Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22413
415
29
65423

Domy nad morzem, nieruchomości Rewal


 
Opis Wiosna to czas, w którym ludzie na nowo wracają do przedsięwziętych przez siebie pomysłów. Chcą wcielić swoje dawne plany w życie i interesują ich działki i domy nad morzem. Wielu z nich decyduje się więc na inwestycje. Dobrze jednak poradzić się w tejże kwestii profesjonalistów. Niemal non stop na pytania klientów czekają specjaliści z agencji nieruchomości Rewal. Są oni w stanie doradzić im w prawie każdej kwestii. Podobnie zresztą fachowcy z „nieruchomości Gryfice”. Można liczyć na ich pomoc i niezwykle profesjonalną poradę. Co więcej, czasami te porady są też bezpłatne. Warto korzystać z takich okazji, gdyż branża, jaką są nieruchomości nie jest łatwą.

 

Słowa kluczowe Domy nad morzem   nieruchomości Rewal   nieruchomości Gryfice  
Url http://otomorze.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Firmy wg branż > Nieruchomości
Internet > Aktualności
Data wpisu Jun 28, 2011
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 2.00 (max. 5)
Ilość ocen: 9

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Warszawskie biuro rachunkowe Causam Vincere oferuje szeroki zakres usług związanych z księgowością oraz obsługą kadrowo-płacową. Zapewnia rzetelność oraz pełen profesjonalizm oferowanych usług. Szczegółowa lista wykonywanych czynności znajduje się na stronie internetowej biura. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej witryny www skorzystania z naszej oferty.
Kategoria:

Dzięki pracy oraz zaangażowaniu profesjonalnego zespołu specjalistów ułatwiamy naszym klientom przejście przez procedury związane z kupnem, sprzedażą oraz najmem i wynajmem nieruchomości.
Możemy pochwalić się doskonałą znajomością rynku nieruchomości w Polsce oraz zagranicą (w szczególności rynku niemieckiego).
Kategoria:

Inwestycje w nieruchomości zawsze były doskonałą lokatą pieniędzy. Rachunki i lokaty bankowe nigdy nie przynosiły spodziewanych dochodów i zależne były od koniunktury, a nieruchomości nie zależnie od czasów, były towarem, który mógł przynieść całkiem spore zyski. Jednak kupowanie nieruchomości na własną rękę może nie być aż tak korzystne jak się wydaje. Warto skorzystać z pomocy, jaką daje biuro pośrednictwa nieruchomości Sun Home. Ta marka należy do doświadczonego już na tym rynku przedsiębiorstwa Primo Nieruchomości. W ofercie firmy znajdują się nieruchomości położone na cudownym Costa Blanca. To domy oraz apartamenty, które zadowolą każdego nawet najbardziej wymagającego klienta.
Kategoria:

Wirtualne biuro Warszawa

Prowadzimy działalność pod marką „Złota61” polegającą na świadczeniu usług wynajmu adresu na siedzibę firmy. Wirtualne biuro to kompleksowa oferta skierowana do firm polskich jak i zagranicznych, które zorientowane są na prowadzenie biznesu na najwyższym poziomie bez ponoszenia wysokich kosztów prowadzenia biura pod prestiżowym warszawskim adresem (przy ul. Złotej / Al. Jana Pawła II z widokiem na Złote Tarasy). Nasza propozycja jest wygodnym rozwiązaniem zwłaszcza dla nowopowstałych mobilnych firm, ponieważ korzystając z niej eliminuje się konieczność zaangażowania znacznych środków na czynsz za najem biura, zakup wyposażenia, zatrudnienie , koszty instalacji i utrzymania infrastruktury teletechnicznej, informatycznej itp.

Nasze biuro znajduje się na pograniczu Woli i Śródmieścia. W samym Centrum Warszawy przy ul. Złotej z widokiem na Złote tarasy. Wygodny punkt komunikacyjny (tramwaje, autobusy, metro). ok. 2 minuty od dworca centralnego i 3 minuty od dworca śródmieście. Lokal w wyodrębnionej części budynku biurowo - mieszkalno -użytkowym.

Spółka NDN S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Krakowskiej 41 (adres do korespondencji: ul. Złota 61, lok. 101, 00- 819 Warszawa) jest właścicielem powierzchni biurowych w budynku przy ul. Złotej 61 w Warszawie. Zajmujemy się wynajmem powierzchni biurowych oraz prowadzeniem wirtualnego biura .Wirtualne biuro Warszawa - Oferuje:

- Adres do rejestracji firmy i adres do korespondencji (wirtualne biuro)
- Zajmujemy się zakładaniem spółki z o.o., akcyjnej, partnerskiej, komandytowej, jawnej oraz działalności gospodarczej
- Możliwość korzystania z sali konferencyjnej (sala spotkań)
- Odbiór i przesyłanie korespondencji (listy, faksy)
- Prowadzenie księgowości (księgowość)
- Profesjonalne usługi prawnicze (usługi prawnicze i rejestracyjne)
- Tłumaczenia dokumentów
Kategoria:

Szeroka mnogość nowoczesnych lokali mieszkalnych, apartamentów plus gruntów w mieście nad Brdą i na peryferiach. Baza nieruchomości zawiera też pozycje z listy używanych nieruchomości. Dobrana jest do aktualnych potrzeb, pośród jakich na czoło wysuwa się między innymi zasiedlanie gmin podmiejskich. Każda propozycja obejmuje obowiązkowo katalog zdjęć jak i dokładny opis posiadłości i gruntu, na którym się znajduje. Istnieje sposobność zapytania przez internet jak i szybkiego połączenia z pośrednikiem i uruchomienia powiadamiania o ostatnich ofertach na e-mail klienta. Kontbud to przedsiębiorstwo z ponad dwudziestoletnią tradycją, z której ofert skorzystały już dziesiątki tysięcy ludzi. Gigant na rynku mieszkaniowej na Kujawach i Pomorzu. Pomagamy również w dopasowaniu kredytów hipotecznych.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl