Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
4
65046

drzwi


 
Opis drzwi

 

Słowa kluczowe drzwi
Url http://barton.dxb.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Tworzywa sztuczne
Data wpisu Dec 9, 2007
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Tworzywa sztuczne
Firma Gumopolis, której siedziba znajduje się w Olkuszu, oferuje kontrahentom sposobność wykonania dowolnych produktów z tworzyw sztucznych. Gwarantujemy fachowe doradztwo przy wykonaniu projektu, wykonaniu form oraz wytworzeniu interesujących elementów. Proponujemy tylko produkty, które charakteryzuje doskonała jakość. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Wszystkie zamówienia realizujemy w określonym terminie. Teren naszej działalności obejmuje całą Europę. Pracują u nas świetnie przygotowani ludzie z długoletnim stażem w branży.
Kategoria:

Witam Szanownych Państwa na stronie internetowej Firmy BETAPLAST i serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą działalnością. BETAPLAST to młoda i prężna firma z Poznania, specjalizująca się w handlu tworzywami sztucznymi. Oferta Firmy obejmuje tworzyw.Witam Szanownych Państwa na stronie internetowej Firmy BETAPLAST i serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą działalnością. BETAPLAST to młoda i prężna firma z Poznania, specjalizująca się w handlu tworzywami sztucznymi. Oferta Firmy obejmuje tworzyw.
Kategoria:

Solidne fundamenty handlu firma PRANA-PACK budowała latami . Swoja renomę zbudowała na sprzedaży folii opakowaniowej oraz artykułów pakowych . Produkty sygnowane logiem naszej firmy są najwyższej jakości, co potwierdzają statystyki sprzedaży folii oraz liczne opinie klientów krajowych i zagranicznych. Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów oferujemy folię w różnych rozmiarach oraz długościach; jako jedyni sprzedajemy folię poliolefinową w niestandardowych wymiarach. Ofertę uzupełniają taśmy pakowe które spełniają wszelkie wymagania. Taśmy występują w kilku rodzajach kolorystycznych ,posiadają różne typy klei . Dobre imię marki opiera się na zaufaniu oraz rzetelności. PRANA-PACK dba o swoich klientów przygotowując bardzo dobre oferty dla swoich obecnych oraz przyszłych odbiorców, liczne rabaty, duże upusty ,dostawa gratis to tylko kilka propozycji ,które możemy zaoferować. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą handlową zamieszczoną na stronie internetowej.
Kategoria:

Istniejąca na rynku od 1973 roku firma TOPLAST od początku pozostaje w branży tworzyw sztucznych. Początkowo zajmowali się przede wszystkim przetwarzaniem tworzyw sztucznych. Dzisiaj poszerzyli ofertę i wykonują: butelki z polietylenu, polipropylenu i PET, jak również nakrętki, oraz pozostałe produkty z tworzyw sztucznych produkowane wtryskowo lub rozdmuchowo. Większą część wykonywanych przez nich produktów jest indywidualizowana pod konkretne artykuły - mają oryginalny, niepowtarzalny kształt, dzięki czemu są bardziej interesujące i identyfikują markę na rynku. W wyrobach TOPLAST możliwe jest zastosowanie zamknięcia typu flip-top - to atut tego fabrykanta. Dokładają wielu starań, ażeby spełnić wszelkie oczekiwania klienta. Wciąż dbają o jakość produktu poprzez rozszerzanie swojej wiedzy w temacie, odnawianie parku maszynowego oraz używanie materiałów do wytwórczości najwyższej jakości. Przez to mogą podjąć się każdego zlecenia w obszarze projektowania oraz produkcji opakowań na wtryskarkach i butelczarkach. Więcej szczegółów dotyczących przedsiębiorstwa znaleźć możecie Państwo na www.
Kategoria:

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą propozycją firmy Koplex, która od wielu lat z uznaniem działa w swojej branży, zaopatrując w poliwęglan klientów na terenie całej Polski. Posiadamy od ręki na składzie poliwęglan lity, w zależności od koloru, o grubości 1-15 mm, jak i poliwęglan komorowy o grubości 4-25 mm. Nabywcom oferujemy materiał w całych płytach lub wykonany pod konkretny wymiar. Dbamy, aby każdy zamawiający u nas był usatysfakcjonowany, dlatego służymy dodatkowo specjalnymi poradami, który poliwęglan będzie najprzydatniejszy do potrzeb zamawiającego. Przy hurtowych zakupach lub dłuższej współpracy przewidujemy rabaty. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Koplex.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl