Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22010
415
2
65164

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Dom Wnętrze > Systemy nawadniania

Wpisy
Sortowanie :
Studio Projektowe powstało w 2008 roku w Lublinie pod nazwą Lunaticgarde.pl. Świadczymy kompleksowe usługi z branży projektowania i realizacji ogrodów. Z roku na rok zdobywam większe doświadczenie na polu ogrodniczym. Oferujemy szeroki zakres prac projektowych, dokumentacji technicznych, wizualizacji i filmów. Wszystkie projekty ogrodów realizujemy kompleksowo lub nadzorujemy na życzenie klienta. Jesteśmy elastyczną firma co pozwala nam na idealne wkomponowanie się w potrzeby inwestora. Ogrody klasyczne, nowoczesne, wiejskie, wodne jesteśmy wstanie wykonać etapowo w rozłożeniu na kilka lat.
Kategorie:

Data dodania: Feb 28, 2018 Wejść: 1 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Specjalistyczny sklep ogrodniczy Flora and Fauna posiada znaczny asortyment różnorodnych towarów służących do uprawy roślin. Dostępne mamy między innymi nawozy o zróżnicowanym składzie przystosowanym do potrzeb konkretnych gatunków roślin, dzięki czemu znakomicie pomagają ich wzrost. Wpływowa zakupić i środki ochrony roślin, jakie skutecznie chronią przed chorobami i insektami, a zarazem nie szkodząc naturze. Zamówienie realizowane jest w czasie 24 godzin, a każdy nabywca może liczyć na wsparcie w wyborze zgodnych towarów.
Kategorie:

Data dodania: Sep 10, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Organizacja trawnikzsiewu.pl oferuje różnorodne usługi związane z zasianiem oraz właściwym utrzymaniem trawnika tak wokół domu zleceniodawcy, jak również na boiskach sportowych czy w obszarze zieleni mieskiej. Mamy różnorodne gatunki traw spomiędzy których dobieramy właściwe ze względu na zastosowanie u klienta. Zasięg naszego działania obejmuje województwo mazowieckie. Oferujemy konkurencyjne ceny każdych prowadzonych prac. Zapraszamy do formułowania zapytań o oferty cenowe na wybrane przez klienta prace.
Kategorie:

Data dodania: Apr 18, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Spółka InstEko istnieje od prawie 60 lat i zajmuje się wwiertami. Zlokalizowana w Lipnie, blisko Torunia, spółka, stawia na wykształcenie, zdolności i zwyczaje, jakie zdobyli na przestrzeni lat oferowania usług. W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się całokształt projektów z zakresu budowy Ziemi, hydrogeologii i instalacji. Fachowe i ogólne traktowanie każdego konsumenta daje gwarancję, iż wykonane przez InstEko działania będą na najwyższym poziomie. Ponad wszystko firma oferuje gwarancję, naprawę i pomoc techniczną na każde oferowane przez nich zadania.
Kategorie:

Data dodania: Dec 7, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Greenstyl to firma prowadząca sklep ogrodniczy i oferująca usługi ogrodnicze, jak wykonywanie tarasów drewnianych, altan ogrodowych czy instalowanie sztucznego nawodnienia w ogrodzie.

Gwarantujemy profesjonalne wykonanie zleceń - znaczna część wykorzystywanych przez nas materiałów pochodzi z własnego centrum ogrodniczego, dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować ich najwyższą jakość.

Ponadto podczas prac w już zaaranżowanych ogrodach wykonujemy nasze prace nieinwazyjnie, tak aby nie zniszczyć aranżacji. Nasze tarasy i altany powstają przy użyciu trwałych i pięknych odmian drewna, przy czym dajemy klientowi możliwość wyboru pomiędzy klasycznym drewnem z polskich gatunków a drewnem egzotycznym, obecnie cieszącym się wyjątkową popularnością wśród klientów.

Tym co wyróżnia ofertę Greenstyl jest fakt, że indywidualnie dostosowujemy drewno i jego wymiary pod konkretny projekt, oczywiście biorąc pod uwagę wizję realizacji, jaką posiada klient.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo dokładny opis naszych usług oraz zdjęcia drewnianych tarasów, altan i innych aranżacji, jakie mieliśmy już okazję wykonać, co może posłużyć jako ciekawa inspiracja do opracowania własnego projektu.

Kontakt:
www: greenstyl.pl
adres 1: Ul. Przewodowa (róg Zasadowej), Warszawa
adres 2: Ul. Wydawnicza 67, Warszawa
tel: 0603 07 08 47
mail: michalsliwinski@greenstyl.pl
Kategorie:

Data dodania: Dec 7, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W ofercie naszej firmy ARNOTPOL znajduje sie bogaty wybór umywalek i baterii kuchennych oraz łazienkowych. Oferta jest stale poszerzana o nowy asortyment, odpowiadający najnowszym trendom i najnowocześniejszym technologiom. Wszystkie zainteresowany osoby oraz firmy zapraszamy do naszego sklepu internetowego w celu obejrzenia naszego asortymentu, jak również złozenia zamówienia.
Kategorie:

Data dodania: Jan 4, 2012 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Montaż instalacji automatycznego nawadniania ogrodów.
Teren działania to Łomianki i okolice warszawy.
Instalacje wykonywane są na podzespołach renomowanych firm.
Firma powstała w 2006r. Wcześniejsze doświadczenia zostały zebrane przy produkcji ogrodniczej.
Firma posiada liczne Certyfikaty instalatora nawodnień takich systemów jak: RainBird, Hunter, Toro, Weathermatic.

PHU Adam Domagała
www.Nawodnienie.info
Nawodnienie.info@gmail.com
Kategorie:

Data dodania: Mar 3, 2010 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jesteśmy firmą działającą na rynku od 2002 roku. Zajmujemy się projektowaniem, zakładaniem i pielęgnacją zieleni na terenach otaczających domy prywatne, rezydencje, obiekty publiczne i osiedla mieszkaniowe.
Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą architekci krajobrazu, ogrodnicy, wieloosobowe zespoły wykonawcze.
Specjalizujemy się w instalacji systemów automatycznego nawadniania oraz serwisie istniejących instalacji.
Od początku naszej działalności wykonaliśmy ponad 200 systemów nawadniających na terenach o różnych powierzchniach. W swojej pracy korzystamy z podzespołów najwyższej jakości produkowanych przez liderów w branży.
Staramy się, aby wszystkie nasze prace różniły się zasadniczo od ogrodów, w których rośliny i poszczególne elementy rozmieszczone są przypadkowo. Każdy nasz ogród jest głęboko przemyślany i skomponowany tak, aby wszystkie jego fragmenty współgrały ze sobą i tworzyły harmonijną całość
Kategorie:

Data dodania: Mar 14, 2009 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma zajmuje się kompleksowymi usługami ogrodniczymi.

PROJEKTY
Tworzymy projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta i jego rodziny. Nie ograniczamy ilości konsultacji do 3-4 spotkań. Pracujemy do momentu pełnego zadowolenia z pracy. Wiemy, że tworzymy coś co zostanie z Tobą na lata.
Projektujemy zarówno zieleń jak i nawierzchnie ogrodowe, nawodnienia czy oświetlenie.
ZAKŁADANIE OGRODÓW
Każdorazowo opuszczamy miejsce realizacji dopiero przy pełnej satysfakcji klienta. Zajmujemy się zarówno niewielkimi ogródkami przydomowymi jak i zakładaniem ogrodów rezydencjonalnych. Urządzamy również zieleń przy firmach, hotelach i innych budynkach użyteczności publicznej. Prowadzimy rewaloryzację parków i założeń zabytkowych.
Urządzamy ogrody kompleksowo, od formowania terenu, rozłożenia czarnoziemu i ułożenia kostki brukowej, przez nasadzenia roślinne i montaż architektury ogrodowej, aż po strzyżenie soczyście zielonego trawnika.
PIELĘGNACJA
Doskonale rozumiemy, że czas jest najważniejszy dlatego nasza oferta obejmuje także zabiegi pielęgnacyjne zieleni. Zajmujemy się pielęgnacją pojedyńczych roślin (cięcia, opryski, nawożenie itd) jak i kompleksową pielęgnacją całego ogrodu.
USŁUGI OGRODNICZE
Świadczymy również usługi ogrodnicze takie jak np. usługi glebogryzarką, optymalizacja pH gleby czy odchwaszczanie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie http://www.ogrody-olsztyn.pl

GARDENIA Projektowanie i zakładanie ogrodów
http://www.ogrody-olsztyn.pl
e-mail: biuro@ogrody-olsztyn.pl
tel: 510 066 175
Kategorie:

Data dodania: Feb 23, 2009 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Projektowaniem i kompleksowym komponowaniem 'szaty' ogrodu zajmujemy się od 1997 roku. Przez ten czas wiele pustych, zaniedbanych kawałków ziemi 'ubraliśmy' w niecodzienne szaty . Nasze ogrody służą przede wszystkim jego mieszkańcom . Dbamy o estetykę i funkcjonalność. Realizujemy nowatorskie pomysły , kształtujemy przestrzeń tak aby wśród niej przyjemnie spędzać czas z bliskimi oraz odpocząć od codziennych spraw.

Zapraszam do zapoznania się z naszymi pracami .

Projektowanie ogrodów jest naszą pracą, która sprawia nam przyjemność .Zieleń przydomowa czy teren zieleni przy firmie mają poprawić samopoczucie właścicieli a my staramy się aby to się udało. Ogród skalny w naszym projekcie to nie tylko sterta kamieni tzw. skalniak .Kamień naturalny w ogrodzie ułożony w odpowiednią kompozycję sprawia wrażenie jakby zawsze tu był. Ogród wodny,kaskada czy woda wypływająca z amfory dodaje ogrodowi energii ale również woda w ogrodzie działa kojąco na nasze stresy dnia codziennego. Abyśmy bardzo się nie napracowali przy pielęgnacji roślin proponujemy system nawadniania automatycznego. Pomoże nam w systematycznym nawadnieniu terenu zieleni co w znaczny sposób poprawi wygląd ogrodu. System nawadniania automatycznego ograniczy nasze rachunki za wodę .
Kategorie:

Data dodania: Feb 18, 2009 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl