Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20286
415
7
64832

Duoplisy, plisy i żaluzje


 
Opis Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w produkcji i sprzedaży zasłon plisowanych. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i hurtowych. Rodzinna tradycja oraz długoletnie doświadczenie zapewniają wysoką jakość wykonania i atrakcyjną cenę. Stworzyliśmy własny system LUX SYSTEM 1000, który w pełni zadowala naszych odbiorców zarówno w kraju jak i zagranicą. Nasze plisy produkowane są wyłącznie z materiałów pochodzących od renomowanych producentów z Europy Zachodniej. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom stale wzbogacamy i aktualizujemy naszą ofertę o nowe wzory na plisy.

 

Słowa kluczowe plisy   plisse   komponenty do produkcji plis   zasłony plisowe   tkaniny plisowane   żaluzje plisowane   profile do zasłon   profile do żaluzji
Url http://www.systemplis.pl
Kategorie Budownictwo > Okna
Dom Wnętrze > Wyposażenie wnętrz
Data wpisu Aug 9, 2010
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Okna
Przekonanie, że okna drewniane są gorsze od tych wykonanych z PCV jest pozbawione jakichkolwiek racjonalnych podstaw. Przesłanką irracjonalną jest w tym przypadku wyniesione z okresu PRL-u złe wrażenie o oknach drewnianych. Trzeba jednak powiedzieć, że lata świetlne oddzielają od ówczesnych okien drewnianych te produkowane współcześnie. Do wyrobu okien drewnianych używa się drewna warstwowo klejonego, pozbawionego skaz i wad typu sęki. Nowoczesna konstrukcja i impregnaty chronią ramę przed wpływem warunków atmosferycznych. Jeżeli poszukują Państwo okien do domu w Warszawie, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Kategoria:

Okna - sprzedaż i montaż to kluczowy obszar działalności naszej firmy. Nasza oferta obejmuje okna PCV o profilu systemu VEKA posiadające znakomite własności statyczne, izolacyjno-termiczne i dzwiękochłonne, okna z aluminium zimnego i ciepłego oraz okna drewniane.
Kategoria:

W naszej firmie specjalizuje się na rynku dystrybuowania zarówno stolarki ognioodpornej jak też okien oraz drzwi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie realizowania również usług montażu. W naszej firmie dysponujemy również nowoczesnym zapleczem produkcyjnym, które znów pozwala nam na wykonanie wyrobów wysokiej jakości z takich materiałów jak między innymi stal, aluminium oraz PCV, co realizowane jest na najlepszych maszynach niemieckich oraz włoskich. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy!
Kategoria:

Biorąc pod uwagę coraz większe wymagania naszych klientów, każdego dnia wkładamy wiele starań w to, żeby sprostać ich wymaganiom. Efektem tych działań jest poszerzająca się oferta i nowoczesny asortyment, który sprawdzi się zarówno firmach, jak i w domach prywatnych. Jeśli zatem szukają Państwo okien lub drzwi, to jesteśmy do dyspozycji i z przyjemnością zaprezentujemy katalogi z naszymi produktami.
Kategoria:

Firma HALUPCZOK STOLARSTWO - Produkujemy okna i drzwi z drewna. Wykonujemy stolarkę okienną, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne oraz okiennice z drewna. Realizacja w różnych kształtach, kolorach oraz wzorach. Zapewniamy pomiar na budowie, fachowe doradztwo oraz montaż wraz z transportem.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl