Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21686
415
1
65083

Drukowanie recept: netrecepty.pl - elektroniczny system wystawiania recept.


 
Opis Drukowanie recept. Elektroniczny system wspomagający przepisywanie leków NETRECEPTY.PL

jest pierwszym bezpłatnym produktem o tak rozległej funkcjonalności,istotnie ułatwiającym

żmudny i czasochłonny proces wypisywania recept, tym samym przyczyniając się do istotnego

skróceniu czasu trwania wizyty pacjenta w gabinecie lekarskim.

 

Słowa kluczowe recept   drukowanie recept   wystawianie recept   baza leków   baza leków refundowanych
Url http:// www.netrecepty.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Medycyna
Data wpisu Dec 26, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Medycyna
Centrum Stomatologii B-dental w Gliwicach jest nowoczesnym ośrodkiem kierowanym przez prof. dr hab. n .med. Stefana Barona - uznanego wykładowcę z zakresu implantologii oraz leczenia bólu głowy oraz dysfunkcji narządu żucia. W ofercie B-dental znajduje się: implantologia, protetyka, stomatologia estetyczna (wybielanie zębów, korony porcelanowe , licówki pełnoceramiczne), chirurgia stomatologiczna, endodoncja mikroskopowa (leczenie kanałowe), leczenie bólu głowy, leczenie bruksizmu.
Od kilkunastu lat z powodzeniem stosujemy implantologię jako metodę uzupełniania braków w uzębieniu. W Bdental używamy do wszczepów implantów najwyższej światowej jakości. Nowatorskie rozwiązania zastosowane w tych implantach zapewniają doskonałą integrację wszczepów z tkanką kostną. W oparciu o wieloletnie doświadczenie i wiedzę wybraliśmy dla naszych pacjentów najlepsze możliwe rozwiązania.
Dla Centrum Bdental protetyka stomatologiczna jest jedną z najbardziej szanowanych dziedzin, gdyż daje ona pacjentowi możliwość odzyskania utraconego lub uszkodzonego uzębienia. Aby przywrócić każdemu piękny uśmiech i zdrowie, nasi lekarze wykorzystują najnowocześniejszą wiedzę, umiejętności i technologie.
W Centrum Bdetnal leczą specjaliści w dziedzinie stomatologii zachowawczej wraz z nowoczesną endodoncją, ortodoncji, nowoczesnej protetyki, chirurgii stomatologicznej i implantologii. Dysponujemy również odpowiednim do różnego rodzaju zabiegów specjalistycznym sprzętem. Pozwala nam to leczyć pacjentów kompleksowo.
Kategoria:

J-Dent to specjalistyczna klinika stomatologiczna, jaka mieści się w Gdyni. Nasi dentyści przyjmują dorosłych oraz dzieci. Specjalizują się w leczeniu schorzeń przyzębia, błon śluzowych w obrębie jamy ustnej i próchnicy. Prowadzone są zabiegi mające na celu zapobieganie wszelkim chorobom i powstawaniu ubytków, usuwany jest kamień i osady nazębne, można także skorzystać z zabiegów fluoryzacji, lakierowania i lakowania zębów u dzieci. Udzielane są również praktyczne porady w zakresie odpowiedniej pielęgnacji oraz higieny jamy ustnej. Ponadto w gabinecie wykonuje się wybielanie, korygowanie kształtu zębów, a także inne zabiegi w zakresie stomatologii estetycznej. Wykonywane są tu też usługi protetyczne, stosowane są różne metody rekonstruowania utraconego uzębienia, także dzięki współpracy z innymi specjalistami (np. implantologiem). Bliższe informacje umieszczono na stronie internetowej.
Kategoria:

Prywatne Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej VIP Dental Clinic gwarantuje kompleksową opiekę stomatologiczną Pacjentom ze Śląska i z całej Polski. Placówka świadczy usługi z zakresu stomatologii zachowawczej oraz estetycznej, implantologii, ortodoncji i endodoncji oraz protetyki. Oferta Centrum skierowana jest zarówno do dorosłych, jak i do dzieci. Zespół VIP Dental Clinic zapewnia Pacjentom pełen komfort oraz bezpieczeństwo podczas zabiegów. Wykorzystywane są tu nowoczesne technologie takie jak implanty Nobel Biocare oraz korony pełnoceramiczne Lava, Procera, Everest. Więcej wiadomości o ośrodku i jego ofercie na stronie internetowej.
Kategoria:

Nazywam się Maciej Jan Dokrzewski i jestem seksuologiem, andrologiem oraz terapeutą z wieloletnią praktyką w specjalizacji. Moim zadaniem jest sprawienie, żeby aktywność seksualna była dla Państwa nie tylko źródłem przyjemności, ale również obopólnego zaspokojenia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, szerokoprofilowej wiedzy oraz licznym sukcesom w leczeniu zaburzeń na tle seksualnym, mogę Państwu pomóc w sposób dla Państwa komfortowy. Leczę zarówno kobiety jak też mężczyzn, chociaż w minionych latach wzrósł procent par, które odwiedzają mój gabinet. Gwarantuję zupełną poufność, a także to, iż czym dzielą się Państwo w moim gabinecie, zostanie w nim na zawsze. Mój gabinet mieści się w Katowicach, Gliwicach oraz Chorzowie, do jakiego zapraszam, a póki co zachęcam Państwa do odwiedzin witryny internetowej.
Kategoria:

Bezcenny Dar - to program na rzecz specjalnych substancji którymi są komórki macierzyste. Zaplanowanym celem jest podnoszenie świadomości jak również edukowanie społeczeństwa, a przede wszytskim początkujących mam, na temat tego, co kryje w sobie krew pępowinowa pobierana przy porodzie i w jaki sposób w przyszłości będzie w stanie pomóc naszym dzieciom.Naświetlamy, czym jest bank krwi pępowinowej tudzież w jaki sposób przyszykować się do pobrania i przechowywania krwi pępowinowej naszego malca. Zapraszamy każdą zainteresowaną osobę na naszą stronę www. Prezentujemy najnowsze efekty badań tudzież artykuły naukowe dotyczące przeszczepów. Tu odkryjecie informacje na wszystkie pytania połączone z pobieraniem oraz przeszczepianiem komórek macierzystych.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl