Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
16390
415
3
63238

Dzialki budowlane na sprzedaz pod Poznaniem, pod Kostrzynem


 
Opis Szeroki wybór działek, działek budowlanych, działek siedliskowych na sprzedaż pod Poznaniem, pod Kostrzynem, w okolicach Poznania, w okolicach Kostrzyna. W naszej ofercie znajdą Państwo działki budowlane w Czerniejewie, w okolicach Obornik oraz działki siedliskowe w okolicach Pobiedzisk. Duży wybór gruntów zarówno budowlanych jak i rolnych. Działki położone są w atrakcyjnych lokalizacjach, z bardzo dobrym dojazdem, w okolicach lasów i terenów spacerowych. W ofercie również działki inwestycyjne, działki siedliskowe oraz działki rolne. Zapraszamy do zapoznania się ofertą działek.

 

Słowa kluczowe działki budowlane   działki   dzialki   działki budowlane pod Poznaniem   działki w okolicach Poznania
Url http://www.dzialki-i-domy.pl
Kategorie Firmy wg branż > Nieruchomości
Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Data wpisu Sep 1, 2009
 
Jeżeli jesteś właścicielem tej strony to: wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Nieruchomości
Szukasz mieszkania do kupna lub wynajęcia w swoim mieście? Opisywane narzędzie wydatnie pomoże Ci w doborze najlepszej oferty dla Ciebie. Jest to całkowicie bezpłatna usługa, która z całą pewnością pomoże Ci korzystnie podjąć decyzje. Należy pamiętać, że ta interesująca aplikacja pokazuje wyniki wyszukiwania na mapie, co pozwala na dokładne określenie silnych i złych stron takiej lokalizacji. Jest to szczególnie przydatne w wielkich miastach, gdzie nie zawsze znamy wszystkie części miasta. Należy zwrócić większą uwagę na możliwość stosowania różnego typu filtrów i udogodnień wyszukiwania.
Kategoria:

Jest to adres krakowskiego dewelopera, który na tej stronie przedstawia wyjątkowy projekt architektoniczny. Inwestycja, którą odnajdziemy na tej stronie urzeka nie tylko wyjątkowym walorem architektonicznym, ale także komfortowymi wnętrzami. W ofercie między innymi mieszkania w krakowie. Mieszkania zaprojektowane przez profesjonalistów, którzy uwzględniając najdrobniejsze detale stworzyli projekt niebanalny, zapewniają niesamowite wrażenia estetyczne. dodatkowym plusem inwestycji jest świetna lokalizacja. Sąsiedztwo ważnych obiektów oraz doskonałe połączenie komunikacyjne z centrum sprawiają, że warto zainteresować się tą inwestycją.
Kategoria:

Biuro Tyszkiewicz Nieruchomości działa na rynku od 1999 roku. Właściciel, Łukasz Tyszkiewicz, jest licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. W swojej firmie zatrudnia blisko 50 osób personelu specjalizującego się w prawie, ekonomii, budownictwie, marketingu oraz reklamie. Biuro Tyszkiewicz Nieruchomości oferuje nieruchomości na rynku pierwotnym oraz wtórnym w Gdańsku, Gdyni, Siedlcach oraz okolicach. W skład oferowanych nieruchomości wchodzą mieszkania, domy, działki oraz nieruchomości komercyjne.
Kategoria:

Jest to strona spółki deweloperskiej, która doskonale wie, jak kształtuje się i zmienia branża budowlana w Polsce. Inwestując w poszczególne inwestycje grupa ta stawia nowe lokale, także przemysłowe. Wiedząc bardzo dobrze, jak istotnym jest czuć się dobrze we własnym domu, firma ta skupia uwagę na wykonaniu projektu, dzięki któremu kiedyś ktoś zamieszka w miejscu optymalnie dostosowanym do codziennego życia. Działalność deweloperska tej grupy to między innymi budownictwo mieszkaniowe. Firma ta to rzetelny partner w przemyśle budowlanym.
Kategoria:

Serwis Tabelaofert - na stronie przedstawiamy oferty nieruchomości. Mieszkania, apartamenty, domy jednorodzinne, biura, magazyny, działki, nieruchomości komercyjne i inwestycyjne - oferty na wynajem i na sprzedaż. Nieruchomości, domy, mieszkania Poznań, Warszawa, Kraków, Wrocław i inne miasta w Polsce.
Kategoria:
(c) 2006-2009 szukaj24.pl