Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19074
415
4
64351

Dzialki budowlane na sprzedaz pod Poznaniem, pod Kostrzynem


 
Opis Szeroki wybór działek, działek budowlanych, działek siedliskowych na sprzedaż pod Poznaniem, pod Kostrzynem, w okolicach Poznania, w okolicach Kostrzyna. W naszej ofercie znajdą Państwo działki budowlane w Czerniejewie, w okolicach Obornik oraz działki siedliskowe w okolicach Pobiedzisk. Duży wybór gruntów zarówno budowlanych jak i rolnych. Działki położone są w atrakcyjnych lokalizacjach, z bardzo dobrym dojazdem, w okolicach lasów i terenów spacerowych. W ofercie również działki inwestycyjne, działki siedliskowe oraz działki rolne. Zapraszamy do zapoznania się ofertą działek.

 

Słowa kluczowe działki budowlane   działki   dzialki   działki budowlane pod Poznaniem   działki w okolicach Poznania
Url http://www.dzialki-i-domy.pl
Kategorie Firmy wg branż > Nieruchomości
Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Data wpisu Sep 1, 2009
 
Jeżeli jesteś właścicielem tej strony to: wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Nieruchomości
Biuro Tyszkiewicz Nieruchomości działa na rynku od 1999 roku. Właściciel, Łukasz Tyszkiewicz, jest licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. W swojej firmie zatrudnia blisko 50 osób personelu specjalizującego się w prawie, ekonomii, budownictwie, marketingu oraz reklamie. Biuro Tyszkiewicz Nieruchomości oferuje nieruchomości na rynku pierwotnym oraz wtórnym w Gdańsku, Gdyni, Siedlcach oraz okolicach. W skład oferowanych nieruchomości wchodzą mieszkania, domy, działki oraz nieruchomości komercyjne.
Kategoria:

Staramy się skutecznie i bezpiecznie sprzedać lub wynająć Waszą nieruchomość, pomagamy również zrealizować zamiar kupna lub najmu. Jesteśmy przekonani, że korzystając z naszych usług będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani. Pragniemy dodać jednocześnie, że nasza działalność, to nie tylko pośrednictwo w sprzedaży czy najmie nieruchomości, lecz także fachowe doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego.
Kategoria:

Potężny zbiór nieruchomości, które są na sprzedaż lub wynajem w przedstawianym portalu otwartym na rynek Nowego Sącza. Możesz usiąść komfortowo w domowym zaciszu i czytać na spokojnie wszystkie propozycje i wybrać te, które są najbardziej odpowiednie dla Twoich potrzeb. Kilkadziesiąt branż takich jak mieszkanie, kamienica, grunt ułatwiają poruszanie po całym portalu. Serwis jest darmowy przyjmujący ogłoszenia nieruchomości z całego Nowego Sącza, wszystkie pozostałe są usuwane. Zapraszamy do publikacji precyzyjnych ogłoszeń wraz z zdjęciami.
Kategoria:

Nasza specjalizacja to kompleksowa księgowość wspólnot mieszkaniowych. Firma funkcjonuje na rynku usług księgowych od 2000 roku. Z naszych usług korzystają zarówno zarządcy, administratorzy jak i zarządy wspólnot mieszkaniowych.
Obsługujemy nieruchomości na terenie całego kraju.
Kategoria:

Projektując nasze domy, nad ekonomicznym wykorzystaniem energii myślimy na każdym kroku, stosujemy nowoczesne rozwiązania i bardzo dobre gatunkowo materiały. Zarówno ściany zewnętrzne jak i wewnętrzne budujemy z Porothermu. Dodatkowo każdy dom, w wersji "PLATINIUM", m.in. ocieplamy warstwą 20 centymetrów grafitowego styropianu na ścianach oraz 35 cm bezformaldehydowej wełny na poddaszu i wstawiamy trójszybowe okna, z szybą o współczynniku Ug=0,5 W/m2K W/m2K osadzone w 6-cio komorowych profilach. "PLATINIUM" to budynek wyposażony w system wentylacji mechanicznej z rekuperacją zapewniającą odzysk ciepła z wymienianego powietrza, a jego kotłownia to markowy, nowoczesny gazowy piec kondensacyjny z zamkniętą komorą spalania.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl