Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
17000
415
16
63495

Dzialki budowlane na sprzedaz pod Poznaniem, pod Kostrzynem


 
Opis Szeroki wybór działek, działek budowlanych, działek siedliskowych na sprzedaż pod Poznaniem, pod Kostrzynem, w okolicach Poznania, w okolicach Kostrzyna. W naszej ofercie znajdą Państwo działki budowlane w Czerniejewie, w okolicach Obornik oraz działki siedliskowe w okolicach Pobiedzisk. Duży wybór gruntów zarówno budowlanych jak i rolnych. Działki położone są w atrakcyjnych lokalizacjach, z bardzo dobrym dojazdem, w okolicach lasów i terenów spacerowych. W ofercie również działki inwestycyjne, działki siedliskowe oraz działki rolne. Zapraszamy do zapoznania się ofertą działek.

 

Słowa kluczowe działki budowlane   działki   dzialki   działki budowlane pod Poznaniem   działki w okolicach Poznania
Url http://www.dzialki-i-domy.pl
Kategorie Firmy wg branż > Nieruchomości
Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Data wpisu Sep 1, 2009
 
Jeżeli jesteś właścicielem tej strony to: wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Nieruchomości
Nieruchomości w Gdyni. Sprawdź lokalne informacje na temat rynku nieruchomości w Trójmieście. Oferty kupna i sprzedaży nieruchomości w Gdańsku, Gdyni i Sopocie od osób prywatnych oraz agencji. Zapraszamy serdecznie na strony portalu regionalnego trojmiasto.pl.
Kategoria:

Nieruchomości to nasza pasja. Serdecznie zapraszamy do współpracy spółdzielnie mieszkaniowe oraz deweloperów chcących nawiązać współpracę. Jesteśmy pewną i sprawdzoną firmą, która posiada ogromne doświadczenie zdobyte na przestrzeni wielu lat, dzięki zarządzaniu wielkimi inwestycjami nieruchomości. W swojej pracy cenimy profesjonalne podejście oraz pełne oddanie dla klienta.
Kategoria:

Spokój, kojący śpiew ptaków i szum morza. Już dziś możesz cieszyć się tym codziennie dzięki firmie MojeKaszuby oferującej najpiękniejsze działki budowlane na terenie Kaszub. Oferujemy działki o powierzchni 3 tys. m2 w atrakcyjnej okolicy lasów, jezior, w bliskiej odległości do malowniczych plaż Ustki. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i fachową pomoc.
Kategoria:

Okazyjne oferty zakupu nieruchomości na komorniczych licytacjach we wszystkich regionach Polski. Działki, domy, mieszkania, lokale użytkowe, grunty orne. Niskie ceny wywoławcze, okazje cenowe, bezpieczne transakcje pod kontrolą sądu i komornika sądowego. Ceny wynoszące 3/4 wartości oszacowania w pierwszych oraz 2/3 wartości oszacowania w drugich licytacjach; zakup nieruchomości z licytacji to dobra lokata kapitału.
Kategoria:

MPM Development jest firmą specjalizującą się w budownictwie mieszkaniowym. Współpracując z zespołem doświadczonych architektów oferujemy do sprzedaży funkcjonalne lokale mieszkaniowe w atrakcyjnych budynkach. Celem naszej pracy jest zadowolenie klientów nabywających nasze mieszkania i domy. Projektujemy wygodne mieszkania o funkcjonalnym rozmieszczeniu pomieszczeń, każde z nich ma przestronny balkon, miejsce parkingowe oraz możliwość dokupienia garażu. Mieszkania na piętrze mają możliwość podłączenia kominka.
Kategoria:
(c) 2006-2009 szukaj24.pl