Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
16602
415
31
63360

Dzialki budowlane na sprzedaz pod Poznaniem, pod Kostrzynem


 
Opis Szeroki wybór działek, działek budowlanych, działek siedliskowych na sprzedaż pod Poznaniem, pod Kostrzynem, w okolicach Poznania, w okolicach Kostrzyna. W naszej ofercie znajdą Państwo działki budowlane w Czerniejewie, w okolicach Obornik oraz działki siedliskowe w okolicach Pobiedzisk. Duży wybór gruntów zarówno budowlanych jak i rolnych. Działki położone są w atrakcyjnych lokalizacjach, z bardzo dobrym dojazdem, w okolicach lasów i terenów spacerowych. W ofercie również działki inwestycyjne, działki siedliskowe oraz działki rolne. Zapraszamy do zapoznania się ofertą działek.

 

Słowa kluczowe działki budowlane   działki   dzialki   działki budowlane pod Poznaniem   działki w okolicach Poznania
Url http://www.dzialki-i-domy.pl
Kategorie Firmy wg branż > Nieruchomości
Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Data wpisu Sep 1, 2009
 
Jeżeli jesteś właścicielem tej strony to: wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Nieruchomości
Firma z odziałem w Krakowie - Emmerson SA - jest jedną z największych i cenionych firm we wszystkich sektorach rynku nieruchomości w Polsce. Działa poprzez oddziały w największych polskich miastach. Bogata i niepowtarzalna oferta firmy zawiera domy, mieszkania, nieruchomości biurowe i handlowe, grunty, działki, nieruchomości przemysłowe oraz centra magazynowe na sprzedaż i do wynajęcia. Ponadto Emmerson oferuje usługi z zakresu analizy rynku nieruchomości, wyceny budynków oraz ich zarządzanie.
Kategoria:

Eszukam.pl to darmowy serwis ogłoszeniowy dający urozmaicone możliwości w promowaniu swoich anonsów. Zalety, jakie wyróżniają ten wortal na tle innych to: ogromna liczba kategorii tematycznych, zamieszczanie bezpłatnych i płatnych ogłoszeń, znacząca liczba dziennych odwiedzin serwisu, co gwarantuje, iż Twoje ogłoszenie nie zostanie niezauważone. Ogłoszenia o sprzedaży, zamiany, kupna oraz reklamy firm z całego kraju. Sprawdź naszą ofertę reklamy w Internecie. Zwiększ zyski dzięki promocji swoich usług w naszym serwisie ogłoszeniowym eszukam.pl.

Pierwszy i jedyny serwis dający możliwość dodania ogłoszeń do wszystkich gmin i powiatów w Polsce. Dzięki temu dodane ogłoszenia są bardzo skuteczne i docierają nawet do najmniejszych miejscowości w kraju.
Kategoria:

Agencja nieruchomości Eurovilla to jedna z lepszych agencji na rynku, która zajmuje się sprzedażą , a oprócz tego wynajmem różnego typu nieruchomości. Firma swoją siedzibę posiada w Warszawie dlatego jest aktualnie spółką ogólnodostępną. Cechuje się perfekcyjnym doświadczeniem i całym profesjonalizmem. Na rynku pojawiła się już niemały czas temu i od tej pory nieustannie zyskuje sobie coraz większą popularność w gronie szerokiego grona odbiorców.
Kategoria:

Biuro wyceny nieruchomości Danka-Nieruchomości zachęca Państwa do współpracy w obrębie wyceniania wszelkiego typu nieruchomości i praw majątkowych. Usługi firmy są przeprowadzane na obszarze Warszawy i całego województwa mazowieckiego. Gwarantujemy Państwu wysoką jakość świadczonych usług, ich zgodność z przepisami prawa oraz standardami zawodowymi, a także ich terminową realizację. Nasze usługi obejmują szacowanie wartości dla celów bankowych, sprzedaży, kupna bądź zamiany, a także przekształcenia praw do lokali, ustalenia wartości odszkodowań, ustalenia wysokości opłat planistycznych i adiacenckich oraz wielu innych. Prócz tego nasza firma posiada niezbędne doświadczenie i świetnie zna lokalny rynek oraz jego potrzeby. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na stronie.
Kategoria:

Posiadająca swoją siedzibę w Kielcach firma Agro - Trade zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Nasze funkcjonowania prowadzimy z zakresu: geologii, geotechniki, hydrogeologii, wiertnictwa, ochrony środowiska, projektowaniu farm wiatrowych, kopalni odkrywkowych. Wykonujemy wiercenia, sondowania, opisy makroskopowe gruntów, wykonujemy wnioski, prowadzimy negocjacje środowiskowe, pozyskujemy pozwolenia na budowę i inne. Angażujemy w naszej firmie tylko najlepszych fachowców, żeby nasi klienci byli zawsze zadowoleni. Zapewniamy terminową adaptację każdego zamówienia i konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego w siedzibie naszej firmy. Pełna oferta opublikowana jest na naszej stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2009 szukaj24.pl