Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
31
65005

Dystrybucja Gorącego Powietrza


 
Opis Świadczymy usługi kamieniarskie w zakresie wyrobu blatów (łazienkowych i kuchennych) z kamienia, a także kominków, parapetów i schodów. Do produkcji wykorzystujemy granity, piaskowce i marmury charakteryzujące się pięknym wyglądem oraz trwałością. Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu internetowego.

 

Słowa kluczowe kominki kamień blaty kuchenne łazienkowe zakład kamieniarski schody parapety
Url http://www.jakar.net
Kategorie Budownictwo > Kamieniarstwo
Data wpisu Jun 10, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Kamieniarstwo
Przedsiębiorstwo Kamień dla Ciebie to firma zajmująca się sprzedażą kamieni naturalnych, ich obróbką oraz produkcją. W naszym asortymencie znajdą Państwo otoczaki, grysy i żwiry, panele i płyty, kostkę brukową kamień łamany a także kamień elewacyjny. U nas znajdą Państwo kamienie o różnorodnej kolorystyce oraz różnorodne rodzaje kamienia ( wapienie, gnejsy, kwarcyty, marmury, łupki metamorficzne, porfiry, dolomity). Długoletnie doświadczenie sprawiło, iż jesteśmy wiodącym na naszym rynku producentem i dystrybutorem otoczaków. Naszą cechą jest bardzo wysoka jakość produktów.
Kategoria:

dobrej jakości nagrobki granitowe oferuje hurtownia E. i W. Rutkowscy Nagrobki Białystok. Jesteśmy obecni na rynku od wielu lat i z powodzeniem importujemy ten kamień ze wszelkich krajów świata zapewniając jego wysoką jakość oraz różnorodne warianty oraz wzory. Dbamy o dobrą jakość naszych produktów, a także terminową realizację zamówień. Oferujemy Państwu przepiękne tablice, które wykonujemy do każdego grobu, a na nich efektowne grawerowanie, w tym krzyży oraz drzew. W ofercie Mamy także ławeczki cmentarne oraz wiele innych dodatków. Zapraszamy do kooperacyj. Więcej informacji odkryją Państwo na naszej witrynie internetowej do odwiedzin której serdecznie zapraszamy.
Kategoria:

Granstone oferuje wyroby jak schody granitowe, blaty kuchenne i łazienkowe, okładziny kominkowe, płyty tarasowe i chodnikowe z kamienia oraz nagrobki. Jesteśmy zawodową spółką, która tworzy zamówienia w danym terminie oraz w atrakcyjnych cenach. Granit jest jednym z najużyteczniejszych materiałów o tak ogromnym zastosowaniu, bardzo dobrze sprawdza się w trakcie wykańczania wnętrz, a także znosi wszelkie uwarunkowania przyrodnicze. Realizacje granitowe charakteryzują się ogromną długotrwałością, oraz zapewniają bardzo łatwe utrzymanie czystości powierzchni.
Kategoria:

Strona zakładu kamieniarskiego Celtic.
Firma specjalizuje się w kamieniarstwie nagrobkowym.
Oferujemy szeroką gamę wzorów i kolorów oferowanych produktów.
Przedsiębiorstwo z tradycjami, działamy już od 1989 roku.
Nasze wyroby i usługi charakteryzują się indywidualnym podejściem do każdego zamówienia.
Obsługujemy głównie województwo zachodniopomorskie.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie WWW zakładu kamieniarskiego Celtic.
Kategoria:

Usługi Budowlane Janusz Łyszczarz to dynamicznie działająca firma znajdująca się w Woli Krzysztoporskiej niedaleko Piotrkowa Trybunalskiego. Przedsiębiorstwo rozpoczęło swoją aktywność w 1996 roku i od tego czasu cieszy się niezwykłym uznaniem klientów. Posiada wieloletnie doświadczenie, które przekłada się na kompetentny i profesjonalny warsztat pracy i doskonałą znajomość branży. Przedsiębiorstwo proponuje wykonanie wszelkich inwestycji związanych z elewacjami kamiennymi oraz remontami. Zajmuje się także sprzedażą innych produktów wykonanych z kamienia, takich jak ogrodzenia, schody, tarasy, podjazdy, murki oporowe i wiele innych. Zapewnia piękne wykończenia wnętrz wraz z ich aranżacjami. Przedsiębiorstwo cieszy się zespołem doświadczonych i pomysłowych fachowców, którzy zaproponują tynki dekoracyjne podług własnych planów. Przedsiębiorstwo wykonuje swoje usługi i produkty porządnie, niezawodnie, solidnie i przede wszystkim punktualnie. Realizuje zamówienia na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego. Przedsiębiorstwo udziela gwarancji na wszystkie swoje usługi. Zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl