Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
18973
415
3
64291

Dzialki budowlane na sprzedaz pod Poznaniem, pod Kostrzynem


 
Opis Szeroki wybór działek, działek budowlanych, działek siedliskowych na sprzedaż pod Poznaniem, pod Kostrzynem, w okolicach Poznania, w okolicach Kostrzyna. W naszej ofercie znajdą Państwo działki budowlane w Czerniejewie, w okolicach Obornik oraz działki siedliskowe w okolicach Pobiedzisk. Duży wybór gruntów zarówno budowlanych jak i rolnych. Działki położone są w atrakcyjnych lokalizacjach, z bardzo dobrym dojazdem, w okolicach lasów i terenów spacerowych. W ofercie również działki inwestycyjne, działki siedliskowe oraz działki rolne. Zapraszamy do zapoznania się ofertą działek.

 

Słowa kluczowe działki budowlane   działki   dzialki   działki budowlane pod Poznaniem   działki w okolicach Poznania
Url http://www.dzialki-i-domy.pl
Kategorie Firmy wg branż > Nieruchomości
Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Data wpisu Sep 1, 2009
 
Jeżeli jesteś właścicielem tej strony to: wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Nieruchomości
Oferta, którą przygotowaliśmy dla osób zainteresowanych inwestowaniem w nieruchomości i zarabianiem na ich późniejszym wynajmie, bardzo zainteresuje każdego, kto posiada pewne nadwyżki finansowe. Jeśli zaliczasz się do tego grona i szukasz interesujących nieruchomości do kupienia, znajdziesz je w ofercie naszej firmy. Zajrzyj w tym celu do naszego serwisu i zabierz się za przeglądanie naszego katalogu. Znajdziesz w nim nieruchomości już zrealizowane jak i te, które dopiero powstają. Nie musisz się też martwić o zarządzanie wynajmem, gdyż zadanie to możesz zlecić firmie. Z jej usług korzysta aktualnie wiele cenionych podmiotów działających w Zakopanem, dlatego możesz być spokojny o to, że efekty ich starań nie będą zbyt dobre. Przejrzyj dokładnie ofertę współpracy, skontaktuj się z firmą i podejmij decyzję.
Kategoria:

W ramach oferty naszej firmy, która działa na rynku realizowania dla naszych klientów inwestycji w nieruchomości komercyjne mające najemców, zapewniamy wybrane nieruchomości, które pozwalają na uzyskanie zarówno długoterminowych, pewnych oraz wysokich zysków. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy na naszej stronie www już dziś !
Kategoria:

Budizol S.A. - deweloper komercyjny i mieszkaniowy. Posiadamy inwestyjce w miastach: Konstancin k. Warszawy, Warszawa, Bydgoszcz, Płock, Włocławek. Niektóre z realizacji: Konstancin Park, Wzorcownia, Przy Parku, La Perle Apartamenty Carmen, Green House New Generation w Warszawie. Firma realizuje domy energooszczędne oraz zajmuje się szeroko pojętą produkcją w skład, której wchodzą: konstrukcje drewniane, produkcja betonowa, zbrojarnia, aluminium i pcv. Budizol S.A. należy do programu Rzetelna Firma. Od dwudziestu lat spółka zaopatruje swoich klientów w niebanalne i nowatorskie rozwiązania architektoniczne. Najnowszym obszarem działalności Budizolu jest generalne wykonawstwo obiektów motelowych oraz hotelowych.
Kategoria:

4Ściany to firma zajmująca się pośrednictwem nieruchomości z terenów miasta Warszawy oraz z jej najbliższych okolic. Dysponujemy jedną z największych baz danych w Warszawie, co pozwala zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Dzieki wspołpracy z kancelariami notarialnymi, rzeczoznawcami i doradcami kredytowymi "4Ściany" zapewniają kompleksową obsługę swoich Klientów. Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do naszej siedziby znajdującej się w Śródmieściu Warszawy.
Kategoria:

Zakontek to nowoczesne osiedle pod Bydgoszczą oferujące swoim mieszkańcom ciszę i spokój. Powstało ono z myślą o wszystkich tych, którzy pragną uciec od zgiełku, hałasu i spalin unoszących się w powietrzu. Mieszkania i domki zostały postawione w bezpośredniej okolicy lasów i łąk. To piękna i zachwycająca okolica, która może stać się domem zarówno dla rodzin z dziećmi, osób starszych jak i osób młodych, rozpoczynających swoją ścieżkę życiową.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl