Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21757
415
18
65106

drzwi


 
Opis drzwi

 

Słowa kluczowe drzwi
Url http://barton.dxb.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Tworzywa sztuczne
Data wpisu Dec 9, 2007
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Tworzywa sztuczne
Formes - przetwórstwo tworzyw sztucznych. Firma powstała w 1981 roku. Od początku naszym głównym profilem działalności jest przetwórstwo tworzyw sztucznych metodą wtrysku. Świadczymy usługi wtrysku i wykonujemy elementy jako kooperant dla wielu Firm w różnych gałęziach przemysłu. Przetwarzamy wiele gatunków tworzyw sztucznych. Zdecydowana większość to tworzywa wybitnie techniczne takie jak PC, POM, ABS, PA ,PA modyfikowany oraz pozostałe PS, PP, PE. Zajmujemy się także termoformowaniem płyt takich jak HIPS, ABS. Dla naszych klientów wykonujemy również projekty form wtryskowych jak i form do termoformowania. Wykonujemy formy wtryskowe korzystając z naszej narzędziowni oraz współpracując z narzędziowniami w kraju i zagranicy. Wieloletnie doświadczenie w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych, nowoczesny park maszynowy oraz doświadczona załoga zapewniają naszym produktom wysoką jakość nad którą czuwa dział kontroli jakości. Świadczone usługi wtrysku jak i usługi termoformowania są wykonywane zgodnie z opracowanymi technologiami i przy prowadzeniu pełnej dokumentacji procesów, w czym pomaga nam uzyskany Certyfikat Jakości ISO 9001:2008. Zamówione produkty z tworzyw sztucznych wysyłamy zgodnie z harmonogramem dostaw korzystając z magazynu wysokiego składowania oraz zautomatyzowanego procesu pakowania towaru. Jesteśmy w stanie sprostać najtrudniejszym zadaniom obejmującym usługi wtrysku, usługi termoformowania, przetwórstwo tworzyw sztucznych, projektowanie form wtryskowych oraz ich wykonanie. Gwarantujemy solidność, terminowość i rzetelność naszych usług.
Kategoria:

Witamy. Prowadzimy naszą firmę w Polsce od 1991 roku. Posiadamy szeroki asortyment wyrobów z tworzyw sztucznych. Wśród naszych towarów każdy klient znajdzie coś dla siebie. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby spełniały wymagania klientów. W razie potrzeby produkujemy nowe artykuły. Prowadzimy również na szeroką skalę import z Chin. Zapraszamy na nasz portal internetowy.
Kategoria:

Firma BMO. Jestesmy czolowym producentem soczewek szklanych i elemntów optycznych maszyn. Oferujemy takie elementy optyczne jak zwierciadła, pryzmaty, soczewki. Dokładna oferta firmy znajduje się na stronie.
Kategoria:

PHM Bracia Darscy to firma z Warszawy, która produkuje akcesoria florystyczne, dodatki do zabawek, przyssawki, pudełka i inne elementy z tworzyw sztucznych. Firma działa nieprzerwanie od 1981 roku, stale się rozwijając i udoskonalając swoją ofertę. Produkty charakteryzują się estetyką i precyzją wykonania, a także solidnością i trwałością. Oprócz działalności produkcyjnej warszawska firma zajmuje się także wykonywaniem nadruków metodą sitodruku, tampodruku i UV.
Kategoria:

Firma oferuje stojaki z plexi odlewane i zaginane. Różne grubości. Projekty wg indywidualnych potrzeb. Stojaki na ulotki i broszury a także stojaki na wizytówki, na menu i na cenę. Stojaki kaskadowe, kieszenie pojedyncze, podwójne, potrójne. Osiem kieszeni przy stojaku na wizytówki.
Zapraszamy. U Nas zamówisz ekspozytory wg indywidualnych projektów.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl