Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22234
415
25
65310

DUDEK Urny Rybnik


 
Opis W trudnych chwilach związanych z organizacją pochówku bliskiej osoby mogą Państwo liczyć na kompetentną i dyskretną pomoc domu pogrzebowego Dudek. Prowadzimy trzy zakłady pogrzebowe na terenie Rybnika, świadcząc usługi już od 1984 roku. Przygotowujemy ceremonie funeralne we wszystkich obrządkach religijnych, dostosowane do indywidualnych oczekiwań naszych klientów. Pomagamy na każdym etapie organizacji pochówku - od wyboru trumny bądź urn, przez przewóz zmarłego, po załatwienie formalności urzędowych. Szczegółowe informacje o świadczonych przez nas usługach są dostępne na stronie internetowej.

 

Słowa kluczowe Pogrzeby Rybnik   Pogrzebowe Rybnik   Usługi pogrzebowe Rybnik   Firmy pogrzebowe Rybnik   Zakłady pogrzebowe Rybnik   Kremacje Rybnik   Kremacja Rybnik   Urny Rybnik   Kremacje zwłok Rybnik   Kremacja zwłok Rybnik
Url http://www.pogrzeby-dudek.pl
Kategorie Firmy wg branż
Data wpisu Oct 4, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż
Przedsiębiorstwo MK serwis zlokalizowane zostało w Łodzi. Wyspecjalizowaliśmy się w świadczeniach powiązanych z oczyszczaniem za pomocą nowoczesnych metod. Przygotowana przez nas propozycja obejmuje takie czynności jak na przykład czyszczenie suchym lodem czy ciśnieniowo. Nasze czynności kierujemy głównie do przedsiębiorców. Proponowane przez naszą firmę metody czyszczenia urządzeń umożliwiają znaczną redukcję przerw w wytwarzaniu. Zapewniamy jednocześnie precyzyjne oraz profesjonalne zrealizowanie każdych zleconych usług. Zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu.
Kategoria:

Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy Nauka Jazdy Marcin Sokół Szczecin, która specjalizuje się w prowadzeniu kursów kategorii B. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno standardowe jak również ekspresowe szkolenia. Posiadamy doskonale wyposażone sale dydaktyczne a używane przez nas samochody są identyczne z tymi w ośrodkach egzaminacyjnych. Nad jakością szkolenia czuwają wykwalifikowani instruktorzy. Zapewniamy konkurencyjne ceny, dogodne terminy jak i ciekawe promocje. Osoby zainteresowane współpracą bądź chcące się dowiedzieć więcej o naszej działalności, zapraszamy na naszą stronę.
Kategoria:

118 tysięcy produktów polskich i zagranicznych producentów w zakresie ochrony pracowników oraz najwyższej jakości narzędzia ręczne, pneumatyczne i elektronarzędzia oraz osprzęt maszynowy i chemia techniczna to asortyment firmy MB TECHNIKA ze Szczecina. Jesteśmy wieloletnim dostawcą dla przemysłu, firm monterskich, budowlanych, rynku motoryzacyjnego i elektro. Kładziemy nacisk na terminowość i wysokiej jakości relacje biznesowe, świadcząc doświadczone doradztwo i obsługę. Zapraszamy - naszą ofertę prezentujemy na stronie. W przypadku pytań prosimy o kontakt!
Kategoria:

Transformatory toroidalne, cewki, dławiki, przetwórstwo tworzyw sztucznych, oświetlenie. Zajmujemy się również sprzedażą asortymentu oświetleniowego zewnętrznego oraz wewnętrznego. Sprzedajemy dzwonki, domofony, videodomofony.
Kategoria:

Oferta laboratorium ELLA to kompleksowe badania kosmetyków oraz środków chemii gospodarczej. Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Michałowicach niedaleko Warszawy. Wykonujemy badania mikrobiologiczne, dermatologiczne, aplikacyjno-użytkowe, efektywności działania kosmetyków, a także oceniamy oddziaływanie tych kosmetyków na zdrowie ludzi. Oprócz tego przeprowadzamy testy długotrwałego drażnienia, badania porównawcze, oceniające właściwości drażniące chemii gospodarczej i kosmetyków, akcesoriów do zdobienia twarzy i innych produktów, a także dobieramy kompozycję zapachową. Zatrudniani fachowcy mają bogate doświadczenie i odpowiednie kwalifikacje aby prawidłowo i rzetelnie wykonać każde badanie. W naszej pracy kierujemy się regułami Ustawy o kosmetykach, normami krajowymi i unijnymi. Dokładne informacje na stronie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl