Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20405
415
5
64903

Dzieci


 
Opis Najbardziej profesjonalny portal o ciąży, porodzie oraz wychowaniu dzieci w internecie, stworzony przez serwis gazeta.pl. Na chwilę obecną w naszym portalu możesz znaleźć ponad cztery tysiące wartościowych porad napisanych przez najlepszych specjalistów, między innymi lekarzy, psychologów czy nauczycieli. Bądź dobrym rodzicem już w czasie ciąży, przygotuj się na tą chyba najważniejszą rolę w życiu.

 

Słowa kluczowe ciąża   dzieci   dziecko   poród   macierzyństwo   dni płodne   kobiety
Url http://www.edziecko.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Ciąża
Zdrowie Uroda > Kobiety
Data wpisu Oct 8, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Ciąża
Profesjonalne przygotowanie do porodu, karmienia piersią i pielęgnacji noworodka. Zajęcia prowadzi położna a także specjaliści: psycholog, rehabilitant, logopeda, ginekolog, neonatolog. Kobiety w ciąży i po porodzie mogą uczestniczyć również w zajęciach jogi. Serdecznie zapraszam, Barbara Łabanowska.
Kategoria:

Rozsądnie opracowane produkty żywieniowe dla noworodków, niemowląt i małych dzieci marki Enfamil doceniane są zarówno przez mamy jak i specjalistów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i bogatej wiedzy na temat żywienia dzieci firma oferuje odpowiednio dostosowane do wieku mleka modyfikowane, zawierające wszelkie niezbędne składniki, dzięki którym Twoja pociecha będzie rozwijała się zdrowo.
Kategoria:

Poród to bardzo ważny moment w życiu dziecka, ponieważ zapewnione wtedy warunki mogą mieć wpływ na całe jego życie. Na stronie znana-polozna znajdziesz wiele interesujących propozycji dla siebie, jeśli poszukujesz specjalisty od położnictwa. Warto jest sprawdzić te rozwiązania, aby dzięki nim w efektywny sposób radzić sobie z tematem położnych różnego typu. Zdobądź te niesamowite rozwiązania, aby dzięki nim w prosty i skuteczny sposób zdobyć opiekę nad dzieckiem i matką.
Kategoria:

Istotą planowania dziecka jest poznanie pracy zarówno kobiecych, jak i męskich organów rozrodczych. Świadome zaplanowanie wiąże się z podjęciem pewnych kroków, które mają na celu wykluczenie zapłodnienia lub też jego zaplanowanie. Istnieją zarówno naturalne, jak i sztuczne sposoby antykoncepcji. To drugie to głównie prezerwatywy i pigułki antykoncepcyjne. Do świadomych natomiast należy prowadzenie kalendarza, dzięki któremu możemy określić okresy płodne i niepłodne. Podczas kobiecego cyklu, owulacji występuje 8-10 dni płodnych. Inną spotykaną metodą antykoncepcji jest wykorzystanie ciepłoty ciała, w której to czas niepłodny określa podwyższona temperatura. Wszelkie istotne wiadomości, które mogą pomóc w świadomym planowaniu dziecka mogą znaleźć Państwo na naszej witrynie internetowej.
Kategoria:

Kiedyś młode pary podejmujące współżycie, drżały aby nie skończyło się ono niechcianym zapłodnieniem. Pomimo zabezpieczeń „wpadki” tego typu były dość częstym zjawiskiem. Dziś często bywa odwrotnie: pomimo regularnego współżycia bez stosowania środków antykoncepcyjnych, zapłodnienie nie następuje. Jeśli pragniesz się dowiedzieć jak zajść w ciążę, to poczytaj literaturę na ten temat, skorzystaj ze stron internetowych oferujących suplementy, które mogą w tym pomóc. Jeśli wciąż nie wiesz, jak zajść w ciążę, skorzystaj z pomocy lekarza.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl