Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
18299
415
31
64027

Dzialki budowlane na sprzedaz pod Poznaniem, pod Kostrzynem


 
Opis Szeroki wybór działek, działek budowlanych, działek siedliskowych na sprzedaż pod Poznaniem, pod Kostrzynem, w okolicach Poznania, w okolicach Kostrzyna. W naszej ofercie znajdą Państwo działki budowlane w Czerniejewie, w okolicach Obornik oraz działki siedliskowe w okolicach Pobiedzisk. Duży wybór gruntów zarówno budowlanych jak i rolnych. Działki położone są w atrakcyjnych lokalizacjach, z bardzo dobrym dojazdem, w okolicach lasów i terenów spacerowych. W ofercie również działki inwestycyjne, działki siedliskowe oraz działki rolne. Zapraszamy do zapoznania się ofertą działek.

 

Słowa kluczowe działki budowlane   działki   dzialki   działki budowlane pod Poznaniem   działki w okolicach Poznania
Url http://www.dzialki-i-domy.pl
Kategorie Firmy wg branż > Nieruchomości
Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Data wpisu Sep 1, 2009
 
Jeżeli jesteś właścicielem tej strony to: wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Nieruchomości
Magnus Group sp. z o.o. to firma deweloperska, która istnieje na rynku od wielu lat, zaś poprzednio była znana pod nazwą Maripol Sp. z o.o. Główny charakter działalności to aktywność na rynku nieruchomości. Magnus to doskonale zarządzana firma, jaka nieustająco rozszerza swoją propozycję na domiar tego organizuje pionierskie inwestycje i otwiera dużo planów. Gwarantujemy wszechstronną obsługę na każdym etapie przedsięwzięcia. Pożądane byłoby zaakcentować, iż zajmujemy się nie jedynie koordynacją projektu, wyborem generalnego wykonawcy tudzież sprzedażą lokali. Nasz wkład może obejmować również znalezienie oraz nabycie działki pod inwestycję. Nawiązanie wszelakich działań poprzedza wnikliwa rozmowa ze zleceniodawcą oraz dokładne rozpatrzenie jego oczekiwań. Uwierzyło nam już wielu klientów.
Kategoria:

Zaglądając do serwisu Nieruchomosci.nf.pl internauci odszukają bogatą bazę nieruchomości dostępnych w ofertach agencji nieruchomości. Wyszukiwarka umożliwia odnajdywanie ofert mieszkań, czy też domów i garaży spomiędzy ponad pół miliona ofert. W wyszukiwarce dostępne są ogłoszenia większości biur nieruchomości funkcjonujących w Polsce. Dzięki mapce użytkownicy mogą dokładnie sprawdzić położenie wybranej nieruchomości, mogą też podać ulicę, czy też dzielnicę, na której mieszkanie chcieliby znaleźć do kupienia. Dodatkowo porównywarka grupuje ogłoszenia dotyczące tego samego mieszkania pochodzące z ofert różnych agencji.
Kategoria:

Serwis dzialkibudowlane.com prezentuje działki budowlane, rolne, czy też innego typu, jakie są do kupna na terenie całego kraju. Portal pomaga zainteresowanym w znalezieniu wartościowych nieruchomości, na jakich będą mogli wybudować dom, czy też wykorzystać je do celów prowadzonej działalności firmowej. Dodatkowo portal pozwala na umieszczenie darmowego ogłoszenia dla tych osób, które posiadają działkę i pragną ją sprzedać. Oferty kredytów hipotecznych także są dostępne w portalu, klienci mogą też od razu wysyłać wnioski. Dzięki umieszczonej w portalu wyszukiwarce klienci mogą szybko dotrzeć do interesujących ich ogłoszeń.
Kategoria:

Biuro Szacowania i Obrotu Nieruchomosciami Geoland - aktualna oferta sprzedaży i wynajmu nieruchomosci w Brzegu i okolicach. Zapraszamy. Jesteśmy wyłącznym biurem kilku deweloperów w Brzegu. W ofercie posiadamy domy, mieszkania, grunty, obiekty komercyjne, hale
Kategoria:

Portal gdzie przedstawiamy nowe mieszkania deweloperskie w Poznaniu (także Biedrusko, Bnin, Strzeszyn, Jeżyce, Rataje). Na stronie oferta deweloperska, rynek pierwotny w Poznaniu Centrum i okolicach - opis oferty, zdjęcia, lokalizacja, cena. Deweloperzy w Poznaniu zapraszają do wizyty w naszym portalu - nowe mieszkania Poznań sprzedaż, Plewiska, Luboń, Komorniki i nowe mieszkania Swarzędz. W portalu zawsze atrakcyjne ceny. Kliknij, sprawdź i zobacz co polecamy na stronie intrenetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2009 szukaj24.pl