Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
18782
415
0
64149

Dzialki budowlane na sprzedaz pod Poznaniem, pod Kostrzynem


 
Opis Szeroki wybór działek, działek budowlanych, działek siedliskowych na sprzedaż pod Poznaniem, pod Kostrzynem, w okolicach Poznania, w okolicach Kostrzyna. W naszej ofercie znajdą Państwo działki budowlane w Czerniejewie, w okolicach Obornik oraz działki siedliskowe w okolicach Pobiedzisk. Duży wybór gruntów zarówno budowlanych jak i rolnych. Działki położone są w atrakcyjnych lokalizacjach, z bardzo dobrym dojazdem, w okolicach lasów i terenów spacerowych. W ofercie również działki inwestycyjne, działki siedliskowe oraz działki rolne. Zapraszamy do zapoznania się ofertą działek.

 

Słowa kluczowe działki budowlane   działki   dzialki   działki budowlane pod Poznaniem   działki w okolicach Poznania
Url http://www.dzialki-i-domy.pl
Kategorie Firmy wg branż > Nieruchomości
Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Data wpisu Sep 1, 2009
 
Jeżeli jesteś właścicielem tej strony to: wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Nieruchomości
Agencja nieruchomości Jartom. Logistyka, pośrednictwo i wynajem magazynów. Pośrednicy nieruchomości, do wynajęcia magazyn, mls, hala, biuro z magazynem, budynki magazynowe, magazyn z rampą, doki przeładunkowe, hale do wynajęcia, obiekt magazynowy, magazyn z biurem.
Kategoria:

Zastanawiając się nad kupnem własnego mieszkania bierze się pod uwagę takie czynniki jak cena i lokalizacja budynku. Jeżeli pragniesz by twoje miejsce zamieszkania było położone w atrakcyjnym miejscu to zajrzyj na naszą stronę internetową. Apartamenty NOVUM to mieszkania o bardzo wysokim standardzie w sercu Krakowa. Atrakcyjne oferty cenowe sprawią, że mieszkanie twoich marzeń może być należeć do ciebie Zapoznaj się z propozycją zamieszczoną na naszej witrynie internetowej.
Kategoria:

Poszukując swojego miejsca w świecie, poszukujemy także mieszkania, gdzie będziemy nam dane realizować swoje rodzinne życie. Jeżeli poszukujemy nieruchomości z tak zwanego rynku pierwotnego, warto abyśmy odwiedzili ten serwis. Na stronie tej mieści się portal publikujący aktualne oferty na polskim rynku. Założeniem tego portalu nie jest jednakże jedynie informować czytelnika o pojawiających się nowych inwestycjach. Zadaniem portalu jest również udzielanie pomocy przy kupowaniu, również w zakresie ustalania warunków kupna czy starania się o kredyt.
Kategoria:

Nieruchomości to nasza pasja. Serdecznie zapraszamy do współpracy spółdzielnie mieszkaniowe oraz deweloperów chcących nawiązać współpracę. Jesteśmy pewną i sprawdzoną firmą, która posiada ogromne doświadczenie zdobyte na przestrzeni wielu lat, dzięki zarządzaniu wielkimi inwestycjami nieruchomości. W swojej pracy cenimy profesjonalne podejście oraz pełne oddanie dla klienta.
Kategoria:

Aleja Kasztanowa jest inwestycją dewelopera FS Holding. Jest to komfortowe osiedle domów jednorodzinnych położone w miejscowości Młochowa, 25km od Warszawy. Aleja Kasztanowa jest perfekcyjnym miejscem do zamieszkania dla wszystkich osób, którym nie odpowiada hałas tudzież tłok panujący w Warszawie. Osiedle jest położone w cichej jak również spokojnej okolicy, wysoki poziom bezpieczeństwa zapewniają ogrodzenia, domofony tudzież zamknięty plac zabaw. Bardzo serdecznie zachęcam do zaznajomienia się z pełną propozycją na stronie www przedsiębiorstwa.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl