Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
23383
415
16
65684

Draft-Art - Aranżacja i projektowanie wnętrz Kraków


 
Opis Draft-Art oferuje aranżację projekty, projektowanie wnętrz Kraków, projekty feng shui. Projektowanie i aranżacja są naszą pasją. Zaangażowaniu naszego zespołu oraz harmonijnej współpracy z klientem od pierwszej fazy powstawania projektu zawdzięczamy dotychczasowe sukcesy.

 

Słowa kluczowe aranżacja wnętrz kraków   projekty feng shui   projekty wnętrz kraków   projektowanie wnętrz kraków
Url http://www.draft-art.pl
Kategorie Dom Wnętrze > Architekci
Dom Wnętrze > Wystrój wnętrz
Data wpisu Jul 7, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Dom Wnętrze > Architekci
Biuro projektowe ELMIR działa na rynku usług budowlanych od ponad 20 lat. W tym czasie zdobyliśmy zaufanie ponad 1500 klientów z regionu województwa łódzkiego czyli np. Bełchatowa, Tomaszowa Maz. oraz Zelowa i Szczercowa. Wykonujemy zazwyczaj indywidualne projekty domów oraz projekty budowlane budynków usługowo-handlowych, gospodarczych czy projekty budowlane obiektów przemysłowych lub użyteczności publicznej. Inną naszą specjalizacją są niewątpliwie ekspertyzy budowlane. Posiadamy uprawnienia rzeczoznawcy budowlanego dzięki czemu możemy wykonywać techniczne ekspertyzy budowlane dla różnych budynków. W tym zakresie najczęściej działaliśmy w Piotrkowie Trybunalskim, Łasku oraz Wieluniu i Bełchatowie. Zapraszamy na naszą stronę internetową do zapoznania się z całym zakresem naszych usług.
Kategoria:

Firma specjalizująca się w projektowaniu obiektów o konstrukcji stalowej cienkościennej. W ofercie posiada autorski system hal stalowych. Jest to nowoczesny i bardzo konkurencyjny ekonomicznie produkt, który ciągle jest udoskonalany w kontekście kolejnych realizacji obiektów budowlanych. Firma zajmuje się także obsługą inwestycji budowlanych. Główną ideą firmy jest, aby projekty były wykonane w możliwie najkrótszym czasie tj. w terminie ustalonym z inwestorem, kładąc nacisk na: rzetelność, stosowanie najbardziej ekonomicznych rozwiązań i ich optymalizację. Pozwala to zoptymalizować czas trwania całego procesu inwestycyjnego, a tym samym ograniczyć do minimum koszty inwestycji. Optymalizacja przeprowadzana jest bardzo szczegółowo i wnikliwie i opiera się na projektowaniu obiektów budowlanych z wykorzystaniem niezbędnej ilość stali i żelbetu, potrzebnej dla zachowania formy i bezpieczeństwa obiektu.
Kategoria:

Poszukujesz profesjonalistów jeżeli chodzi o projektowanie wnętrz? Pragniesz dokonać idealnej aranżacji swojego mieszkania, a może otwierasz biuro i chcesz by prezentowało się nader oryginalnie? Jeżeli tak, to koniecznie postaw na sprawdzone rozwiązania oferowane przez GT Projekt. Tylko tutaj najlepsze pomysły, ciekawe projekty oraz rozsądne ceny. Zdecydowanie stawiaj na pomoc specjalistów, korzystaj z doświadczenia i rzetelności GT Projekt
Kategoria:

Nasze biuro projektowe mieści się w Trzebini. Projektujemy dla Klientów z okolic w tym z Olkusza, Chrzanowa, Krakowa i oczywiście Trzebinii. W ramach działalności jaką prowadzimy projektujemy budynki: garażowe, przemysłowe, mieszkalne, użyteczności publicznej, gospodarcze, usługowe.

Staramy się by nasze projekty były alternatywą dla nudnych projektów, dlatego nasze propozycje są świeżymi oraz ciekawymi rozwiązaniami.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zaprojemtujemy Ci Twój Dom.
Kategoria:

Ławki parkowe Astrini Design są niepowtarzalne, ponieważ odznaczają się zwłaszcza mocnym akcentem i odjazdowymi kształtami. Są wyprodukowane z materiałów sztucznych, w kolorach, jakie lubią przechodnie, i wzbudzają zawsze wielkie zaciekawienie. Ich największą cechą jest komfort – meble zajmują niewiele miejsca, a pozwalają swobodnie odpocząć podczas spaceru. Zlokalizowane na placu czy w parku pozwalają poczuć się swojsko w centrum miasta. Chociaż są oryginalne, idealnie pasują do każdego miejsca w centrum i ogródku.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl