Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20818
415
5
64966

drogadodomu.info


 
Opis Wrocławski Ośrodek Terapii Uzależnień „Droga Do Domu” jest prywatną kliniką leczenia uzależnień, który utrzymuje klimat rodzinnego ciepła i tworzy optymalne warunki leczenia w zakresie przytulnych pokoi z łazienkami, terapii grupowej w kameralnych, max. 10 osobowych zespołach. Gwarantujemy domową kuchnię oraz całodobową opiekę medyczną i terapeutyczną. Współpracujemy z lekarzem psychiatrą, psychologiem, internistą. W ramach oferty przeprowadzamy detoks, terapię podstawową oraz warsztaty rozwoju osobistego i zajęcia rekreacyjne. Skontaktuj się z nami - wskażemy Ci słuszną drogę.

 

Słowa kluczowe leczenie alkoholizmu   ośrodek leczenia uzależnień   odwyk alkoholowy   detoks alkoholowy   terapia alkoholowa
Url http://drogadodomu.info/
Kategorie Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Zdrowie Uroda > Hospicja > Domy opieki
Data wpisu Jul 27, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda
Kamagra Oral Jelly, zwana po polsku kamagra w żelu
Kategoria:

zachęcamy Państwa do odwiedzenia prowadzonego przez nas gabinetu kosmetycznego w Białymstoku. Proponujemy skorzystanie z propozycji usług kosmetycznych i poddania się rozmaitym zabiegom pielęgnacyjnym. Oferujemy zabiegi na twarz i ciało, zajmujemy się makijażem, stylizacją, a także depilacją. Do skorzystania z usług kosmetycznych zachęcamy zarówno panie, jak i panów. Stałym bywalcom oferujemy liczne zniżki i inne atrakcyjne promocje. W codziennej pracy stawiamy na życzliwość, dbałość o niuanse i ogólne spełnienie klientów. Pracujemy przy użyciu najważniejszych kosmetyków pielęgnacyjnych. Zapraszamy do salonu Rebeca i do odwiedzenia firmowej strony internetowej.
Kategoria:

Nowoczesny klimatyzowany Gabinet Stomatologiczny w Piasecznie koło Warszawy świadczący pełen zakres usług na najwyższym poziomie. Zakładamy: implanty, korony porcelanowe bez metalu, licówki porcelanowe i aparaty ortodontyczne. Zapraszamy! Kontakt:Piaseczno, ul. Puławska 48, tel.(22) 750 22 85
Kategoria:

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny Fan - Dent funkcjonuje w Gdańsku. Zasięg naszych usług to: specjalistyczne leczenie paradontozy oraz błon śluzowych jamy ustnej, odnowę kości i pokrywanie dziąsłem obnażonych korzeni, zabiegi z obszaru chirurgii i implantologii, bezbolesne leczenie zębów, leczenie kanałów pod mikroskopem; przeprowadzamy mosty, licówki, korony pełnoceramiczne, wybielamy zęby, dbamy o ich higienę. Leczymy zaburzenia zwarcia i parafunkcje powodujące bóle głowy i wcześniejszą stratę zębów. Rejestracji mogą Państwo dokonać osobiście, mailowo bądź telefonicznie. Więcej o gabinecie na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Bioptron (lampy bioptron) to leczenie światłem tzw. światłoleczenie, koloroterapia. Lampa BIOPTRON jest urządzeniem medycznym stosowanym w domu jak również w warunkach szpitalach.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl