Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
15771
415
47
63087

Dzialki budowlane na sprzedaz pod Poznaniem, pod Kostrzynem


 
Opis Szeroki wybór działek, działek budowlanych, działek siedliskowych na sprzedaż pod Poznaniem, pod Kostrzynem, w okolicach Poznania, w okolicach Kostrzyna. W naszej ofercie znajdą Państwo działki budowlane w Czerniejewie, w okolicach Obornik oraz działki siedliskowe w okolicach Pobiedzisk. Duży wybór gruntów zarówno budowlanych jak i rolnych. Działki położone są w atrakcyjnych lokalizacjach, z bardzo dobrym dojazdem, w okolicach lasów i terenów spacerowych. W ofercie również działki inwestycyjne, działki siedliskowe oraz działki rolne. Zapraszamy do zapoznania się ofertą działek.

 

Słowa kluczowe działki budowlane   działki   dzialki   działki budowlane pod Poznaniem   działki w okolicach Poznania
Url http://www.dzialki-i-domy.pl
Kategorie Firmy wg branż > Nieruchomości
Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Data wpisu Sep 1, 2009
 
Jeżeli jesteś właścicielem tej strony to: wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Nieruchomości
ałki, lokale w Bydgoszczy. Kredyty, darmowe ogłoszenia, porady i dyskusje.
Mieszkania, działki, lokale w Bydgoszczy. Kredyty, darmowe ogłoszenia, porady i dyskusje.
ocena:
ocena gości:
page rank:

Bydgoskie Forum Obrotu Nieruchomościami - Forum umożliwia wprowadzanie darmowych ogłoszeń przez osoby prywatne jak również przez biura nieruchomości. Ponadto umożliwia zaprezentowanie swojej firmy , usług. Na forum znajdziesz informacje na temat kredytów hipotecznych , mieszkaniowych oraz innych. Polecamy aukcje kredytowe, które są nowością na polskim rynku kredytów.
Kategoria:

Opisywana strona WWW została powołana do życia z myślą o wszystkich osobach, które pragną zakupić nieruchomości z rynku pierwotnego po jak najniższych cenach. Firma Viva Invest to profesjonalny broker rynku pierwotnego, który może zaproponować nam nieruchomości bezpośrednio od dewelopera. Na naszej witrynie możesz znaleźć aktualnie dostępne oferty oraz dokładną dokumentacje inwestycji, na podstawie której da się ocenić, czy zakup określonej nieruchomości jest naprawdę opłacalny. Z naszą pomocą możesz skorzystać z ofert kredytowych aż 23 banków.
Kategoria:

biuro nieruchomości GÓRSKI NIERUCHOMOŚCI w Zamościu oferuje usługi zwiąne z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Szukasz mieszkania, domu, działki? a może masz do sprzedania lub wynajĘcia? TrafiŁes doskonale, my o to zadbamy! Skuteczna i szybka obsługa. Masz już działkę, chciałbyś wybudować dom? Sprawdź naszą ofertę gotowych projektów domów. Chcesz wziąć pożyczkę lub kredyt hipoteczny? przyjdź do nas.
Kategoria:

Magnus Group sp. z o.o. to firma deweloperska, która istnieje na rynku od wielu lat, zaś poprzednio była znana pod nazwą Maripol Sp. z o.o. Główny charakter działalności to aktywność na rynku nieruchomości. Magnus to doskonale zarządzana firma, jaka nieustająco rozszerza swoją propozycję na domiar tego organizuje pionierskie inwestycje i otwiera dużo planów. Gwarantujemy wszechstronną obsługę na każdym etapie przedsięwzięcia. Pożądane byłoby zaakcentować, iż zajmujemy się nie jedynie koordynacją projektu, wyborem generalnego wykonawcy tudzież sprzedażą lokali. Nasz wkład może obejmować również znalezienie oraz nabycie działki pod inwestycję. Nawiązanie wszelakich działań poprzedza wnikliwa rozmowa ze zleceniodawcą oraz dokładne rozpatrzenie jego oczekiwań. Uwierzyło nam już wielu klientów.
Kategoria:

Arenda, Marek Kiełpikowski - pośrednictwo nieruchomości Bydgoszcz. Na stronie oferty typu sprzedaż i wynajem: nieruchomości, mieszkania, domy, działki. Działam głownie na terenie miasta Bydgoszcz i w okolicy.
Kategoria:
(c) 2006-2009 szukaj24.pl