Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
15815
415
25
63091

Dzialki budowlane na sprzedaz pod Poznaniem, pod Kostrzynem


 
Opis Szeroki wybór działek, działek budowlanych, działek siedliskowych na sprzedaż pod Poznaniem, pod Kostrzynem, w okolicach Poznania, w okolicach Kostrzyna. W naszej ofercie znajdą Państwo działki budowlane w Czerniejewie, w okolicach Obornik oraz działki siedliskowe w okolicach Pobiedzisk. Duży wybór gruntów zarówno budowlanych jak i rolnych. Działki położone są w atrakcyjnych lokalizacjach, z bardzo dobrym dojazdem, w okolicach lasów i terenów spacerowych. W ofercie również działki inwestycyjne, działki siedliskowe oraz działki rolne. Zapraszamy do zapoznania się ofertą działek.

 

Słowa kluczowe działki budowlane   działki   dzialki   działki budowlane pod Poznaniem   działki w okolicach Poznania
Url http://www.dzialki-i-domy.pl
Kategorie Firmy wg branż > Nieruchomości
Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Data wpisu Sep 1, 2009
 
Jeżeli jesteś właścicielem tej strony to: wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Nieruchomości
Biuro Nieruchomości Patria Szczecin oferuje: mieszkania do wynajęcia, domy, lokale, działki, pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości.
Kategoria:

Centrum Biznesu Stolica i Centrum Biznesu Ożarów - wynajem nieruchomości, biura, magazyn - idealne na siedzibę firmy i Centra Logistyczne. Wysokie magazyny, rampa, doki przeładunkowe, hale ogrzewane - możliwa sprawna logistyka, składowanie i dystrybucja.
Kategoria:

Atrakcyjne oferty sprzedaży nieruchomości: działki rolne i budowlane, mieszkania. Najlepsze i aktualne ogłoszenia. Dobra inwestycja! Atrakcyjny teren!

sprzedaż nieruchomości mieszkania działka działki rolna budowlana najlepsze oferty cena teren inwestycje dom kupno jakość atrakcyjne niskie ceny inwestycja działki ogłoszenia oferty oferta aktualne
Kategoria:

Biuro nieruchomości Warszawa. Biuro specjalizuje się w następujących obszarach: wynajem nieruchomości Warszawa, kupno i sprzedaż nieruchomości Warszawa.
W serwisie także porady z zakresu obrotu nieruchomościami.
Kategoria:

Cechami wyróżniającymi budynki mieszkaniowe oraz inne obiekty realizowane poprzez warszawskie przedsiębiorstwo „Milowicz Development” jest niezwykła troska o szczegóły wykończenia (także w stanie surowym budynku) a również niebanalne, nowoczesne oraz oryginalne rozwiązania architektoniczne. Poprzednie inwestycje budowlane przeprowadzone przez firmę znajdowały się zawsze w dogodnych, interesujących lokalizacjach, zapewniających Mieszkańcom dodatkowy komfort. Propozycja pokrywa szczególnie budowę zacisznych obiektów wielorodzinnych w wysokim standardzie oraz przystępnej cenie, ewentualnie z podziemnym garażem. Szczegóły znajdą Państwo na stronie www.
Kategoria:
(c) 2006-2009 szukaj24.pl