Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
17153
415
49
63528

Dzialki budowlane na sprzedaz pod Poznaniem, pod Kostrzynem


 
Opis Szeroki wybór działek, działek budowlanych, działek siedliskowych na sprzedaż pod Poznaniem, pod Kostrzynem, w okolicach Poznania, w okolicach Kostrzyna. W naszej ofercie znajdą Państwo działki budowlane w Czerniejewie, w okolicach Obornik oraz działki siedliskowe w okolicach Pobiedzisk. Duży wybór gruntów zarówno budowlanych jak i rolnych. Działki położone są w atrakcyjnych lokalizacjach, z bardzo dobrym dojazdem, w okolicach lasów i terenów spacerowych. W ofercie również działki inwestycyjne, działki siedliskowe oraz działki rolne. Zapraszamy do zapoznania się ofertą działek.

 

Słowa kluczowe działki budowlane   działki   dzialki   działki budowlane pod Poznaniem   działki w okolicach Poznania
Url http://www.dzialki-i-domy.pl
Kategorie Firmy wg branż > Nieruchomości
Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Data wpisu Sep 1, 2009
 
Jeżeli jesteś właścicielem tej strony to: wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Nieruchomości
Nieruchomości PPHU ZAPLECZE Sp. z o.o.

Posiadamy nieruchomości zlokalizowane w kilkunastu miejscach na terenach przemysłowych Warszawy i okolic. Są to powierzchnie biurowe i magazynowe o zróżnicowanej powierzchni i standardzie; na terenach Spółki znajdują się również miejsca parkingowe objęte całodobowym dozorem i monitoringiem.
Kategoria:

Na terenie Rybnika w naszym centrum biznesu jesteśmy w stanie zapewnić wszystkim naszym klientom w pełni profesjonalne usługi dotyczące wynajmu zarówno sal konferencyjnych, jak też biur. Wszystkie biura o różnej wielkości są dostępne w ramach doskonale położonego centrum biznesu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Jeśli potrzebujesz dobrego rzeczoznawcy, skontaktuj się z WN „Horyzont”. To jednostka, trudniąca się wyceną nieruchomości i doradztwem w obrębie rynku i obrotu posiadłościami. Prowdzimy działalność na obszarze Krakowa i całej Małopolski. W sferę świadczonych usług wchodzi wycenianie: ziemi, budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz wielorodzinnych, czynszówek, gospodarstw rolniczych, lokali mieszkaniowych i użyteczności, nieruchomości komercyjnych i industrialnych, służebności przemysłu, ograniczonych praw rzeczowych, jak użytkowanie, służebność i inne a także definiowanie ceny w przekształceniach praw do nieruchomości. Zapraszamy do kontaktowania się z nami!
Kategoria:

Kup mieszkanie od dewelopera! Nowe apartamenty w centrum Krakowa - Krakowskie Kamienice Herbowe buduje Mieszkaniowy As. Nowoczesna architektura w tradycyjnym stylu: luksus, prestiż, wysoki standard, doskonała lokalizacja. Staranne, solidne budownictwo mieszkaniowe. BUDOWA JUŻ TRWA!
Kategoria:

Firma COMPLEX nieruchomości jest firmą dynamicznie rozwijającą się na rynku nieruchomości, a zakres działalności jest stale rozszerzany.
Prowadzimy również Ośrodek Szkolenia Kierowców.
Kategoria:
(c) 2006-2009 szukaj24.pl