Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
17008
415
46
63440

Dzialki budowlane na sprzedaz pod Poznaniem, pod Kostrzynem


 
Opis Szeroki wybór działek, działek budowlanych, działek siedliskowych na sprzedaż pod Poznaniem, pod Kostrzynem, w okolicach Poznania, w okolicach Kostrzyna. W naszej ofercie znajdą Państwo działki budowlane w Czerniejewie, w okolicach Obornik oraz działki siedliskowe w okolicach Pobiedzisk. Duży wybór gruntów zarówno budowlanych jak i rolnych. Działki położone są w atrakcyjnych lokalizacjach, z bardzo dobrym dojazdem, w okolicach lasów i terenów spacerowych. W ofercie również działki inwestycyjne, działki siedliskowe oraz działki rolne. Zapraszamy do zapoznania się ofertą działek.

 

Słowa kluczowe działki budowlane   działki   dzialki   działki budowlane pod Poznaniem   działki w okolicach Poznania
Url http://www.dzialki-i-domy.pl
Kategorie Firmy wg branż > Nieruchomości
Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Data wpisu Sep 1, 2009
 
Jeżeli jesteś właścicielem tej strony to: wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Nieruchomości
Agencja, nieruchomości Bydgoszcz, Abigal - woj. kujawsko-pomorskie. Wynajem, kupno, sprzedaż nieruchomości w Bydgoszczy i okolicy. W ofercie działki, grunty, domy jednorodzinne, mieszkania Bydgoszcz i okolice. Także kredyty mieszkaniowe i hipoteczne.
Kategoria:

Przyszłościowe Ekskluzywne mieszkania Rezydencja Orłowicza to ekskluzywna inwestycja realizowana na malowniczym Powiślu w Warszawie. Postmodernistyczny styl, atrakcyjność, doskonałe wykończenie, energooszczędne i ekologiczne rozwiązania , a oprócz tego najwyższy wygodę to najważniejsze atuty Rezydencji Orłowicza, które wyróżniają ją spośród innych realizowanych w tym momencie warszawskich inwestycji budowlanych. Wszystkiemu wtóruje kapitalna zlokalizowanie – samo serce stolicy, idealne dla ludzi aktywnych, chcących być przez cały czas blisko ważnych punktów kulturalnych i biznesowych Warszawy. Zachęcamy do zapoznania się z dostępną ofertą mieszkań użytych na sprzedaż – na stronie czekają na Państwa wizualizacje wraz z dokładnymi informacjami o poszczególnych lokalach mieszkalnych na sprzedaż. Inwestorem nieruchomości jest uznana firma deweloperska Mostostal Spółka Akcyjna SKA, która ma na swoim koncie wiele prestiżowych inwestycji na terenie całego kraju. Apartamenty Rezydencja Orłowicza zapraszają Państwa – gwarantujemy luksus, komfort i styl.
Kategoria:

Zarządca nieruchomości Maxus jest jednostką specjkalizującą się wszechstronną obsługą budynków komercyjnych jak również wspólnot mieszkaniowych. Przeszło 20 letnie doświadczenie w zdministrowaniu na rynku zezwala nam na świadczenie Państwu solidnych jak również fachowych prac w zakresie administracji, obsługi księgowej, poziomu technicznego budynku oraz pełnienia prac porządkowych tak jak w samym budynku jak również i wokół niego. Administrowanie nieruchomościami Maxus angażuje wykwalifikowanych pracowników zarówno w działach administracyjnych jak również technicznych, tak iżby mogli Państwo radować się zadbaną a także ładną powierzchnią i bezpieczną a także ładną okolicą. Zachęcamy do wysyłania zapytań ofertowych - odpowiemy na każde Państwa zapytania.
Kategoria:

Serwis dzialkibudowlane.com prezentuje działki budowlane, rolne, czy też innego typu, jakie są do kupna na terenie całego kraju. Portal pomaga zainteresowanym w znalezieniu wartościowych nieruchomości, na jakich będą mogli wybudować dom, czy też wykorzystać je do celów prowadzonej działalności firmowej. Dodatkowo portal pozwala na umieszczenie darmowego ogłoszenia dla tych osób, które posiadają działkę i pragną ją sprzedać. Oferty kredytów hipotecznych także są dostępne w portalu, klienci mogą też od razu wysyłać wnioski. Dzięki umieszczonej w portalu wyszukiwarce klienci mogą szybko dotrzeć do interesujących ich ogłoszeń.
Kategoria:

Rzeczoznawca Majątkowy Wojciech Miros oferuje usługi wyceny nieruchomości, doradztwa, sporządzania badań i analiz rynku nieruchomości, badania stanów prawnych budynków, gruntów. Działalność prowadzona jest na terenie województwa mazowieckiego, miasta Warszawa i powiatów sąsiednich. Rzeczoznawca Majątkowy Wojciech Miros szacuje wartości wszystkich typów nieruchomości: mieszkalne, produkcyjne, magazynowe, biurowe, handlowe, usługowe. Operaty szacunkowe charakteryzują się wysoką jakością merytoryczną treści oraz wyczerpującą analizą rynku, która przeprowadzana jest każdorazowo w trakcie pracy nad operatem szacunkowym. Zapraszamy do kontaktu oraz współpracy. MirosProperty z siedzibą w Warszawie.
Kategoria:
(c) 2006-2009 szukaj24.pl