Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
16721
415
13
63283

Dzialki budowlane na sprzedaz pod Poznaniem, pod Kostrzynem


 
Opis Szeroki wybór działek, działek budowlanych, działek siedliskowych na sprzedaż pod Poznaniem, pod Kostrzynem, w okolicach Poznania, w okolicach Kostrzyna. W naszej ofercie znajdą Państwo działki budowlane w Czerniejewie, w okolicach Obornik oraz działki siedliskowe w okolicach Pobiedzisk. Duży wybór gruntów zarówno budowlanych jak i rolnych. Działki położone są w atrakcyjnych lokalizacjach, z bardzo dobrym dojazdem, w okolicach lasów i terenów spacerowych. W ofercie również działki inwestycyjne, działki siedliskowe oraz działki rolne. Zapraszamy do zapoznania się ofertą działek.

 

Słowa kluczowe działki budowlane   działki   dzialki   działki budowlane pod Poznaniem   działki w okolicach Poznania
Url http://www.dzialki-i-domy.pl
Kategorie Firmy wg branż > Nieruchomości
Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Data wpisu Sep 1, 2009
 
Jeżeli jesteś właścicielem tej strony to: wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Nieruchomości
Oferty z Bydgoskiego Rynku Nieruchomości prezentują biura i agencje nieruchomości Bydgoszcz. Nowe inwestycje: mieszkania i domy w Bydgoszczy - BRN.pl
Kategoria:

W Lublinie przy zbiegu ulic Szeligowskiego oraz Północnej powstaje całkiem nowa inwestycja Centrum Zana - NORD PARK. To doskonałe miejsce dla każdego, kto ceni sobie domową atmosferę i spokój, a także zależy mu na dobrej komunikacji. Do dyspozycji klientów deweloper oddaje 14 pięter nowoczesnej nieruchomości wraz z częścią mieszkalną oraz oddzielną kondygnacją biurową. Dostępne są także powierzchnie usługowe. To atrakcyjna wizytówka w Lublinie, sprawdź!
Kategoria:

Mieszkanie dla młodych – warunki, limity, teksty eksperckie. W portalu MdM na konkretnych przykładach omawiamy wszystkie aspekty rządowego programu dopłat Mieszkanie dla młodych. Zobacz jakie banki oferują kredyt na MdM, jakie mają warunki i oprocentowanie. Sprawdź w jaki sposób wziąć kredyt wraz z rodziną i jakie są plusy i minusy takiego rozwiązania. Nasi dziennikarze i eksperci w szczegółach omawiają każdą możliwość skorzystania z dopłat i wyliczają co, gdzie i kiedy najbardziej się opłaca.
Kategoria:

Kompleksowa obsługa rynku nieruchomości na Śląsku, specjalizacja sprzedaż mieszkań, inwestycyjny zakup mieszkań ale również:sprzedaż i wynajem apartamentów, wynajem lokali handlowych, sprzedaż, wynajem nieruchomości komercyjnych, działki budowlane. Szanujemy czas i komfort psychiczny naszych klientów dlatego oferty selekcjonujemy tak by najlepiej odpowiadały oczekiwaniom naszych Klientów.
Kategoria:

Osiedle ParkEko Niepołomice / Nowe domy i mieszkania w podkrakowskich Niepołomicach. Atrakcyjna lokalizacja, wyjštkowe warunki.
Kategoria:
(c) 2006-2009 szukaj24.pl