Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22641
415
3
65482


 
Opis World of Flowerpots jest producentem wysokogatunkowych donic. Produkty pełnią funkcję dekoracyjną w ogrodach, biurach, mieszkaniach, a także tarasach i balkonach. W ofercie znajdują się donice aluminiowe, betonowe, stalowe oraz plastikowe. W asortymencie można znaleźć również nowoczesne donice na kółkach, charakteryzujące się praktycznością. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

 

Słowa kluczowe donice betonowe   duże donice   duże donice plastikowe   donice ogrodowe betonowe   duże donice na zewnątrz   donice z betonu architektonicznego   donice z betonu   nowoczesne donice   donice ogrodowe plastikowe
Url http://worldofflowerpots.pl/
Kategorie Dom Wnętrze > Ogrody
Produkcja Przemysł
Dom Wnętrze
Data wpisu Nov 7, 2019
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Dom Wnętrze > Ogrody
Jesteśmy szkółką specjalizującą się w produkcji drzew i krzewów owocowych. Posiadamy w swojej ofercie również szeroką gamę roślin ozdobnych.

Gospodarstwo ogrodniczo-szkółkarskie Danuty i Zenona Walczak istnieje od 1985 roku. Pomysł otwarcia szkółki narodził się z naszej wielkiej pasji do roślin. Początkowo było to niewielkie gospodarstwo, jednak zdobywane przez nas doświadczenie i praca w miłej, rodzinnej atmosferze pozwoliła szybko poszerzyć i ulepszyć asortyment szkółki.

Obecnie gospodarstwo zajmuje powierzchnię 15 ha. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć bogatą gamę bylin, krzewów ozdobnych, róż, drzewek owocowych, a także roślin iglastych. Siedziba szkółki mieści się w Kostrzynie Wlkp. przy ulicy Kórnickiej 6.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo AR-MET s.c., którego siedziba zlokalizowana została w Międzyrzeczu, specjalizuje się w oferowaniu grillów, kociołków węgierskich i tego typu artykułów. Starannie wybieramy towary do oferty, co sprawia, że możemy zagwarantować klientom doskonałą klasę każdego produktu. Na naszej stronie internetowej klienci odnajdą dużą różnorodność interesujących artykułów z zakresu gotowania na powietrzu. Doradzamy przy doborze najdokładniej dostosowanych produktów do konkretnych potrzeb. Zachęcamy Państwa do współpracy z naszą firmą.
Kategoria:

Sklep internetowy FloraDecora zajmuje się sprzedażą artykułów dekoracyjnych i unikatowych produktów artystycznych. W asortymencie sklepu kompozycje kwiatowe z suszu oraz kwiatów sztucznych, ręcznie robione dekoracje, zapachowe olejki, zdobione świece. Współpracujemy z artystami, ich dzieła można odnaleźć m.in. w dziale galeria.
Kategoria:

Potrzebujesz jak najlepszych produktów w zakresie pielęgnacji i zasiewania trawnika? W takim razie Centrum Trawy to idealne miejsce, gdzie już teraz możesz liczyć na najwyższej jakości rozwiązania w tym zakresie i na pewno coś dla siebie znajdziesz. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, to nasi eksperci chętnie Ci doradzą i pomogą szybko zdecydować się na jak najbardziej optymalne rozwiązania. Sprawdź szczegóły na naszej stronie www.
Kategoria:

Firma, która oferuje zielone ściany z mchu doskonale radzi sobie z ich zakładaniem, pozwalając klientom na cieszenie się doskonałym, nietypowym ogrodzeniem. Takie rozwiązanie naprawdę bardzo dobrze sprawdza się zarówno przy posesjach prywatnych, jak i przy siedzibach firm. Osoby z zewnątrz bardzo je doceniają, ponieważ wizualnie taka zielona ściana wygląda naprawdę bardzo dobrze i okazuje się być wyjątkowym rozwiązaniem.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl