Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22089
415
1
65195

drzwi


 
Opis drzwi

 

Słowa kluczowe drzwi
Url http://barton.dxb.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Tworzywa sztuczne
Data wpisu Dec 9, 2007
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Tworzywa sztuczne
Firma BMO. Jestesmy czolowym producentem soczewek szklanych i elemntów optycznych maszyn. Oferujemy takie elementy optyczne jak zwierciadła, pryzmaty, soczewki. Dokładna oferta firmy znajduje się na stronie.
Kategoria:

Folia bąbelkowa posiada właściwości, dzięki którym wyjątkowo nadaje się do laminacji wszystkimi rodzajami folii, w tym między innymi HDPE, LDPE, metalizowaną i aluminiowaną folią. Folia bąbelkowa laminowana jest wyjątkowo odporna na rozrywanie, co sprawia, że jej właściwości ochronne są jeszcze wyższe.
Kategoria:

Mds Metale - Produkcja i usługi branży metalowej. Firma oferuje usługi typu: obróbka skrawaniem metali, obróbka tworzyw sztucznych, spawanie metali szlachetnych. Jako producent oferuje konstrukcje stalowe, zbiorniki ze stali nierdzewnej i inne wyroby nierdzewne.
Kategoria:

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą propozycją firmy Koplex, która od wielu lat z uznaniem działa w swojej branży, zaopatrując w poliwęglan klientów na terenie całej Polski. Posiadamy od ręki na składzie poliwęglan lity, w zależności od koloru, o grubości 1-15 mm, jak i poliwęglan komorowy o grubości 4-25 mm. Nabywcom oferujemy materiał w całych płytach lub wykonany pod konkretny wymiar. Dbamy, aby każdy zamawiający u nas był usatysfakcjonowany, dlatego służymy dodatkowo specjalnymi poradami, który poliwęglan będzie najprzydatniejszy do potrzeb zamawiającego. Przy hurtowych zakupach lub dłuższej współpracy przewidujemy rabaty. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Koplex.
Kategoria:

Nasza oferta obeujmuje węże METAL-FLEX. Są to elastyczne węże poliuretanowe, które idealnie sprawdzają się w funkcjonowaniu instalacji odpylających czy też w dziedzinie klimatyzacji i wentylacji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami, których opis techniczny, zdjęcia a także cennik znajdziecie na stronie internetowej firmy. Zapraszamy do nawiązania współpracy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl