Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
17662
415
10
63775

Dzialki budowlane na sprzedaz pod Poznaniem, pod Kostrzynem


 
Opis Szeroki wybór działek, działek budowlanych, działek siedliskowych na sprzedaż pod Poznaniem, pod Kostrzynem, w okolicach Poznania, w okolicach Kostrzyna. W naszej ofercie znajdą Państwo działki budowlane w Czerniejewie, w okolicach Obornik oraz działki siedliskowe w okolicach Pobiedzisk. Duży wybór gruntów zarówno budowlanych jak i rolnych. Działki położone są w atrakcyjnych lokalizacjach, z bardzo dobrym dojazdem, w okolicach lasów i terenów spacerowych. W ofercie również działki inwestycyjne, działki siedliskowe oraz działki rolne. Zapraszamy do zapoznania się ofertą działek.

 

Słowa kluczowe działki budowlane   działki   dzialki   działki budowlane pod Poznaniem   działki w okolicach Poznania
Url http://www.dzialki-i-domy.pl
Kategorie Firmy wg branż > Nieruchomości
Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Data wpisu Sep 1, 2009
 
Jeżeli jesteś właścicielem tej strony to: wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Nieruchomości
Jest to strona spółki deweloperskiej, która doskonale wie, jak kształtuje się i zmienia branża budowlana w Polsce. Inwestując w poszczególne inwestycje grupa ta stawia nowe lokale, także przemysłowe. Wiedząc bardzo dobrze, jak istotnym jest czuć się dobrze we własnym domu, firma ta skupia uwagę na wykonaniu projektu, dzięki któremu kiedyś ktoś zamieszka w miejscu optymalnie dostosowanym do codziennego życia. Działalność deweloperska tej grupy to między innymi budownictwo mieszkaniowe. Firma ta to rzetelny partner w przemyśle budowlanym.
Kategoria:

Posiadająca swoją siedzibę w Kielcach firma Agro - Trade zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Nasze funkcjonowania prowadzimy z zakresu: geologii, geotechniki, hydrogeologii, wiertnictwa, ochrony środowiska, projektowaniu farm wiatrowych, kopalni odkrywkowych. Wykonujemy wiercenia, sondowania, opisy makroskopowe gruntów, wykonujemy wnioski, prowadzimy negocjacje środowiskowe, pozyskujemy pozwolenia na budowę i inne. Angażujemy w naszej firmie tylko najlepszych fachowców, żeby nasi klienci byli zawsze zadowoleni. Zapewniamy terminową adaptację każdego zamówienia i konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego w siedzibie naszej firmy. Pełna oferta opublikowana jest na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Kwintet Wilanów to najnowsza inwestycja Centrum Zana. Deweloper oferuje swoim klientom nowe mieszkania i apartamenty znajdujące się w malowniczej części Warszawy, na Wilanowie i w Zawadach. To bezpieczna, spokojna i malownicza dzielnica, która cechuje się niską zabudową i daje bardzo dobry dostęp do przedszkoli, szkół czy sklepów. Czeka duży wybór interesujących mieszkań o nowoczesnym wykończeniu i zróżnicowanym metrażu. Zapraszamy serdecznie!
Kategoria:

Zapoznaj się z bazą ogłoszeń wynajmu i sprzedaży mieszkań z całej Polski. W naszym katalogu znajdziesz także oferty dotyczące sprzedaży kupna oraz kupna domów. U nas znajdziesz ogłoszenie które spełni Twoje oczekiwania i pozwoli zaoszczędzić cenny czas który straciłbyś na przeglądanie nieaktualnych ofert umieszczanych w internecie. Zapraszamy do zapoznania z naszą bogatą bazą ogłoszeń z branży nieruchomości.
Kategoria:

Firma PBG-ERIGO świadcząca usługi deweloperskie. Działamy na teranie Poznania, Gdańska oraz Świnoujścia. Nasze realizacje cechują się atrakcyjnym położeniem, zarówno pod względem estetycznym, jak i komunikacyjnym oraz nowoczesną architekturą. Dzięki długiej działalności naszej firmy potrafimy sprostać wymaganiom naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Kategoria:
(c) 2006-2009 szukaj24.pl