Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20160
415
6
64773

Dzialki budowlane na sprzedaz pod Poznaniem, pod Kostrzynem


 
Opis Szeroki wybór działek, działek budowlanych, działek siedliskowych na sprzedaż pod Poznaniem, pod Kostrzynem, w okolicach Poznania, w okolicach Kostrzyna. W naszej ofercie znajdą Państwo działki budowlane w Czerniejewie, w okolicach Obornik oraz działki siedliskowe w okolicach Pobiedzisk. Duży wybór gruntów zarówno budowlanych jak i rolnych. Działki położone są w atrakcyjnych lokalizacjach, z bardzo dobrym dojazdem, w okolicach lasów i terenów spacerowych. W ofercie również działki inwestycyjne, działki siedliskowe oraz działki rolne. Zapraszamy do zapoznania się ofertą działek.

 

Słowa kluczowe działki budowlane   działki   dzialki   działki budowlane pod Poznaniem   działki w okolicach Poznania
Url http://www.dzialki-i-domy.pl
Kategorie Firmy wg branż > Nieruchomości
Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Data wpisu Sep 1, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Nieruchomości
Firma Red home zajmuje się pośredniczeniem w obrocie nieruchomościami. Proponujemy również różnego typu lokale do wynajmu. Posiadamy długoletnie doświadczenie w sektorze. Dzięki temu możemy zaoferować każdemu klientowi profesjonalną pomoc w zakresie doboru najlepszej nieruchomości do wskazanych potrzeb. W naszej bazie znajdą Państwo dużą ilość różnego typu ogłoszeń. Teren naszej działalności obejmuje w głównej mierze Pomorze Zachodnie. Oferujemy również pomoc w opracowaniu wymogów formalnych powiązanych z kredytami hipotecznymi.
Kategoria:

Chcesz kupić albo wynająć idealne dla Ciebie i Twej rodziny mieszkanie w Poznaniu? Odwiedź ten serwis, by cieszyć się wspaniałymi efektami swoich poszukiwań. Zamieszczono tutaj tysiące ogłoszeń, które obejmują całość terytorium miasta Poznania. Lokale duże i komfortowe oraz tańsze w starszym budownictwie, za to świetnie umiejscowione. Łatwa selekcja interesujących ogłoszeń. Przy każdym zamieszczamy zdjęcia.
Kategoria:

Dla osób poszukujących odpowiedniej nieruchomości do zamieszkania, a także tych, którzy starają się odnaleźć w coraz bardziej konkurencyjnym rynku nieruchomości, spółka deweloperska Qualia Development z siedzibą w Warszawie proponuje pełne oferty inwestycyjne. Propozycja spółki jest niezwykle korzystnym rozwiązaniem ponieważ wszystkie czynności prowadzone przez Qualia w tym celu nastawione są na oszczędność czasu i pieniędzy klientów. Należy dodać, że spółka posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie i jest elementem grupy kapitałowej PKO Banku Polskiego. W ramach projektu zapewnia sprawdzenie dokumentów, dogłębną analizę sytuacji oraz wyszukanie znakomicie dopasowanej oferty do oczekiwań klienta. Pewnym atutem jest fakt, że wszelkie działanie prowadzone przez Qualia Development opierają się na zasadach poufności i rzetelności. Więcej informacji na stronie:
Kategoria:

Kup mieszkanie od dewelopera! Nowe apartamenty w centrum Krakowa - Krakowskie Kamienice Herbowe buduje Mieszkaniowy As. Nowoczesna architektura w tradycyjnym stylu: luksus, prestiż, wysoki standard, doskonała lokalizacja. Staranne, solidne budownictwo mieszkaniowe. BUDOWA JUŻ TRWA!
Kategoria:

W naszej firmie od samego początku działalności zajmujemy się realizowaniem usług na rynku obrotu nieruchomościami, na którym możemy naszym klientom zapewnić profesjonalne usługi przy skupowaniu między innymi gruntów budowlanych, uzbrojonych, rolnych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w ramach naszej oferty! Czekamy na kontakt od Ciebie !
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl