Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19952
415
5
64667


 
Opis Strona poświęcona rozrywce na wysokim poziomie. Naszym celem jest poprawienie humoru na resztę dnia. Strona jest tworzona przez użytkowników i dla użytkowników, więc w dużej mierze sam decydujesz co się na niej znajdzie i jak się będziesz bawił. Do odwiedzin zapraszamy humor poprawiamy. Kawkę popijaj strony przewijaj, uśmiechnij się z nami użytkownikami.

 

Słowa kluczowe humor   kawały   dowcipy   demoty   demotywatory   myśli   życzenia   cytaty   aforyzmy   powiedzenia   rozrywka
Url http://www.e-picfun.pl
Kategorie Hobby Rozrywka > Humor
Hobby Rozrywka
Hobby Rozrywka > Hobby > Aforyzmy
Data wpisu Mar 25, 2016
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Hobby Rozrywka > Humor
Dowcipy podzielone według naszych indywidualnych kryteriów. Duża dawka zdrowego humoru dla każdego nie zależnie od wieku. Wrzuć do naszej bazy swój ulubiony dowcip. Każdy znajdzie dowcipy dla siebie, które go rozbawią. Strona na łamach, której z pewnością nigdy nie zabraknie dobrego humoru. Dowcipy podzielone według naszych indywidualnych kryteriów. Dowcipy, kawały i żarty są tutaj na porządku dziennym. Każdy znajdzie dowcipy dla siebie. Jeśli chcesz się pośmiać to wejść do serwisu.
Kategoria:

Kiedy masz strapienie z samodzielnym napisaniem oryginalnych życzeń urodzinowych? Jeśli tak to dobrze trafiłeś. Na tej stronie natrafisz na wierszyki urodzinowe, na dobranoc i o wiele więcej. Zachęcamy do dodawania nowych życzeń i wierszyków do naszej bazy danych. Zapraszamy tutaj serdecznie.
Kategoria:

FailShow.pl - demotywatory jakich nie trzeba podpisywać, czyli demoty no comment (bez komentarza). Strona nie pogrąża swoich użytkowników w nostalgii, działa podobnie jak komixxy , czyli tryska dobrym humorem.
Nie ma znaczenia czy znalezione/wykonane zdjęcie dotyczy rozbrajającej wpadki czy też jest przykładem ogromnej ludzkiej głupoty. Nasze śmieszne zdjęcia mówią same za siebie, wymykają się wszystkim podpisom, więc domyślnie opatrzamy je podpisem n/c, ale czemu tu sie dziwić, skoro to demotywatory określane mianem epic fail.
Kategoria:

witam zapraszam do mojego radia i wysyłania pozdrowien... prosze wejdz i zapraszaj znajomych
Kategoria:

W tym serwisie znajdziesz wyłącznie najlepsze gry on-line
Do wyboru masz kilkadziesiąt kategorii. Np. Gry mario, gierki kosmiczne, gierki zręcznościowe, gierki wyścigowe, gierki logiczne oraz wiele innych.
Szczególną popularnością cieszą się gry typu Mario, ale to pewnie dlatego, że wiele młodych osób lubi tego typu gry.
Dla osób starszych polecamy gierki logiczne, które z pewnością rozwiną Twój umysł.
W każdej grze jest tworzony specjalny ranking, dzięki któremu możesz dowiedzieć się, które miejsce zająłeś.
Jeśli uda zdobyć Ci się pierwsze miejsce bądź miejsce na podium (w TOP3) zostaniesz nagrodzony.
W zależności od miejsca dostaniesz punkty.
Punkty również możesz zdobyć dodając kawały, głosując w ankietach, pisząc lub odpowiadając na posty.
Jeśli chciałbyś się zrelaksować, to na stronie jest przygotowane sudoku, w którym również możesz rywalizować z innymi graczami.
Pamiętaj aby zdobyć jak największą ilość punktów, uczyni Cię to mistrzem i dostaniesz specjalny (oczywiście wirtualny) medal.
Serdecznie zapraszamy!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl