Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20356
415
2
64870

Drzwi antywłamaniowe - dierre.pl


 
Opis Dierre Polska to firma oferująca szeroki wybór drzwi o zwiększonej odporności na włamanie oraz wewnętrznych. Oferta firmy obejmuje także: bramy garażowe, drzwi i bramy przeciwpożarowe, kraty zewnętrzne, okiennice, sejfy. Asortyment dostosowuje się do każdego typu wnętrz. Firma oferuje szeroki wybór produktów oraz możliwości indywidualnego dobierania elementów.

 

Słowa kluczowe drzwi wewnętrzne drewniane   drzwi wejściowe do domu   drzwi wejściowe do mieszkania   drzwi antywłamaniowe   drzwi przeciwpożarowe   drzwi stalowe   drzwi metalowe   drzwi stalowe zewnętrzne   drzwi antywłamaniowe warszawa   drzwi zewnętrzne antywłamaniowe   drzwi
Url http://dierre.pl/
Kategorie Budownictwo
Budownictwo > Drzwi
Dom Wnętrze > Wyposażenie wnętrz
Data wpisu Nov 14, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo
Nowoczesna i kompleksowa firma GAB-POL z Niemiec oferuje swoim klientom usługi w zakresie izolacji pianką poliuretanową. Powstanie firmy sięga 2007 roku i za sprawą wieloletniej obecności udało się jej zdobyć solidną pozycję i uznanie wśród klientów. W 2011 roku pod obecną nazwą firma rozpoczęła aktywność w naszym kraju. W tej chwili GAB-POL to jedna z najlepiej działających międzynarodowych firm w branży budowlanej. Liczne realizacje i duże doświadczenie i obszerne umiejętności przyniosły firmie wiele przychylnych referencji. W proponowanej ofercie można odszukać dokładne izolacje metodą natrysku pianką poliuretanową przy pomocy urządzeń wysokociśnieniowych. Izolacje wykonywane są m.in. w budynkach komunalnych, obiektach inwentarskich oraz różnego rodzaju halach i chłodniach. Więcej detalów można odnaleźć na stronie internetowej.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo DOMBUD oferuje kontrahentom usługi powiązane z konstrukcjami ze stali a także z budownictwem ogólnym. Wszystkie konstrukcje stalowe są wytwarzane w naszych zakładach. Doskonałe opanowanie posiadanej technologii pozwala na zagwarantowanie kontrahentom świetnej klasy wykonania każdego produktu. Proponujemy sposobność zaprojektowania oraz wykonania wielu budowli o konstrukcji stalowej. Posiadamy długoletnie doświadczenie w sektorze, które jest doskonałym zapewnieniem wysokiej jakości oferowanych usług. Zachęcamy do kooperacji.
Kategoria:

Serdecznie zachęcamy Państwa do zaznajomienia się z ofertą firmy Eko Jupiter Unus zajmującej się sprzedażą separatorów koalescencyjnych i lamelowych, przepompowni, doświetlaczy okiennych, systemów drenarskich, żeliwa drogowego, wpustów rynnowych oraz dachowych, przydomowych oczyszczalni ścieków jak również wycieraczek. Eko Jupiter Unus prowadzi swoją działalność już od przeszło osiemnastu lat, a posiadane przez pracowników tego przedsiębiorstwa doświadczenie przekłada się na niezwykle wysoki poziom wykonywanych usług. W asortymencie Eko Jupiter Unus znajdują się jedynie sprawdzone wyroby, pochodzące od cenionych fabrykantów krajowych i zachodnich. Tym sposobem decydując się na podjęcie współpracy z tą firmą możecie mieć Państwo absolutną pewność, że dostaniecie towar wysokiej jakości w bardzo przystępnej cenie. Szczegółowe informacje o ofercie przedsiębiorstwa handlowego Eko Jupiter Unus znajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:

Usuwanie zatorów i czyszczenie kanalizacji poziomej i pionowej
ciśnieniowo i mechanicznie.
Czyszczenie studni ,osadników,przepompowni, szamb ekologicznych i instalacji drenów.
Wystawiamy ft. wat osobiście
Usługę wykonujemy profesjonalnym
pojazdem ssąco tłoczącym typu wuko-
kombi metoda ciśnieniowa i sprężyną
elektryczną o średnicy
fi 8 i 10mm dł10m
fi 16 i 22mm dl20m
Nawiążemy stałą współpracę z Sp.M,
administracje osiedli szkoły wspólnoty
mieszkaniowe oczyszczalnie ścieków.
Gwarantujemy fachowe wykonanie
usług
Kategoria:

Kompleksowe wykonanie usług, doskonałe doradztwo oraz zawsze atrakcyjne ceny w kwestii projektowania, wykonania oraz montażu eleganckich podłóg drewnianych oraz schodów wylanych na betonie, dywanowych bądź schodów samonośnych. Nasza firma KÜHN-IMPORT-EXPORT istnieje na rynku już ponad dwadzieścia lat. Cieszymy się ogromnym zaufaniem naszych klientów, posiadamy ich rekomendacje. Dzięki pracy z programem Compass, projektujemy najlepszej jakości, eleganckie schody do Twojego domu. Wykonujemy zarówno schody proste, jak i te bardziej rzeźbione schody drewniane, stylowe. Ponadto zajmujemy się produkcją podłóg drewnianych oraz laminowanych, panele, parkiety, podłogi z desek lakierowane. Sam możesz wybrać materiał, z którego my wykonanym Twoje parkiety i posadzki. W ofercie posiadamy także drzwi drewniane oraz drzwi Artus o standardowych wymiarach 70 cm x 80 cm x 90 cm. Ponadto nasza firma dzięki fachowym doradcom technicznym, wykonuje wszelkie pomiary wilgotności zarówno drewna, jak i betonu i mechanicznej wytrzymałości posadzki. Gwarantujemy solidność i terminowość naszych usług.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl