Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19205
415
3
64419

Dzialki budowlane na sprzedaz pod Poznaniem, pod Kostrzynem


 
Opis Szeroki wybór działek, działek budowlanych, działek siedliskowych na sprzedaż pod Poznaniem, pod Kostrzynem, w okolicach Poznania, w okolicach Kostrzyna. W naszej ofercie znajdą Państwo działki budowlane w Czerniejewie, w okolicach Obornik oraz działki siedliskowe w okolicach Pobiedzisk. Duży wybór gruntów zarówno budowlanych jak i rolnych. Działki położone są w atrakcyjnych lokalizacjach, z bardzo dobrym dojazdem, w okolicach lasów i terenów spacerowych. W ofercie również działki inwestycyjne, działki siedliskowe oraz działki rolne. Zapraszamy do zapoznania się ofertą działek.

 

Słowa kluczowe działki budowlane   działki   dzialki   działki budowlane pod Poznaniem   działki w okolicach Poznania
Url http://www.dzialki-i-domy.pl
Kategorie Firmy wg branż > Nieruchomości
Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Data wpisu Sep 1, 2009
 
Jeżeli jesteś właścicielem tej strony to: wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Nieruchomości
Oferty stancji, wynajmu pokoju, mieszkań z całej Polski dla studentów i nie tylko. Serwis jest otwarty - nie trzeba się rejestrować, aby dodać nowe ogłoszenie. Serwis pokazuje lokalizacje stancji na mapkach, dzięki czemu łatwiej i szybciej będzie można zobaczyć gdzie jest stancja lub mieszkanie. Inną opcją jest przeglądanie ogłoszeń wg podziału na dzielnice. Istnieje też możliwość wyróżnienia swojego ogłoszenia, aby wyróżniało się pośród innych. Koszt takiego wyróżnienia to tylko 2zł + VAT. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszego serwisu :).
Kategoria:

Historia kamienicy sięga XIII wieku. W budynku znajdującym się na jej miejscu mieszkał Jacek Odrowąż – późniejszy Święty Jacek - uznawany za jednego z najwybitniejszych przedstawicieli średniowiecza. Święty Jacek jest jedynym Polakiem, którego rzeźba została umieszczona na kolumnadzie wokół Placu Świetego Piotra w Rzymie.

Od XIII wieku w budynku przy ulicy Stolarskiej 11 znajdował się pierwszy dom tercjarek dominikańskich, jednej z najstarszych kobiecych wspólnot religijnych mieszkających na terenie Krakowa. Członkinie tego zgromadzenia, pochodzące z rodzin szlacheckich i arystokratycznych, wspólnie wykonywały prace apostolskie i zajmowały się wychowaniem i kształceniem młodzieży. Na początku XIX wieku Tercjarki przeniosły się z kamienicy na pobliski Gródek, a budynki dotychczas przez nie zajmowane zostały przekazane prywatnym właścicielom. Nowi zarządcy gruntownie przebudowali fasadę budynku zachowując przy tym średniowieczne mury i sklepienia.

Przez cały późniejszy okres konstrukcja kamienicy została nienaruszona i przetrwała do czasów współczesnych. Swój obecny wygląd budynek zawdzięcza pracom wykonanym w pierwszej połowie lat sześćdziesiątych XIX wieku.
Kategoria:

Jesteśmy firmą, która zajmuje się pomocą przy poszukiwaniu powierzchni magazynowej. W naszej wyszukiwarce znajdą Państwo magazyny do wynajęcia na terenie całego kraju. Posiadamy powierzchnie magazynowe na terenie największych miast w Polsce takich jak Warszawa, Katowice czy też Poznań i Wrocław. Posiadamy wyszukiwarkę magazynów i hal na wynajem, która jest dostępna na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.
Kategoria:

Nieruchomości PPHU ZAPLECZE Sp. z o.o.

Posiadamy nieruchomości zlokalizowane w kilkunastu miejscach na terenach przemysłowych Warszawy i okolic. Są to powierzchnie biurowe i magazynowe o zróżnicowanej powierzchni i standardzie; na terenach Spółki znajdują się również miejsca parkingowe objęte całodobowym dozorem i monitoringiem.
Kategoria:

RAJGRAS: sprzedaż 23 domów jednorodzinnych na Białołęce. Lokalizacja: Olesin. Malowniczo położone osiedle, budowane w technologii tradycyjnej, z materiałów wysokiej jakości. Energooszczędne oraz nowoczesne rozwiązania wnętrz. Oferujemy państwu trzy rodzaje domów: Benedykt, Benedykt II i Benedykt II w zabudowie bliźniaczej. Działki o wielkości od 750 m2 do 1099 m2 pozwalają na zachowanie komfortu życia wśród zieleni.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl