Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19996
415
14
64688

Dzialki budowlane na sprzedaz pod Poznaniem, pod Kostrzynem


 
Opis Szeroki wybór działek, działek budowlanych, działek siedliskowych na sprzedaż pod Poznaniem, pod Kostrzynem, w okolicach Poznania, w okolicach Kostrzyna. W naszej ofercie znajdą Państwo działki budowlane w Czerniejewie, w okolicach Obornik oraz działki siedliskowe w okolicach Pobiedzisk. Duży wybór gruntów zarówno budowlanych jak i rolnych. Działki położone są w atrakcyjnych lokalizacjach, z bardzo dobrym dojazdem, w okolicach lasów i terenów spacerowych. W ofercie również działki inwestycyjne, działki siedliskowe oraz działki rolne. Zapraszamy do zapoznania się ofertą działek.

 

Słowa kluczowe działki budowlane   działki   dzialki   działki budowlane pod Poznaniem   działki w okolicach Poznania
Url http://www.dzialki-i-domy.pl
Kategorie Firmy wg branż > Nieruchomości
Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Data wpisu Sep 1, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Nieruchomości
Przedsiębiorstwo Budowlane Margo jako deweloper istnieje na pomorskim rynku ponad 20lat. Budowa domów jednorodzinnych i mieszkań - nowe apartamenty, mieszkania, domy jednorodzinne Gdańsk, Gdynia, Krynica Morska, Kartuzy i Hel. Inwestycja Jasień Park - Zapraszamy na spotkania z naszymi doradcami. Deweloper zaprasza - mieszkanie, lokale usługowe, nieruchomości Gdańsk. Budowa domów wielorodzinnych i budowa mieszkań - pomorskie.
Kategoria:

Serwis internetowy prezentujący ofertę biur nieruchomości, agencji nieruchomości oraz pośredników.
Bardzo atrakcyjne oferty dotyczące sprzedaży domów w tym domów drewnianych w Małopolsce i Podkarpaciu ze
szczególnym uwzględnieniem Bieszczad i Beskidu Sądeckiego. Wiele ofert poniżej 50000 zł za dom drewniany z
działką położoną często w bardzo malowniczych terenach. W ofercie biur nieruchomości wiele działek budowlanych w
popularnych miastach i miejscowościach w Polsce. Bogata oferta ogłoszeń dotyczących wynajmu mieszkań oraz lokali
pod działalność gospodarczą.
Kategoria:

Biuro wyceny nieruchomości Danka-Nieruchomości zachęca Państwa do współpracy w obrębie wyceniania wszelkiego typu nieruchomości i praw majątkowych. Usługi firmy są przeprowadzane na obszarze Warszawy i całego województwa mazowieckiego. Gwarantujemy Państwu wysoką jakość świadczonych usług, ich zgodność z przepisami prawa oraz standardami zawodowymi, a także ich terminową realizację. Nasze usługi obejmują szacowanie wartości dla celów bankowych, sprzedaży, kupna bądź zamiany, a także przekształcenia praw do lokali, ustalenia wartości odszkodowań, ustalenia wysokości opłat planistycznych i adiacenckich oraz wielu innych. Prócz tego nasza firma posiada niezbędne doświadczenie i świetnie zna lokalny rynek oraz jego potrzeby. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na stronie.
Kategoria:

Jeśli potrzebujesz dobrego rzeczoznawcy, skontaktuj się z WN „Horyzont”. To jednostka, trudniąca się wyceną nieruchomości i doradztwem w obrębie rynku i obrotu posiadłościami. Prowdzimy działalność na obszarze Krakowa i całej Małopolski. W sferę świadczonych usług wchodzi wycenianie: ziemi, budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz wielorodzinnych, czynszówek, gospodarstw rolniczych, lokali mieszkaniowych i użyteczności, nieruchomości komercyjnych i industrialnych, służebności przemysłu, ograniczonych praw rzeczowych, jak użytkowanie, służebność i inne a także definiowanie ceny w przekształceniach praw do nieruchomości. Zapraszamy do kontaktowania się z nami!
Kategoria:

biuro nieruchomości GÓRSKI NIERUCHOMOŚCI w Zamościu oferuje usługi zwiąne z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Szukasz mieszkania, domu, działki? a może masz do sprzedania lub wynajĘcia? TrafiŁes doskonale, my o to zadbamy! Skuteczna i szybka obsługa. Masz już działkę, chciałbyś wybudować dom? Sprawdź naszą ofertę gotowych projektów domów. Chcesz wziąć pożyczkę lub kredyt hipoteczny? przyjdź do nas.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl