Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20819
415
4
64966

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Edukacja Nauka

Wpisy
Sortowanie :
Wydział Zamiejscowy w Lublinie WSP im. J. Korczaka zachęca jednostki zainteresowane studiowaniem do zapoznania się z propozycją wdrożonego przez naszą uczelnię kierunku pedagogicznego. W naszej ofercie znajdą Państwo studia licencjackie i uzupełniające oraz naukę podyplomową. Osoby zainteresowane edukacją na odległość, również znajdą u nas taką możliwość. Kładziemy nacisk na praktyczne przystosowanie naszych studentów tak, żeby doskonale odnalazły się na trudnym rynku pracodawców. Każde wykłady prowadzone są przez wysokiej klasy specjalistów z wielu dziedzin nauczania.
Kategorie:

Data dodania: Dec 29, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wydział Zamiejscowy w Szczecinie WSP im. J. Korczaka gwarantuje duży wybór kierunków i specjalności wszystkim osobom szukającym propozycji nauczania w zakresie pedagogiki, pracy socjalnej oraz pedagogiki specjalnej. Dopasowaliśmy wszystkie programy studiów do potrzeb zgłaszanych przez pracodawców, co ma wpłynąć na ułatwienie znalezienia pracy przez wszystkich naszych absolwentów. Bardzo starannie wybieramy kadrę naukową tak, żeby mieć gwarancję, że wszyscy studenci są pod okiem doskonałych specjalistów.
Kategorie:

Data dodania: Dec 29, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Otouczelnie to serwis www, który powstał z myślą o użytkownikach, którzy są w trakcie wyboru uczelni wyższej lub kierunku studiów I lub II stopnia. Odwiedzający w jednym miejscu znajdą ofertę ponad 200 uczelni z Warszawy, Łodzi, Wrocławia, Poznania oraz innych największych ośrodków akademickich w Polsce. Dzięki zaawansowanym wyszukiwarkom dopasują swoją przyszłą uczelnię oraz kierunek studiów do swoich oczekiwań i zainteresowań. Wszystkie informacje dodane do portalu są redagowane przez same uczelnie, dzięki czemu są one najbardziej aktualne oraz nie zawierają błędów merytorycznych.
Autorzy portalu otouczelnie nie zapomnieli również o osobach, które właśnie planują swoją karierę zawodową. Specjalnie dla nich powstał dział z poradnikami, które pomogą im zminimalizować błędy w poruszaniu się na rynku pracy. To jednak nie wszystko, gdyż na stronie można znaleźć oferty praktyk, staży oraz pracy w renomowanych firmach polskich i międzynarodowych.
Kategorie:

Data dodania: Dec 17, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zapraszamy na szkolenia z zakresu Ms Excel na dowolnym poziomie zaawansowania. Prowadzimy kursy z Excela od kilkunastu lat i udało się na wypracować w pełni profesjonalną metodę nauki. Szkolenie zawsze odbywa się z wykorzystaniem zaskakująco trafnych ćwiczeń i przykładów. Ciekawe prowadzenie zajęć pozwala zapewnić, że uczestnicy szkolenia będą cały czas skoncentrowani na zajęciach i wiedza zostanie ugruntowana również za pomocą ćwiczeń i przykładów branych z problemów użytkowników. Czy szkolenia muszą odbywać się w Krakowie? Nie! Naszą wiedzę możemy przekazywać w dowolnym miejscu kraju.
Kategorie:

Data dodania: Nov 6, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Witryna internetowa doktoraty.pl oferuje porady podczas pisania oraz redagowanie prac naukowych, artykułów oraz innego rodzaju form pisanych. Nasi konsultanci gwarantują indywidualne konsultowanie każdego zgłoszonego problemu. Proponujemy także profesjonalną korektę językową każdego tekstu oraz porady w znalezieniu materiałów źródłowych do określonego zagadnienia. Zapewniamy najwyższy poziom wiedzy merytorycznej. Większość zespołu stanowią pracownicy naukowi, którzy zajmują się tego typu doradztwem od piętnastu lat. Gwarantujemy pomoc niemal we wszystkich gałęziach nauki.
Kategorie:

Data dodania: Nov 2, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli ciekawi Państwa kurs rysunku bądź kurs malarstwa, serdecznie zapraszamy do własnej siedziby. Dostarczamy wielorakie kursy, w oparciu o rozciągliwy grafik i Państwa zapotrzebowanie. Jesteśmy przekonani, iż to dokładnie nasze zdolności i nasza pasja przekona Was do lokalnej szkoły. Na kursie dowiecie się Państwo, w który sposób adekwatnie użytkować swój potencjał, jak na przykład manewrować światłocieniem a również, w jaki sposób aranżować najrozmaitsze dzieła. Jeżeli ledwie czują Państwo chęć zmiany swojego życia i zyskania nowych kompetencji, zapraszamy do naszej szkoły.
Kategorie:

Data dodania: Oct 14, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

KURSAL to znanych ośrodek kształcenia zawodowego funkcjonujący na rynku od 1989 roku. Naszym celem jest zapewnienie Państwu możliwości zdobywania nowej wiedzy i praktycznych umiejętności. Program prowadzonych przez nas szkoleń oraz kursów dostosowany jest do dynamicznie zmieniającej się sytuacji na rynku pracy. Prowadzimy szkolenia dla osób chcących zdobyć kwalifikacje spawaczy, kierowców wózków podnośnikowych czy operatorów maszyn budowalnych i drogowych. Kształcimy również techników rolników, techników handlowców oraz techników operatorów obrabiarek skrawających CNC. Pełen wykaz prowadzonych przez szkoleń zamieszczamy na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Oct 5, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zapisz się do szkoły nauki jazdy Szybcy i Niezawodni zrób prawko w ekspresowym tempie . Jako ośrodek szkolenia kierowców funkcjonujący od wielu lat zatrudniamy instruktorów, którzy do pracy podchodzą z pasją i zaangażowaniem, dlatego też zyskujecie pewność, że prawo jazdy będzie zdane szybko !!!

W naszej szkole kursy teoretyczne prowadzimy w grupach kilkuosobowych a jazdy tylko w pojedynkę - kursant i instruktor. W naszej szkole zdawalność za pierwszym razem jest bardzo wysoka. Nasi instruktorzy charakteryzują się cierpliwością i zaangażowaniem . Indywidualne metody nauczania i wieloletnie doświadczenie naszych instruktorów sprawiają, że egzamin państwowy w WORDzie to dla naszych kursantów bułka z masłem.

Jeśli chcesz zrobić prawo jazdy - zapisz się na kurs prawa jazdy online ! Słyniemy z niezwykle trafnego podejścia do swoich kursantów wyposażając początkujących kierowców w wiedzę nie tylko na egzamin państwowy ale wiedzę już na całe życie po to aby jazda samochodem sprawiała jedynie radość..

Dlaczego warto nas wybrać?Jesteśmy w tym samym mieście co wojewódzki oddział Wordu, więc jest blisko, szkolimy na tych samych samochodach na których przeprowadzane są egzaminy w WORD , badania lekarskie wykonujemy u nas na miejscu ,rozkładamy jazdy tak, by pasowały do twoich zajęć, jeździmy tak długo, aż jesteś gotowy na egzamin jeździmy dopóki nie będziesz gotowa na egzamin}, nasze wykłady to nie nudna teoria - to ciekawa teoria połączona z konkretnymi zdarzeniami z otaczającej rzeczywistości,
Kategorie:

Data dodania: Sep 21, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Chcemy ciepło zaprosić do odwiedzenia naszego prekursorskiego bloga. Blog pisany jest przez nas - nauczycieli, fachowców, którzy na co dzień absorbują się edukacją języków obcych. Potrzebujemy dzielić się z Wami znajomością, umiejętnościami, zamysłem na wydajną, przyjemną naukę języków obcych. Na blogu prezentujemy frapujące materiały, pomoce, dzielimy się sposobami motywacji i nauki. Oprócz tego dzielimy się przemyśleniami, przekonujemy do dyskusji. Na blogu www.blogjednymslowem.pl jest możliwość pozostawienia komentarza, nabazgrania do nas. Zapraszamy.
Kategorie:

Data dodania: Jul 26, 2014 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jesteśmy szkoła złotniczą, która od 2006 roku aranżuje przeróżne kursy złotnicze. Dołączamy do zainteresowanych postaci, edukujemy, pozwalamy aranżować i demonstrować siebie. Podajemy najistotniejsze wiadomości, nauczamy praktyki, krzewimy odpowiednie nastawienie do owej pracy, jaka niekoniecznie jest typowym rzemiosłem. Jeśli i Ty pragnąłbyś przyuczyć się demonstrować siebie, odnaleźć osobiste innowacyjne powołania, zapraszamy do własnej szkoły. Więcej wiadomości znajdą Państwo na naszej stronie www.wytwornia.antidotum.pl.
Kategorie:

Data dodania: Jul 26, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl