Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21287
415
8
65016

Drzwi antywłamaniowe - dierre.pl


 
Opis Dierre Polska to firma oferująca szeroki wybór drzwi o zwiększonej odporności na włamanie oraz wewnętrznych. Oferta firmy obejmuje także: bramy garażowe, drzwi i bramy przeciwpożarowe, kraty zewnętrzne, okiennice, sejfy. Asortyment dostosowuje się do każdego typu wnętrz. Firma oferuje szeroki wybór produktów oraz możliwości indywidualnego dobierania elementów.

 

Słowa kluczowe drzwi wewnętrzne drewniane   drzwi wejściowe do domu   drzwi wejściowe do mieszkania   drzwi antywłamaniowe   drzwi przeciwpożarowe   drzwi stalowe   drzwi metalowe   drzwi stalowe zewnętrzne   drzwi antywłamaniowe warszawa   drzwi zewnętrzne antywłamaniowe   drzwi
Url http://dierre.pl/
Kategorie Budownictwo
Budownictwo > Drzwi
Dom Wnętrze > Wyposażenie wnętrz
Data wpisu Nov 14, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo
Firma HSJ+ działa w branży stolarki okiennej już od 1994 roku. Jej oferta obejmuje najwyższej klasy produkty takie jak drzwi i okna PCV i aluminiowe, okna drewniane i antywłamaniowe, ogrody zimowe oraz okna balkonowe. Firma zapewnia profesjonalną opiekę posprzedażową, w tym serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Produkty HSJ+ opatrzone są wieloletnią gwarancją, Klienci otrzymują też bezpłatny pomiar oraz wycenę. Atutem propozycji są konkurencyjne ceny drzwi i okien oraz innych akcesoriów takich jak parapety, rolety i moskitiery. Firma dba o zadowolenie Klientów, którymi są odbiorcy z kraju i z zagranicy. Więcej o propozycji na stronie internetowej.
Kategoria:

Jeżeli masz nieszczelne okna - gwiżdże, wieje, nie domykają się ZADZWOŃ DO NAS. Zajmujemy się regulacją oraz naprawami okien oraz okuć okiennych. Wykonujemy wszelkiego rodzaju przeróbki z okien rozwiernych na uchylno - rozwierne itp. Wykonujemy szklenie okien także pakietami antywłamaniowymi, oraz wszelkie usługi związane z oknami, w tym również malowanie okien drewnianych.

Niewielu z NAS zdaje sobie sprawę z tego, że coroczny przegląd oraz regulacja okien jest bardzo ważna. Poprawia ona szczelność naszych okien oraz przedłuża ich żywotność nawet o 40%. Najlepsi producenci okuć okiennych zalecają regulację i smarowanie okuć co najmniej raz, a najlepiej dwa razy w roku tj. przed lub w trakcie sezonu grzewczego, oraz przed nadejściem upałów. Wcześniejsza regulacja gwarantuje nam mniejsze straty ciepła w chłodne dni.

Zapewniamy profesjonalną obsługę, gwarancję na wykonane usługi, najniższe ceny oraz krótkie terminy. Wystawiamy faktury vat.
Kategoria:

W ofercie alepodlogi.pl znajdą Państwo parkiety, panele podłogowe czy akcesoria niezbędne do ich montażu i konserwacji, jak np. podkłady korkowe czy profile przypodłogowe. Zapraszamy do zajrzenia na dział z promocjami, gdzie znajdują się atrakcyjne okazje zakupowe np. z końcówek serii. Wybór odpowiedniego asortymentu wspomogą liczne poradniki zakupowe. Zapraszamy!
Kategoria:

Oferujemy Państwu:
* wykonanie projektów przepompowni, oczyszczalni ścieków, sieci wodociągowych i kanalizacyjnych,
*kompleksową instalację i uruchomienie,
*serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
W naszej ofercie znajdują się:
* Przepompownie
* Oczyszczalnie ścieków
* Pompy ciepła
* Przyłącza wod.-kan.
* Pompy wodne i ściekowe
* Zbiorniki, szamba, studzienki wodomierzowe
* Separatory i piaskowniki
* Konstrukcje, ogrodzenia, barierki
Kategoria:

Proxima-Service to doświadczony i wiarygodny deweloper z Krakowa, mający na koncie wiele udanych realizacji mieszkaniowym i nie tylko. Od 1990 roku z powodzeniem realizuje swoje pomysły, uzyskując aprobatę klientów indywidualnych oraz partnerów biznesowych.
Obecnie firma posiada w ofercie luksusowe apartamenty na sprzedaż o nazwie Antracita, przeznaczone dla wymagającego odbiorcy. Proxima-Service jest jednym z liderów rynku nieruchomości w Krakowie i planuje kolejne inwestycje budowlane na terenie stolicy Małopolski.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl