Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22089
415
1
65195

Drukowanie recept: netrecepty.pl - elektroniczny system wystawiania recept.


 
Opis Drukowanie recept. Elektroniczny system wspomagający przepisywanie leków NETRECEPTY.PL

jest pierwszym bezpłatnym produktem o tak rozległej funkcjonalności,istotnie ułatwiającym

żmudny i czasochłonny proces wypisywania recept, tym samym przyczyniając się do istotnego

skróceniu czasu trwania wizyty pacjenta w gabinecie lekarskim.

 

Słowa kluczowe recept   drukowanie recept   wystawianie recept   baza leków   baza leków refundowanych
Url http:// www.netrecepty.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Medycyna
Data wpisu Dec 26, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Medycyna
Sprzedaż poprzez Internet soczewek kontaktowych i środków do ich pielęgnacji. Soczewki kontaktowe - szkła kontaktowe. Soczewki firm Bausch & Lomb, Ciba Vision, Johnson & Johnson, Horien.Hydron, Polytouch Chemical, Najtańsze soczewki kontaktowe w sieci. Super gratisy! Naszą ofertę kierujemy do osób, które cenią sobie swój czas, wygodę i bezpieczeństwo zakupów.
Kategoria:

Bezpieczeństwo i zdrowie jest najistotniejszą rzeczą w życiu każdego człowieka. Dlatego też powstał serwis traktujący na tematy antykoncepcji i bezpiecznego uprawiania miłości. Dowiesz się u nas jak skutecznie się zabezpieczać oraz jak zachować się w razie ewentualnej wpadki. Na naszej witrynie opisane są również różne metody antykoncepcji.
Kategoria:

W Andrychowie oraz Jaroszowicach działają gabinety lekarzy specjalistów zajmujących się chirurgią czy ginekologią - Gabinety Lekarzy Kolber. Na wizytę u doktora można umówić się telefonicznie bądź zgłosić osobiście. Poradnie wyekwipowane są w sprzęt umożliwiający diagnostykę przeróżnego rodzaju schorzeń czy chorób, a lekarze udzielą porad oraz konsultacji, przeprowadzając równocześnie badania lekarskie. W naszych gabinetach wykonalne jest także zaproponowanie strategii leczenia. Ginekolog położnik proponuje przede wszystkim kuratelę prenatalną lub przeprowadzanie badań kobiet w okresie ciąży. Wszystkie dokładne wiadomości kontaktowe odnajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

W przychodni lekarskiej Vital Medica ze Starogardu Szczecińskiego diagnozujemy i leczymy różnego typu schorzenia z zakresu pediatrii, alergologii, pulmonologii oraz dermatologii. Na liście leczonych w naszym ośrodku schorzeń o podłożu alergicznym znajdują się między innymi: alergie pokarmowe, pokrzywka, atopowe zapalenie skóry, alergiczny nieżyt nosa bądź astma. Zajmujemy się też rozpoznaniem chorób dermatologicznych oraz wykonywaniem zabiegów mających na celu wycinanie różnych zmian skórnych. Oferta naszego ośrodka obejmuje również dermatologię estetyczną, w tym mikrodermabrazję, mezoterapię, likwidowanie zmarszczek mimicznych. Więcej informacji na stronie internetowej.
Kategoria:

Centrum Medyczne Szpital Świętej Rodziny proponuje klientom profesjonalne leczenie. Zapewniamy pomoc specjalistów z licznych dziedzin medycznych. Kompleksowość proponowanych usług jest największą zaletą naszej placówki. Kooperujemy tylko ze świetnie przygotowanymi lekarzami, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w sektorze. Dzięki temu możemy zapewnić świetną klasę oferowanych usług. Szczegóły odnoszące się do przygotowanej oferty znajdą Państwo na prowadzonej przez nas stronie internetowej. Zapraszamy do aktywnej kooperacji.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl