Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21376
415
1
65027

Dowcipy - najlepsze w idowcipy.pl


 
Opis Dowcipy - w serwisie iDowcipy.pl znajdziesz najlepsze dowcipy polityczne, sportowe, społeczne i wiele innych.
Sam dodawaj i decyduj, które dowcipy są warte pokazania.
Dowcipy - najlepsze w idowcipy.pl

 

Słowa kluczowe dowcipy   humor   śmieszne   kawały   O gajowym   myśliwych i polowaniu   zwierzętach   zajączku   Lepperze   Tusku   Kaczyńskich   Giertychu   rządzie   Unii Europejskiej   Małyszu   Kubicy   Komentarze sportowe   Euro 2012   Kibice   narciarzach   Erotyczne   Wulgaryzmy   d
Url http://www.idowcipy.pl
Kategorie Hobby Rozrywka > Humor
Data wpisu Feb 20, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Hobby Rozrywka > Humor
Zabawne i rozweselające dowcipy na każdą porę czy to lato czy też zimę, nasze dowcipy będą rozweselać i bawić. Nasz serwis aktualizowany jest tak, aby zawsze znalazł się w nim dobry świeży dowcip, który może być później wykorzystany przy spotkaniu towarzyskim. Baw się razem z naszymi dowcipami. Możesz także wrzucać swoje własne ulubione jak i zasłyszane dowcipy, pomóż zbudować największą bazę kawałów. Serwis humorystyczny dla każdego. Śmiej się razem z nami za dowcipów.
Kategoria:

Strona internetowa kaba-rety.pl proponuje odwiedzającym różne filmy prezentujące żarty krajowych grup kabaretowych. Każdy odwiedzający naszą stronę może przeglądnąć 10 najpopularniejszych pozycji. Ponadto użytkownicy mają możliwość wyszukać niedawno dodane scenki, bez konieczności przeglądania całości portalu. Udostępniamy klientom sposobność znalezienia interesującego materiału spośród kategorii dostępnych na naszej witrynie. Każde zalogowane jednostki mogą wrzucić wybrany przez siebie materiał do serwisu. Zachęcamy do czynnego korzystania z naszej witryny.
Kategoria:

Dowcipy podzielone według naszych indywidualnych kryteriów. Duża dawka zdrowego humoru dla każdego nie zależnie od wieku. Wrzuć do naszej bazy swój ulubiony dowcip. Każdy znajdzie dowcipy dla siebie, które go rozbawią. Strona na łamach, której z pewnością nigdy nie zabraknie dobrego humoru. Dowcipy podzielone według naszych indywidualnych kryteriów. Dowcipy, kawały i żarty są tutaj na porządku dziennym. Każdy znajdzie dowcipy dla siebie. Jeśli chcesz się pośmiać to wejść do serwisu.
Kategoria:

Gigantyczna porcja znakomitego humoru, śmiej się razem z nami. Znajdź dziś coś na świetny humor. W witrynie www.kawaly-o-jasiu.pl przeczytasz śmieszne kawały o Jasiu, jak i również kawały o szkole i kawały o nauczycielach a także dużo innych zabawnych dowcipów. Wyłącznie dla was najfajniejsze dowcipy i kawały opublikowane przez zarejestrowanych użytkowników, głosuj na najlepsze, komentuj oraz dodawaj własne. Możesz także polubić nasze kawały, przyznać im plusa i pokazać je swoim znajomym na Facebook. Zapraszamy dobra zabawa zawsze gwarantowana, nasze kawały zawsze Cię rozśmieszą www.kawaly-o-jasiu.pl.
Kategoria:

Mozz.pl - Strona pełna humoru. Zabawne fotki, zdjecia, obrazki, Najlepsze teksty i dowcipy. Oryginalne opisy GG i sms. Tylko u nas najlepsze, wyszukane i oryginalne teksty z basha. Wyjatkowa galeria - najzabawniejsze zdjecia, photo. Swietna rozrywka i duzo wiecej. Zobacz to wszystko tylko na mozz.pl
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl