Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
14
65048

DUDEK Urny Rybnik


 
Opis W trudnych chwilach związanych z organizacją pochówku bliskiej osoby mogą Państwo liczyć na kompetentną i dyskretną pomoc domu pogrzebowego Dudek. Prowadzimy trzy zakłady pogrzebowe na terenie Rybnika, świadcząc usługi już od 1984 roku. Przygotowujemy ceremonie funeralne we wszystkich obrządkach religijnych, dostosowane do indywidualnych oczekiwań naszych klientów. Pomagamy na każdym etapie organizacji pochówku - od wyboru trumny bądź urn, przez przewóz zmarłego, po załatwienie formalności urzędowych. Szczegółowe informacje o świadczonych przez nas usługach są dostępne na stronie internetowej.

 

Słowa kluczowe Pogrzeby Rybnik   Pogrzebowe Rybnik   Usługi pogrzebowe Rybnik   Firmy pogrzebowe Rybnik   Zakłady pogrzebowe Rybnik   Kremacje Rybnik   Kremacja Rybnik   Urny Rybnik   Kremacje zwłok Rybnik   Kremacja zwłok Rybnik
Url http://www.pogrzeby-dudek.pl
Kategorie Firmy wg branż
Data wpisu Oct 4, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż
ETOS Sp. z o.o. to Przychodnia rehabilitacyjna oraz specjalistyczna, jaka prowadzi działalność na terenie Warszawy. Od 2008 roku specjalizujemy się w badaniu oraz leczeniu dolegliwości narządu ruchu, dyskopatii, rwy kulszowej, bóli stawów, kończyn, kręgosłupa o podłożu reumatologicznym, neurologicznym oraz ortopedycznym, a także w innych schorzeniach. Wykonujemy różne masaże oraz zabiegi z zakresu fizykoterapii, krioterapii, kinezyterapii, magnetoterapii, światłoterapii oraz innych metod, które umożliwia specjalistyczny oraz nowoczesny sprzęt, w jaki zaopatrzyliśmy naszą przychodnię. Udzielamy także konsultacji i porad. Przeprowadzamy zabiegi w ramach kontraktu z NFZ oraz odpłatnie. Dokładne informacje o zakresie usług opublikowaliśmy na stronie internetowej.
Kategoria:

Dom Pogrzebowy „Babice” w Babicach Starych oferuje duży zakres usług pogrzebowych. Umożliwiamy pełen profesjonalizm oraz dyskrecję. Firma prowadzi działalność od 1987 roku oraz dzięki ogromnemu doświadczeniu i wysokiej jakości świadczonych usług cieszymy się zaufaniem klientów. Proponujemy załatwienie wszystkich formalności powiązanych z pochówkiem. Zajmujemy się eksportacją zwłok z domu, dysponujemy własną chłodnią oraz kaplicą. Posiadamy szeroki wybór trumien oraz urn, akcesoriów wykończeniowych, ubrań dla zmarłych i realizujemy tabliczki natrumienne oraz nekrologi. Dysponujemy też profesjonalną flotą karawanów i dajemy do dyspozycji autokar, który zawiezie rodzinę w miejsce ceremonii. Zachęcamy na stronę internetową:
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Alvit Wyroby Garmażeryjne, z siedzibą w Wołominie niedaleko Warszawy produkuje pyszne i świeże dania gotowe kuchni polskiej, meksykańskiej, orientalnej i włoskiej. W swoim różnorodnym wyborze zakład ta posiada między innymi pierogi, krokiety, naleśniki, uszka, pyzy, kopytka, leniwe, placki ziemniaczane, knedle, a także kebab, sajgonki i inne. Wszystkie oferowane dania zostały przygotowane z dużą starannością i poświęceniem. Firma Alvit nie używa w procesie produkcji żadnych środków konserwujących, a potrawy są wykonywane wedle starych sprawdzonych formuł. Oferta przedsiębiorstwa skierowana jest do przedsiębiorstw i instytucji, takich jak Szkoły, przedszkola, szpitale, bufety, restauracje, sklepy, hotele, oraz firmy cateringowe. Zakład świadczy swoje usługi w całym województwie mazowieckim i nie tylko. Na życzenie klienta Alvit zaopatruje w gratisowe próbki swoich dań do degustacji. Więcej szczegółów na stronie internetowej.
Kategoria:

Przesyłka towarów wymaga nie tylko doświadczonych kierowców, którzy będą w stanie zapewnić bagażowi bezpieczeństwo, ale również stosownej floty, która pozwoli bez uszczerbku dostarczyć je do punktu przeznaczenia. Firma transportowa TLS ze Strzelina rozporządza zarówno doświadczonymi pracownikami, jak i nowoczesnymi wozami, umożliwiającymi przewóz rozmaitych towarów nawet na bardzo długich, międzynarodowych trasach. Nasza firma obsługuje transporty do Włoch, a także organizuje przewozy w do rozlicznych destynacji w Niemczech, Holandii oraz innych europejskich Państwach. Wozimy także towary po całej Polsce- zależnie od zapotrzebowania. Zawsze możesz liczyć na punktualny transport i nieuszkodzony stan poleconej nam przesyłki. Zapraszamy na naszą stronę internetową- tam mieści się więcej informacji.
Kategoria:

W Warszawie znajduje się przedsiębiorstwo Tik Zbigniew Tolak. Od początku istnienia, czyli od 1983 roku specjalizujemy się w wytwórczości produktów z wykorzystaniem folii PCV, PP, PE. Nasz zakład wytwórczy oferuje: podkładki pod mysz, maty na biurko, podkładki śniadaniowe, pod kubek, segregatory, przekładki segregatorowe, teczki, obwoluty, clipboardy, okładki, kalendarze, opakowania na kosmetyki i inne. Artykuły biurowe mogą być wyposażone w rzepy, zatrzaski, zamki metalowe albo plastikowe, rączki, gumki i inne. Angażujemy w naszej firmie jedynie najlepszych specjalistów, żeby nasi Klienci byli zawsze zadowoleni. Gwarantujemy terminową realizację każdego zamówienia i konkurencyjne ceny. Pełna propozycja opublikowana jest na naszej stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl