Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
14
65048

Dystrybucja Gorącego Powietrza


 
Opis Świadczymy usługi kamieniarskie w zakresie wyrobu blatów (łazienkowych i kuchennych) z kamienia, a także kominków, parapetów i schodów. Do produkcji wykorzystujemy granity, piaskowce i marmury charakteryzujące się pięknym wyglądem oraz trwałością. Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu internetowego.

 

Słowa kluczowe kominki kamień blaty kuchenne łazienkowe zakład kamieniarski schody parapety
Url http://www.jakar.net
Kategorie Budownictwo > Kamieniarstwo
Data wpisu Jun 10, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Kamieniarstwo
Wykonujemy nagrobki i pomniki granitowe z kamieni naturalnych.
Jesteśmy firmą z 25 letnim doświadczeniem. Nasza specjalizacja to nagrobki i pomniki innej formy. Posiadamy nowoczesne maszyny do obróbki kamienia oraz dobrze wykwalifikowanych pracowników. Zapraszamy do obejrzenia galerii naszych prac. Prowadzimy montaż nagrobków na terenie całego kraju.
Udzielamy kilkuletniej gwarancji na nasze wyroby.
Kategoria:

PIKIEL kamieniarstwo artystyczne - rodzinna tradycja kamieniarstwa budowlanego. Wykonujemy łazienki, kominki, projekty schodów, posadzki oraz parapety marmurowe. Każde zlecenie jest przez nas z dbałością wypełniane, bez znaczenia na to czy podmiot kupuje marmurowe parapety, granitowe blaty kuchenne czy też łazienkowe czy elewację z piaskowca. Z racji wypracowanemu przez kilkadziesiat lat doświadczeniu, łącząc radość, wiedzę i fachowość możemy zaproponować usługi na najwyższym poziomie. Przez maksymalne zaangażowanie pomagamy klientom realizować niepowtarzalne projekty.
Kategoria:

Firma Granit oferuje nabywcom wyspecjalizowane i niepowtarzalne elementy z naturalnego kamienia jak parapety okienne, schody, kominki, blaty kuchenne czy elewacje. Współpraca z architektami i rzeźbiarzami pozwala na realizowanie, bardzo indywidualnych wymogów czy wizji stawianych poprzez klientów. Ogromna ilość typu granitu, jak również przyszłościowy , dostosowany do różnorodnych potrzeb park maszynowy umożliwia na wykonanie najbardziej precyzyjnych czy skomplikowanych wzorów.
Kategoria:

Jednostka Krak-Granit z Krakowa jest w stanie bezbłędnie zająć się wszelkim nagrobkiem. Absorbujemy się wszak nie tylko wygładzaniem czy grawerowaniem gotowych nagrobków, lecz również przygotowywaniem nagrobków i kurhanów, jak również rzeźb w kamieniu. Rodzinna firma z wieloletnim stażem na rynku oferuje obfitą gamę gotowych projektów grobowców, oprócz tego klient może sam zaprojektować nagrobek oraz oddać go do realizacji. W związku z używaniem grafitu polskiego i zagranicznego, nasze wyroby są przystosowywane też do w największym stopniu wymagających klientów. Dla zasięgnięcia szerszych wiadomości zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:

Mamy przyjemność przedstawić Państwu firmę MARMUR GRANIT Wiesław Andrzej Kisielewski. Działamy na rynku już od 1992 roku, specjalizując się w produkcji detalów wykończeniowych z kamienia naturalnego. W swoim zestawie posiadamy szeroki asortyment materiałów. Wykonujemy posadzki, schody, kuchnie, łazienki oraz kominki. Nasze materiały bardzo dobrze sprawdzają się także w obiektach sakralnych i jako materiał do produkcji pomników i nagrobków. By sprostać wymaganiom naszych Klientów, nieustannie rozwijamy naszą firmę oraz umiejętności pracowników. Więcej danych umieściliśmy na naszej stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl