Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21757
415
23
65106

Dystrybucja Gorącego Powietrza


 
Opis Świadczymy usługi kamieniarskie w zakresie wyrobu blatów (łazienkowych i kuchennych) z kamienia, a także kominków, parapetów i schodów. Do produkcji wykorzystujemy granity, piaskowce i marmury charakteryzujące się pięknym wyglądem oraz trwałością. Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu internetowego.

 

Słowa kluczowe kominki kamień blaty kuchenne łazienkowe zakład kamieniarski schody parapety
Url http://www.jakar.net
Kategorie Budownictwo > Kamieniarstwo
Data wpisu Jun 10, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Kamieniarstwo
Usługi Budowlane Janusz Łyszczarz to dynamicznie działająca firma znajdująca się w Woli Krzysztoporskiej niedaleko Piotrkowa Trybunalskiego. Przedsiębiorstwo rozpoczęło swoją aktywność w 1996 roku i od tego czasu cieszy się niezwykłym uznaniem klientów. Posiada wieloletnie doświadczenie, które przekłada się na kompetentny i profesjonalny warsztat pracy i doskonałą znajomość branży. Przedsiębiorstwo proponuje wykonanie wszelkich inwestycji związanych z elewacjami kamiennymi oraz remontami. Zajmuje się także sprzedażą innych produktów wykonanych z kamienia, takich jak ogrodzenia, schody, tarasy, podjazdy, murki oporowe i wiele innych. Zapewnia piękne wykończenia wnętrz wraz z ich aranżacjami. Przedsiębiorstwo cieszy się zespołem doświadczonych i pomysłowych fachowców, którzy zaproponują tynki dekoracyjne podług własnych planów. Przedsiębiorstwo wykonuje swoje usługi i produkty porządnie, niezawodnie, solidnie i przede wszystkim punktualnie. Realizuje zamówienia na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego. Przedsiębiorstwo udziela gwarancji na wszystkie swoje usługi. Zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:

Polecamy Państwu usługi kamieniarskie oraz usługi pomnikowe jednej z najstarszych jednostek kamieniarskich w Łomży. Firma JLewandowski Kamieniarstwo to rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie piękno, trwałość oraz uniwersalność takich materiałów, jak granit. W naszym zakładzie kamieniarskim każdy klient jest traktowany poszczególnie, a propozycja jest przystosowywana do jego potrzeb. Chętnie podejmiemy się realizacji każdego typu nagrobków, tablic pamiątkowych, elementów dekoracyjnych z kamienia, a ponadto blatów kamiennych, schodów i parapetów. Na wykonane usługi oraz proponowane artykuły udzielamy gwarancji. Wykonujemy także darmowy montaż. Więcej informacji na stronie www.
Kategoria:

Zakres prac jakim jest brukarstwo to specjalnego klasy czynność adresowana do znacznej ilości posiadaczy budynków indywidualnych. W pełni wszechstronne sfinalizowanie kunsztownej warstwy umożliwia satysfakcjonujące jej eksploatowanie. Pracujący w firmie fachowcy i rozporządzane urządzenia to gwarancja uzyskania możliwej z największych, wartości. Zapraszamy do odwiedzin przedstawianej strony internetowej i skorzystania z możliwości.
Kategoria:

Chcesz zbudować w swoim ogrodzie atrakcyjną i trwałą ławkę z granitu? A może potrzebujesz poprowadzić drogę dojazdową do garażu lub ścieżkę? Te i inne potrzeby spełnisz kupując wyroby z granitu od firmy Petra-Bud, która zapewnia nie tylko granit najwyższej klasy, ale także korzystne ceny oraz duży wybór produktów. W naszej ofercie znajdą Państwo także płyty chodnikowe, stopnie granitowe czy krawężniki.
Kategoria:

W czasach rosnącej dbałości o otoczenie domu i wygląd ogrodów wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych klientów.

Firma Centrum Kostki Brukowej specjalizuje się w sprzedaży i układaniu kostki brukowej wiodących producentów. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorów takich Firm jak: LIBET, BRUK-BET, SEMMELROCK, POLBRUK, BUDOKRUSZ.
PROJEKTUJEMY i ARANŻUJEMY
SPRZEDAJEMY oraz DORADZAMY
WYKONUJEMY PROFESJONALNIE

Centrum Kostki Brukowej - największy wybór w regionie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl