Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
42
65007

drogadodomu.info


 
Opis Wrocławski Ośrodek Terapii Uzależnień „Droga Do Domu” jest prywatną kliniką leczenia uzależnień, który utrzymuje klimat rodzinnego ciepła i tworzy optymalne warunki leczenia w zakresie przytulnych pokoi z łazienkami, terapii grupowej w kameralnych, max. 10 osobowych zespołach. Gwarantujemy domową kuchnię oraz całodobową opiekę medyczną i terapeutyczną. Współpracujemy z lekarzem psychiatrą, psychologiem, internistą. W ramach oferty przeprowadzamy detoks, terapię podstawową oraz warsztaty rozwoju osobistego i zajęcia rekreacyjne. Skontaktuj się z nami - wskażemy Ci słuszną drogę.

 

Słowa kluczowe leczenie alkoholizmu   ośrodek leczenia uzależnień   odwyk alkoholowy   detoks alkoholowy   terapia alkoholowa
Url http://drogadodomu.info/
Kategorie Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Zdrowie Uroda > Hospicja > Domy opieki
Data wpisu Jul 27, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda
W Poznaniu znajduje się Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej. Wykonujemy zabiegi z pielęgnująco - relaksacyjne zarówno na twarz jak i na ciało. Do obrębu medycyny estetycznej kwalifikuje się zabiegi takie jak bezoperacyjny lifting twarzy bądź usuwanie cieni pod oczami. Bielenie zębów i usuwanie przebarwień to również jedne ze świadczonych przez nas usług. Każde zabiegi stomatologiczne wykonujemy z użyciem znieczulenia komputerowego. Osoby zaciekawione inwitujemy na stronę internetową ośrodka, gdzie opublikowaliśmy kompletną naszą propozycję. Możliwy jest także kontakt telefoniczny lub elektroniczny.
Kategoria:

Nasze sanatorium Gracja, funkcjonuje już od przeszło 35 lat. W skład kompleksu wchodzi: Sanatorium uzdrowiskowe, Przychodnia uzdrowiskowa, Zakład rehabilitacyjny oraz Zakład przyrodoleczniczy. Gracja położona jest w Ciechocinku, sam budynek osłania przepiękny park sosnowy. Inwitujemy chorych, którzy cierpią na dolegliwości organów ruchu, zwyrodnienia kręgosłupa, urazy kości i stawów, a także z poniektóre schorzenia krążenia, dróg oddechowych, żeńskie i nerwobóle. Zapewniamy zabiegi, takie jak: kąpiele solankowe, kwasowęglowe, masaże manualne i wirowe oraz wibracyjne, bicze szkockie, inhalacje, fizykoterapia. Prócz tego uzdrowisko proponuje także gimnastykę usprawniającą dla grup oraz osób indywidualnych. Nad wygodą i zdrowiem klientów czuwa wykwalifikowany personel sanatorium. Zapraszamy na naszą witrynę.
Kategoria:

W 2012 roku zaistniało w Łodzi wyjątkowe miejsce - Dom Seniora Pod Dębami. Budując swoje doświadczenie o wieloletnią pracę w podobnych ośrodkach, wyszliśmy z pomysłem zbudowania placówki, jaka będzie nastawiona na opiekę i pracę z chorymi cierpiącymi na chorobę Alzheimera oraz innego rodzaju zespoły otępienne. Staraliśmy się wykreować miejsce, gdzie nasi podopieczni uzyskają wykwalifikowaną pomoc medyczną, a przede wszystkim będą czuli się jak w domu w otoczeniu przychylnych osób, jakie tworzą miłą aurę i dbają o poszanowanie godności oraz intymności, w szeregu przypadków całkowicie zdanych na opiekę innych. Zapewniamy wyżywienie i różnego typu zajęcia ogólnorozwojowe skierowane do osób starszych. Zachęcamy do zobaczenia naszej strony internetowej.
Kategoria:

Miałeś wypadek i teraz puchnie Ci ręka albo kończyna dolna? A może po kilku dobach od przypadku dojrzałeś, że bolą Cię żebra? Z pewnością szukasz konsultacji chirurgicznej. Niepoprawnie zrośnięte kości będą doskwierały już do końca życia- będziesz cierpieć przy każdej odmianie pogody, w dużym stopniu ograniczony będzie zakres ruchów Twojej kończyny. Nie lepiej tego ustrzec się, zgłaszając się w porę do lekarza? Doktor Włodzimierz Kosicki jest doświadczonym chirurgiem, który wspomoże we wszystkich materiach połączonych z urazami kostnymi i nie tylko. Przyjmuje w dwóch gabinetach na terenie województwa zachodniopomorskiego - w Dobrej i w Policach. Jeśli jest taka potrzeba, umawia się z Chorymi w ich domach na wizyty domowe. Zajrzyj na stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej.
Kategoria:

Dr n. med. Krzysztof Jakubowski posiada specjalizację z chirurgii ogólnej oraz onkologicznej. Jest certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej. Realizuje konsultacje z chirurgii oraz kwalifikuje pacjenta do leczenia operacyjnego. Świadczenia medyczne obejmują: chirurgię ogólną, onkologiczną i medycynę estetyczną, w tym: zabiegi laserem, botox oraz kosmetologię, w tym zabiegi: fotoodmładzanie. Realizowane zabiegi to między innymi: operacje w trybie jednego dnia, zabiegi operacyjne przepuklin, a dodatkowo korekcja odstających uszu. Zabiegi operacyjne są w całości fundowane przez NFZ lub komercyjnie. Pacjenci przyjmowani są w Radomiu w gabinetach: Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej i Medycyny Estetycznej oraz w Warszawie w Centrum Kosmetyki Profesjonalnej IMAGO. Lista zabiegów mieści się na witrynie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl