Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20286
415
2
64830

Domki Zwardoń


 
Opis Zapraszamy do odwiedzenia pięknych okolic Zwardonia i spędzenia tam wolnego czasu. Proponujemy jako bazę noclegową dwa domki, gdzie jeden położony jest w dolinie, drugi na szczycie góry. Zwardoń, Sól, Rajcza, Beskidy to wspaniałe szlaki piesze, latem rower, zimą narty. Trasy zjazdowe po Polskiej jak i Słowaskiej stronie. Zapraszamy.

 

Słowa kluczowe sylwester w górach   święta w górach   narty   rower   sól   rajcza   beskidy   zwardoń   wczasy
Url http://www.domki-zwardon.pl
Kategorie Sport Turystyka > Domki letniskowe
Sport Turystyka > Noclegi
Data wpisu Jan 28, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Sport Turystyka > Domki letniskowe
Nowy, komfortowy apartament z rozległym widokiem na Tatry, położony w cichym, spokojnym regionie Kościeliska, 2km od centrum Zakopanego. Apartament został przygotowany do komfortowego odpoczynku 5 osób. Łączna powierzchnia ponad 70m2, gwarantuje wyjątkowo dużą przestrzeń. W salonie ulokowano kominek, otoczony rozkładaną do spania sofą i dwoma fotelami. Po drugiej stronie umieszczona jest w pełni wyposażona, otwarta kuchnia oraz wiele innych wygód.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Sendom proponuje Państwu sposobność nabycia domu wykonanego z drewna. Sprzedawane przez nas domy cechuje ekologiczność oraz energooszczędność. Budujemy w oparciu o nowoczesne technologie, przy jednoczesnym korzystaniu z najwyższej klasy surowców. Sprawia to, że nasze budynki są znane z dużej trwałości. Nasze bogate doświadczenie przekracza 10 lat. Nieustannie poszerzamy nasz asortyment, starając się sprostać oczekiwaniom klientów. Zapraszamy Państwa do zadawania pytań związanych z naszym asortymentem przez Internet lub przez telefon.
Kategoria:

Zapraszamy do odwiedzenia pięknych okolic Zwardonia i spędzenia tam wolnego czasu. Proponujemy jako bazę noclegową dwa domki, gdzie jeden położony jest w dolinie, drugi na szczycie góry. Zwardoń, Sól, Rajcza, Beskidy to wspaniałe szlaki piesze, latem rower, zimą narty. Trasy zjazdowe po Polskiej jak i Słowaskiej stronie. Zapraszamy.
Kategoria:

Zapraszamy do wypoczynku, odpoczynku w morskiej miejscowości Jarosławiec. Oferujemy niespotykane ferie w drewnianych domkach. Każdy detal naszych domów jest przemyślany szczegółowo i szczegółowo wykonany. W trosce o ochronienie naturalnych zalet drewna, drzewa budynki wytworzone zostały w 100% z płazów świerku górskiego, omszone naturalną skrętką ręcznie utykaną. Budynki zdobią okiennice, z których każda jest ręcznie wyrzeźbiona. Do impregnacji użyto jedynie naturalnych olejowosków. Dach pokryty jest strukturą udającą gont. Od wnętrza budynki nie są pomalowane. Drzwi i ściany są naturalne, a podłoga woskowana. Wielka działka jest dookoła ogrodzona, z możnością zaparkowania pojazdów. Do brzegu morza jest wyjątkowo blisko. Każdy z domów jest idealny dla 6 osobowej rodziny ceniącej spokój, komfort, luksus, wygodę. Budynki są całkowicie wyposażone: zabawki dla dzieci, pościele, akcesoria kuchenne, sprzęt plażowy. Jarosławiec jest to stara rybacka kolonia z pięknymi zachodami słońca i niespotykanym mikroklimatem. Monitorowanie klarowności wód na środkowym, centralnym wybrzeżu naszego państwa zakwalifikowały Jarosławiec do najwyższej kategorii czystości wody. Miejscowość otoczona jest borami, w których przeważa: modrzew, daglezja, sosna czarna. W samym Jarosławcu a także w okolicy znajduje się sporo atrakcji, między innymi takie jak: statek wycieczkowy, szlaki rowerowe, Dolina Charlotty, Słowiński Park Narodowy, przystań rybacka (świeże ryby), jezioro, hotel spa, aquapark, latarnia morska. Na naszej stronie znajdziecie parę słów o naszym umiłowaniu do drewnianych domów, wzmiankę o atrakcjach Jarosławca i najbliższych obszarów z linkami do stron, opisy domków, drobiazgową galerię fotek z opisami, cennik, kontakt i dojazd.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo domkidrewniane24.pl proponuje Państwu bogaty wybór domków, które montowane są bez żadnych przygotowań na podłożu. Gwarantujemy szybki montaż oraz wysokie bezpieczeństwo każdych naszych domków. Proponujemy bardzo bogatą różnorodność, która pomoże naszym klientom w znalezieniu najlepszej opcji, która da satysfakcję bawiącym się dzieciom. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były dostarczane do klientów nie później niż po 7 dniach. Zapewniamy wiele możliwości płatności. Zakupy opłacone w formie przedpłaty, nagradzamy bezpłatną dostawą. Zachęcamy do zaznajomienia się z przedstawioną przez naszą firmę ofertą.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl