Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21667
415
0
65080

Drewnomark Elewacje drewniane


 
Opis Zakład obróbki drewna DREWNOMARK to rzetelna firma, która od 1996 roku zajmuje się produkcją wyrobów z drewna. Najwyższą jakość produktów, jak również odpowiednie podejście do każdego klienta zagwarantowały firmie solidną pozycję na rynku. Firma posiada wiele pozytywnych opinii, a także szerokie grono usatysfakcjonowanych ze współpracy klientów. Firma dysponuje bogatym zapleczem techniczny, w którym każdego dnia powstają nowe wyroby. W szerokiej ofercie produktów odnaleźć można: boazerię, deski podłogowe, sztachety drewniane, tralki balkonowe, drewno budowlane, w tym sosna, świerk, modrzew. Wszystkie proponowane produkty posiadają certyfikaty potwierdzające ich najwyższą wytrzymałość. Więcej szczegółów na stronie:

 

Słowa kluczowe deski podłogowe   elewacje z drewna   podbitka cena   tarasy drewniane   elewacje drewniane   podbitka dachowa   deska tarasowa   sztachety
Url http://drewnomark.pl/
Kategorie Produkcja Przemysł
Data wpisu Feb 23, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł
Wysokiej klasy pędzle malarskie oraz szczotki - wyłącznie w firmie Wysocki z siedzibą w miejscowości Siepraw. Już od 1992 r. słyniemy z produkcji i eksportu tych produktów. Zaufały nam tysiące klientów zarówno krajowych, jak oraz cudzoziemskich. Nasza produkcja jest oparta na manualnym montażu. Wszelki z wyrobów cechuje się dbałością o najmniejszy szczegół i spełnia standardy europejskie. Zapewniamy terminowość, fachowe konsulting oraz konkurencyjne ceny. Serdecznie zapraszamy do współpracy, która będzie satysfakcjonująca dla obu stron. Zapewniamy, że nie zawiedziemy Państwa zawierzenia! Więcej wiadomości znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu firmę PALAB Szczeszek Sp.j. Od 2008 roku zajmujemy się świadczeniem usług polegających na przeprowadzaniu badań nieniszczących dla firm branży NDT. Nasze badania oraz ekspertyzy techniczne pozwalają na znalezienie wad w konstrukcji na różnorodnych stadiach procesu wytwórczego: od obserwacji artykułów wyjściowych, poprzez kontrole międzyoperacyjne, do kontroli odbiorczej. Proponujemy badania nieniszczące NDT metodami: wizualnymi, radiograficznymi, ultradźwiękowymi i penetracyjnymi. Prowadzimy także pomiary owalizacji i prostoliniowości kształtu i badania szczelności metodą pęcherzykową. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego bądź osobistego. Więcej informacji o naszej aktywności wyszukają Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:

Firma KNOTT jest producentem uznanych na całym świecie osi do wszelkiego rodzaju przyczep z hamulcami i bez hamulca oraz urządzeń najazdowych do przyczep z mechanicznym hamulcem najazdowym. Firma oferuje usługi takie jak cięcie laserem, oraz gięcie krawędziowe.
Kategoria:

Firma Alba Service to prawdziwy ekspert w obszarze wyposażania pralni najróżniejszego typu. W jej bogatej ofercie odnajdą Państwo również szeroki wybór urządzeń do uzdatniania wody czy produkcji pary technologicznej, a także części zamienne. Ogromna rozpiętość propozycji sprawia, że skorzystają z niej zarówno osoby prowadzące pralnie wodne, jak także chemiczne i nowej generacji - oparte na tzw. rozpuszczalnikach alternatywnych. Alba Service to również grono doświadczonych fachowców służących kompetentną radą oraz oferujących fachowe usługi serwisowe. Dzięki współpracy jedynie ze znanymi wytwórcami firma jest w stanie zaproponować klientom to co najlepsze. Więcej na
Kategoria:

P.P.H.U. Karat to zakład produkcyjny papieru toaletowego oraz skup makulatury i folii. Zajmujemy się produkowaniem wysokiej jakości papieru toaletowego, chusteczek higienicznych i papierowych ręczników przemysłowych i kuchennych. Nasze artykuły są z powodzeniem wykorzystywane w gospodarstwach domowych, w gastronomii, w warsztatach, fabrykach i innych miejscach. Polecamy bogaty wybór produktów w różnych kolorach i rozmiarach. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje Klientów, dlatego podejmujemy się także niestandardowych zleceń. Nasza firma prowadzi proekologiczna politykę, dlatego proces produkcyjny spełnia wszystkie normy określone przepisami o ochronie środowiska, a surowcem produkcyjnym jest gównie makulatura. Na stronie internetowej zamieściliśmy więcej dokładnych informacji o naszych produktach.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl