Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19503
415
2
64525

Dzialki budowlane na sprzedaz pod Poznaniem, pod Kostrzynem


 
Opis Szeroki wybór działek, działek budowlanych, działek siedliskowych na sprzedaż pod Poznaniem, pod Kostrzynem, w okolicach Poznania, w okolicach Kostrzyna. W naszej ofercie znajdą Państwo działki budowlane w Czerniejewie, w okolicach Obornik oraz działki siedliskowe w okolicach Pobiedzisk. Duży wybór gruntów zarówno budowlanych jak i rolnych. Działki położone są w atrakcyjnych lokalizacjach, z bardzo dobrym dojazdem, w okolicach lasów i terenów spacerowych. W ofercie również działki inwestycyjne, działki siedliskowe oraz działki rolne. Zapraszamy do zapoznania się ofertą działek.

 

Słowa kluczowe działki budowlane   działki   dzialki   działki budowlane pod Poznaniem   działki w okolicach Poznania
Url http://www.dzialki-i-domy.pl
Kategorie Firmy wg branż > Nieruchomości
Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Data wpisu Sep 1, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Nieruchomości
Zakup domu to poważna życiowa inwestycja. Na lokalnym rynku nieruchomości w Szczecinie możemy znaleść domy obciążone długiem, często po okazyjnych cenach. Zanim zdecydujemy się na taki zakup warto korzystać z usług extra.pl. Dzięki agencji przejdziesz przez wszystkie etapy zakupu nieruchomości, gdyż pomagają klientom w przeprowadzaniu wszystkich formalności i skutecznego uregulowania wpisów dotyczących hipotek. Dom z hipoteką?- nie taki diabeł straszny, jak go malują.
Kategoria:

Wynajęcie lokalu biurowego czy lokalu użytkowego to, szczególnie dla słabiej rozwiniętych firm, trudna decyzja biznesowa wymagająca całościowej analizy wszystkich za i przeciw każdej potencjalnej propozycji. Przedsiębiorca powinien wziąć pod uwagę nie tylko koszty wynajmu samej powierzchni, ale również koszty pośrednie takie jak: koszt miejsc parkingowych, koszty eksploatacyjne lokalu (o ile nie są pokrywane w ramach opłaty najmu) itd. W przypadku lokali wynajmowanych pod działalność gospodarczą równie ważne znaczenie mają czynniki lokalizacyjne, które określają potencjał biznesowy danej lokalizacji. Istnieje również cała masa czynników właściwych dla poszczególnych sektorów, które mogą sprawiać, że określone lokalizacje będą bardziej optymalne ekonomicznie dla danej branży niż inne. Na dzisiejszym rynku wynajmu powierzchni komercyjnych bardzo istotna jest umiejętność przystosowania się do wymagań wynajmujących, a nierzadko również możliwości i chęć do readaptacji posiadanych powierzchni pod indywidualne potrzeby najemcy. Dlatego przewagę na nim zdobędą właściciele dynamicznie reagujący na trendy rynkowe i umiejący się do nich elastycznie dostosować.
Kategoria:

Agencja Dom - nieruchomości Szczecin, woj. zachodniopomorskie. Sprzedaż i wynajem - biura, domy jednorodzinne, obiekty oraz lokale użytkowe, działki grunty, hale, biuro, mieszkania Szczecin.Także oferty specjalne - działki, mieszkanie, apartament na osiedlu, nieruchomości Szczecin. Na stronie wyszukiwanie ofert.
Kategoria:

Warszawska agencja nieruchomości Miller-Fukuda rozpoczęła swoją działalność w 1994 r., świadcząc usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, doradztwa w zakresie zakupu, wynajmu i sprzedaży najlepszych mieszkań, domów, działek, lokali użytkowych oraz powierzchni biurowych w Warszawie. Przez ten cały czas zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie, które stanowią dziś podstawę naszych sukcesów na rynku nieruchomości
Kategoria:

Osiedle Platinum w Grodzisku Mazowieckim powstało w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie Klientów dotyczące kupna nowych mieszkań na obrzeżach Warszawy. Zakup mieszkania pod Warszawą wiążę się z wieloma zaletami, jedną z nich jest atrakcyjna cena. Obecnie w miejscowościach pod Warszawą można zakupić duże, przestronne mieszkanie w takiej samej cenie jak cena małej kawalerki w Warszawie. Niejednokrotnie też dojazd do stolicy z miejscowości pod Warszawą zajmuje mniej czasu, niż dojazd do centrum stolicy z niektórych jej dzielnic.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl