Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21281
415
7
65012

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Edukacja Nauka

Wpisy
Sortowanie :
Ekol-Bhp to rzetelna firma prowadząca działalność w branży bezpieczeństwa i higieny pracy. Firma organizuje szkolenia i kursy bhp w pełnym zakresie jak również w przystępnych formach . Oferujemy szkolenia w zakresie bhp wstępne oraz okresowe. Szkolenia bhp okresowe organizujemy metodą tradycyjną a także w formie e-learning oraz samokształcenia kierowanego. Obszar działalności firmy to nie tylko szkolenia w zakresie bhp ale także szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy oraz ppoż. Firma prowadzi szkolenia i usługi bhp dla wielu znaczących na rynku przedsiębiorstw a także urzędów, szkół i instytucji publicznych. Pracownicy firmy to doświadczeni fachowcy w dziedzinie bhp, ppoż oraz ratownictwa medycznego. Poza szkoleniami firma zajmuje się szacowaniem oceny ryzyka zawodowego, sporządzaniem różnego rodzaju instrukcji i dokumentacji w zakresie swojej działalności. Skutecznie przygotowujemy firmy do kontroli PIP i Sanepidu oraz pomagamy realizować wystąpienia pokontrolne. Dla uzupełnienia oferty firma posiada sklep internetowy z odzieżą i środkami ochrony osobistej.
Kategorie:

Data dodania: Mar 25, 2014 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma szybkiepisanieprac.pl oferuje całościowy profil usług powiązanych z wsparciem w tworzeniu koniecznego rodzaju opracowań zaliczeniowych. Proponujemy teksty pokaźnej jakości merytorycznej, które przed wysłaniem do Państwa są sprawdzone oprogramowaniem ujawniającym przywłaszczenie cudzej pracy. Dzięki temu mamy gwarancję, że dostaną Państwo w pełni wartościowy tekst. Proponujemy niewysokie ceny za nasze realizacje. W przypadku konieczności wykonujemy także błyskawiczne pisanie opracowań w terminie nawet 24 godzin. Wycenę naszych działań przekazujemy w czasie 25 minut od wysłania prośby.
Kategorie:

Data dodania: Mar 14, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Pragniesz pomocy w pracy magisterskiej? Przedmiot jest Ci absolutnie daleki, nie masz czasu, gotowości do tego, ażeby taką pracę skreślić? Nic nie szkodzi, my skreślimy całą pracę za Ciebie. Co więcej, to nie są całkowite służby, które zdołamy dl Ciebie dokonać. Zajmujemy się dodatkowo pisaniem prac semestralnych i zaliczeniowych. Angażujemy ekspertów, jacy mają nie wyłącznie wiedzę akademicką, jednakże i praktyczną. Podczas pisania korzystają z różnorodnych źródeł krajowych i angielskich, dzięki czemu Twoja praca jest zawodowa i autentyczna.
Kategorie:

Data dodania: Mar 7, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wyższa Szkoła Logistyki to pierwsza takiego rodzaju placówka w kraju. WSL proponuje wszystkim zainteresowanym kształcenie na kilku interesujących profilach studiów. Uczniowie już po zakończonym roku na uczelni mogą wybrać specjalizacje, które ich najbardziej ciekawią i w tym zakresie rozszerzać swoje wykształcenie. Poza tym uczelnia nie zostawia po ukończonej nauce bezradnych studentów, zbiera bowiem propozycje pracy od partnerów i publikuje je na swojej stronie. Studenci mogą też skorzystać z szeregu kierunków na studiach podyplomowych. Uczelnia kładzie także silny nacisk na dobrą znajomość języków obcych.
Kategorie:

Data dodania: Feb 6, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nauka to prawdziwa przyjemność - tak mówią uczniowie Zespołu Szkół w Oleśnie, który tworzy I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich oraz Szkoła Policealna w zawodzie: opiekun w domu pomocy społecznej. Nasi uczniowie, to laureaci i finaliści wielu olimpiad. Otrzymują u nas cenną wiedzę i rozwijają swoje pasje. Umożliwiamy im wybór przedmiotów fakultatywnych po skończeniu drugiej klasy liceum. Zajęcia z nich odbywają się w międzywydziałowych profilach: humanistycznym, biologiczno-chemicznym, matematycznym z rozszerzonym planem fragmentów informatyki, a również ogólnym oraz ogólnym z elementami wiedzy o prawie. Więcej informacji dotyczących aktywności szkoły, a również organizowanych w niej zajęciach znajduje się na stronie internetowej do odwiedzin której serdecznie zapraszamy.
Kategorie:

Data dodania: Jan 27, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Prezentujemy Państwu placówkę edukacyjną Szesnastka. Siedziba uczelni mieści się w Warszawie. Posiadamy wiele interesujących kierunków humanistycznych i ścisłych o różnorodnych specjalizacjach. Zapewniamy wysoko procentową zdawalność egzaminów maturalnych czy zawodowych. Z naszą pomocą bez kłopotu otrzymają Państwo tytuł mechanika czy też innego profesjonalisty. Kształcenie na najwyższym europejskim poziomie to najważniejszy cel Szesnastki. Jest on konsekwentnie wykonywany poprzez przygotowanie nowoczesnego oraz należącego zaplecza naukowego oraz zatrudnienie fachowych fachowców z wieloletnim stażem z obszaru nauczania. Więcej informacji na temat naszej szkoły można odnaleźć na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jan 15, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zaglądając na portal internetowy studiawyzsze.pl zaciekawione kształceniem osoby będą mogły przejrzeć chociażby zestawienie najpopularniejszych placówek. W rankingu zamieszczono informacje o placówkach, w tym nie tylko dane teleadresowe, ale również i dokładny spis dostępnych kierunków. Zamieszczono ponadto informacje o warunkach naboru studentów. W znalezieniu uczelni pomaga użytkownikom nie tylko wyszukiwarka - dostępne są również kategorie uczelni, takie jak polskie oraz zagraniczne. Można też wyszukiwać poprzez nazwę miasta, lub też wybierać według mieszczącej się na stronie listy najpopularniejszych kierunków.
Kategorie:

Data dodania: Dec 16, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu Szkołę Języków Obcych Germania z siedzibą w Wilczej. Oferujemy kursy językowe angielskiego, niemieckiego oraz francuskiego. Lektorzy szkoły językowej Germania uczą, jak praktycznie wykorzystywać język. Szykujemy do egzaminów gimnazjalnych i matur. Zajmujemy się również profesjonalnymi tłumaczeniami. Tłumaczymy z i na język angielski, francuski i niemiecki. Naszymi atutami jest solidna forma lekcji, okazyjne ceny, wykwalifikowana kadra oraz doradztwo wyśmienitych lektorów. Angażujemy 7 lektorów, jakich kwalifikacje są potwierdzone dyplomami najlepszych polskich uniwersytetów. Osoby zaciekawione uzyskaniem szczegółowych wiadomości dotyczących naszej firmy oraz propozycji, zapraszamy do poznania się ze stroną internetową.
Kategorie:

Data dodania: Dec 7, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Monnet International School to pierwszy w Polsce zespół szkół oferujących nauczanie w programie IBO na wszystkich poziomach. Misją każdej szkoły jest interdyscyplinarne podejście do kształcenia uczniów, tak by byli oni w przyszłości odpowiedzialnymi i krytycznie myślącymi jednostkami. Odpowiednio wielopłaszczyznowy program nauczania, profesjonalni i wykształceni nauczyciele, a także wysokiej klasy materiały dydaktyczne to niezaprzeczalne atuty szkoły. Programy nauczania stworzone w zgodzie z międzynarodowymi standardami umożliwia zwiększanie wrażliwości uczniów na potrzeby innych. Ukończenie szkoły wiąże się z otrzymaniem dyplomu IB, który jest uznawany na uczelniach we wszystkich krajach. Więcej szczegółów na stronie:
Kategorie:

Data dodania: Dec 7, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Skomplikowane procedury, z jakimi spotyka się wielu pracodawców pragnących wdrożyć przeróżnego rodzaju rozwiązania systemowe, powodują, że dobrze jest skorzystać w tej kwestii ze wsparcia ekspertów, dzięki któremu będziemy mieć pewność, że wszystko przebiegnie sprawnie i odpowiednio. Swoją kompetentną pomoc w tej kwestii proponuje Biuro „SYSTEM” Sp. J., stworzone przez specjalistów z przeróżnych dziedzin, między innymi ochrony środowiska, ochrony przeciwpożarowej, energetyki, bądź BHP. Dzięki wieloletnim doświadczeniom oraz zróżnicowaniu oferty, utworzono wszechstronną propozycję, skierowaną do rozległego grona klientów, zainteresowanych działalnością w różnorodnych branżach. Dodatkowo bogaty wybór szkoleń i kursów zawodowych pozwala na stały rozwój Państwa firmy przez podnoszenie kwalifikacji pracowników czy też własnych umiejętności. Rzetelność oraz uczciwość stanowią gwarancję optymalnych cen oraz terminowej obsługi. Więcej na stronie
Kategorie:

Data dodania: Nov 11, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl