Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21679
415
0
65081

Drzwi antywłamaniowe - dierre.pl


 
Opis Dierre Polska to firma oferująca szeroki wybór drzwi o zwiększonej odporności na włamanie oraz wewnętrznych. Oferta firmy obejmuje także: bramy garażowe, drzwi i bramy przeciwpożarowe, kraty zewnętrzne, okiennice, sejfy. Asortyment dostosowuje się do każdego typu wnętrz. Firma oferuje szeroki wybór produktów oraz możliwości indywidualnego dobierania elementów.

 

Słowa kluczowe drzwi wewnętrzne drewniane   drzwi wejściowe do domu   drzwi wejściowe do mieszkania   drzwi antywłamaniowe   drzwi przeciwpożarowe   drzwi stalowe   drzwi metalowe   drzwi stalowe zewnętrzne   drzwi antywłamaniowe warszawa   drzwi zewnętrzne antywłamaniowe   drzwi
Url http://dierre.pl/
Kategorie Budownictwo
Budownictwo > Drzwi
Dom Wnętrze > Wyposażenie wnętrz
Data wpisu Nov 14, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo
Jak powszechnie wiadomo, dach jest jedną z ozdób wielu domów. Widać go z daleka, poza funkcją zakrycia domu, trzymania ciepła, dach jest wizytówką naszego domu. Co z tego że dom jest pięknie wykończony, pomalowany bądź odnowiony skoro dach jest zaniedbany? Jak wiadomo dach chroni nasz dom przed deszczem, śniegiem, wiatrem, sadzą. Niestety sam jest podatny na zabrudzenia. Osadzający się dym z kominów, brudny śnieg, kwaśny deszcz, grad i wiele innych czynników ma wpływ na wygląd naszego dachu. I wtedy właśnie gdy patrzysz w górę, gdy stwierdzasz, że twój dach wygląda okropnie i czas to zmienić, sięgasz do kieszeni, wyciągasz telefon i dzwonisz pod numer naszej firmy. My jako profesjonalna firma zadbamy by twój dach po naszym myciu wyglądał jak nowy. Mycie dachów to główny cel naszej firmy, nie jesteśmy firmą która oferuje wiele różnych usług naraz, temu masz pewność, że nie jesteśmy od wszystkiego i niczego i nasza oferta jest tą jedyną, która pozwoli Ci na nowo być dumnym ze swojego dachu.
Kategoria:

Firma Altrex-Lero oferuje profesjonalne drabiny aluminiowe do ciężkich prac w przemyśle. Drabina Altrex Mounter została wyposażona w profilowane szczeble w kształcie litery D, zapewniające bezpieczną i komfortową pracę. Profesjonalne prowadnice powlekane proszkowo gwarantują dużą wytrzymałość podczas wykonywanych prac na drabinie. Drabina objęta 10 letnią gwarancją.Towar wysyłamy w ciągu 48 godzin na terenie całego kraju.
Kategoria:

Budujesz dom, zakładasz ogród, remontujesz mieszkanie? Tutaj znajdziesz ekipę remontową, fachowców od rozmaitych napraw i instalacji, architektów wnętrz oraz pomoc domową. Zbuduj i urządź dom według własnych upodobań. Korzystaj z usług budowlanych sprawdzonych specjalistów.
Kategoria:

Głównymi produktami w sklepie są wysokiej jakości rynny firm Marley i Nicoll. Dodatkowo Anplast oferuje szeroko pojęte rozwiązania uszczelniające i dachowe. Poza tym, w sklepie można znaleźć również akcesoria, jak np.: doświetlenie okien piwnicowych oraz wycieraczki do butów. Dobór oferowanych rozwiązań jest poparty wieloletnim doświadczeniem. Firma Anplast działa na rynku od 1991 roku.
Kategoria:

Dobre wykładziny przystosowane do użytku w obiektach użyteczności publicznej wypełnia przedsiębiorstwo R2 Wykładziny Obiektowe. Informacje o przedsiębiorstwie, ofercie sprzedażowej i także świadczonych przez nią usługach można odszukać na witrynie r2wykladzinyobiektowe.pl. Przedsiębiorstwo ma duży asortyment wykładzin obiektowych o przeróżnych atrybutach, właściwościach, kolorach jak i krojach. Specjalnością przedsiębiorstwa na pewno są wykładziny podłogowe: PCW, wykładziny dywanowe, wykładziny do biur i także płytkowe. Przedsiębiorstwo świadczy profesjonalne usługi z doradztwa oraz montażu wykładzin podłogowych. Propozycja przedsiębiorstwa obejmuje między innymi wykładziny podłogowe osiągalne od ręki jak i projektowane na zamówienia, ale i specjalne zbiory wykładzin podłogowych. Przedsiębiorstwu R2 Wykładziny Obiektowe mogą Państwo powierzyć przeróżne usługi powiązane z wytwarzaniem i konserwacją wykładzin obiektowych.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl