Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
16390
415
44
63255

Dzialki budowlane na sprzedaz pod Poznaniem, pod Kostrzynem


 
Opis Szeroki wybór działek, działek budowlanych, działek siedliskowych na sprzedaż pod Poznaniem, pod Kostrzynem, w okolicach Poznania, w okolicach Kostrzyna. W naszej ofercie znajdą Państwo działki budowlane w Czerniejewie, w okolicach Obornik oraz działki siedliskowe w okolicach Pobiedzisk. Duży wybór gruntów zarówno budowlanych jak i rolnych. Działki położone są w atrakcyjnych lokalizacjach, z bardzo dobrym dojazdem, w okolicach lasów i terenów spacerowych. W ofercie również działki inwestycyjne, działki siedliskowe oraz działki rolne. Zapraszamy do zapoznania się ofertą działek.

 

Słowa kluczowe działki budowlane   działki   dzialki   działki budowlane pod Poznaniem   działki w okolicach Poznania
Url http://www.dzialki-i-domy.pl
Kategorie Firmy wg branż > Nieruchomości
Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Data wpisu Sep 1, 2009
 
Jeżeli jesteś właścicielem tej strony to: wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Nieruchomości
Firmę High Rise można uznać jako podmiot, który cechuje profesjonalne zarządzanie nieruchomościami na terenie miasta stołecznego Warszawy. Dzięki naszej pomocy każda wspólnota mieszkaniowa może obniżyć koszty centralnego ogrzewania poprzez termomodernizacje starego budynku.
Kategoria:

Chcesz kupić lub sprzedać dom, mieszkanie, działkę budowlaną? Tylko u nas znajdziesz tysiące ogłoszeń z całej polski od klientów indywidualnych i deweloperów. Nowe domy i mieszkania w najlepszych cenach. Oferujemy także pomoc w wyborze odpowiedniego sposobu finansowania nieruchomości.
Kategoria:

Serwis dzialkibudowlane.com prezentuje działki budowlane, rolne, czy też innego typu, jakie są do kupna na terenie całego kraju. Portal pomaga zainteresowanym w znalezieniu wartościowych nieruchomości, na jakich będą mogli wybudować dom, czy też wykorzystać je do celów prowadzonej działalności firmowej. Dodatkowo portal pozwala na umieszczenie darmowego ogłoszenia dla tych osób, które posiadają działkę i pragną ją sprzedać. Oferty kredytów hipotecznych także są dostępne w portalu, klienci mogą też od razu wysyłać wnioski. Dzięki umieszczonej w portalu wyszukiwarce klienci mogą szybko dotrzeć do interesujących ich ogłoszeń.
Kategoria:

Arenda, Marek Kiełpikowski - pośrednictwo nieruchomości Bydgoszcz. Na stronie oferty typu sprzedaż i wynajem: nieruchomości, mieszkania, domy, działki. Działam głownie na terenie miasta Bydgoszcz i w okolicy.
Kategoria:

Szukasz mieszkania do kupna lub wynajęcia w swoim mieście? Opisywane narzędzie wydatnie pomoże Ci w doborze najlepszej oferty dla Ciebie. Jest to całkowicie bezpłatna usługa, która z całą pewnością pomoże Ci korzystnie podjąć decyzje. Należy pamiętać, że ta interesująca aplikacja pokazuje wyniki wyszukiwania na mapie, co pozwala na dokładne określenie silnych i złych stron takiej lokalizacji. Jest to szczególnie przydatne w wielkich miastach, gdzie nie zawsze znamy wszystkie części miasta. Należy zwrócić większą uwagę na możliwość stosowania różnego typu filtrów i udogodnień wyszukiwania.
Kategoria:
(c) 2006-2009 szukaj24.pl