Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
16803
415
33
63377

Dzialki budowlane na sprzedaz pod Poznaniem, pod Kostrzynem


 
Opis Szeroki wybór działek, działek budowlanych, działek siedliskowych na sprzedaż pod Poznaniem, pod Kostrzynem, w okolicach Poznania, w okolicach Kostrzyna. W naszej ofercie znajdą Państwo działki budowlane w Czerniejewie, w okolicach Obornik oraz działki siedliskowe w okolicach Pobiedzisk. Duży wybór gruntów zarówno budowlanych jak i rolnych. Działki położone są w atrakcyjnych lokalizacjach, z bardzo dobrym dojazdem, w okolicach lasów i terenów spacerowych. W ofercie również działki inwestycyjne, działki siedliskowe oraz działki rolne. Zapraszamy do zapoznania się ofertą działek.

 

Słowa kluczowe działki budowlane   działki   dzialki   działki budowlane pod Poznaniem   działki w okolicach Poznania
Url http://www.dzialki-i-domy.pl
Kategorie Firmy wg branż > Nieruchomości
Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Data wpisu Sep 1, 2009
 
Jeżeli jesteś właścicielem tej strony to: wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Nieruchomości
Firma skup-nieruchomosci-rumia.pl wyspecjalizowało się w szybkim odkupowaniu nieruchomości od zainteresowanych klientów. Proponujemy każdemu kontrahentowi atrakcyjne warunki transakcyjne. Indywidualnie traktujemy każdą propozycję. Zajmujemy się również zakupem nieruchomości, które mają obciążoną hipotekę albo wymagają gruntownych remontów. Proponujemy możliwość przygotowania ekspresowej wyceny na podstawie informacji przekazanych telefonicznie lub internetowo. Nasza firma prowadzi działalność na terenie Trójmiasta oraz całego województwa pomorskiego.
Kategoria:

Jeżeli interesuje Państwa szybkie zbycie domu, mieszkania czy działki, to zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą, która została przedstawiona przez przedsiębiorstwo skup-mieszkania.pl. Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta, zapewniając zadowalające rozwiązanie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości. Gwarantujemy przekazanie pieniędzy z transakcji w terminie krótszym niż 3 dni roboczych. Obszarem naszej działalności jest Trójmiasto a także województwo pomorskie. Zapraszamy do kontaktu z naszą siedzibą, która znajduje się w Gdańsku.
Kategoria:

Spokój, kojący śpiew ptaków i szum morza. Już dziś możesz cieszyć się tym codziennie dzięki firmie MojeKaszuby oferującej najpiękniejsze działki budowlane na terenie Kaszub. Oferujemy działki o powierzchni 3 tys. m2 w atrakcyjnej okolicy lasów, jezior, w bliskiej odległości do malowniczych plaż Ustki. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i fachową pomoc.
Kategoria:

Em5.pl to nowoczesna i szybka multi wyszukiwarka ogłoszeń nieruchomości z Polski i z zagranicy. Można tu znaleźć nieruchomości wystawione na sprzedaż lub do wynajęcia w kategoriach: domy, mieszkania, działki i lokale. Em5.pl nie jest portalem ogłoszeniowym, jest wyszukiwarką ogłoszeń z wielu portali. Aby dodać ogłoszenie należy zalogować się na jednym z nich. Korzystanie z Em5.pl daje możliwość wyszukania interesującej nas nieruchomości z tysięcy ogłoszeń, bez konieczności wchodzenia na inne strony.
Kategoria:

Ufficio Primo to luksusowy budynek znajdujący się w ścisłym centrum Warszawy. Oferuje niezwykle eleganckie, a zarazem funkcjonalne powierzchnie pod wynajem biur. Budynek oferuje szereg dodatkowych udogodnień, takich jak garaże podziemne, efektowne patio, gdzie organizować można spotkania oraz wielofunkcyjne centrum konferencyjne.Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Kategoria:
(c) 2006-2009 szukaj24.pl