Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
58
65011

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Dom Wnętrze

Wpisy
Sortowanie :
Słoneczne Markizy, pod tą nazwą funkcjonuje firma, zajmująca się kompleksowymi usługami doradztwa, sprzedaży oraz montażu okien PCV, okien drewnianych, przesłon zewnętrznych w postaci: moskitiery, żaluzji, rolet, markiz, przesłon fasadowych i bram segmentowych a także przesłon wewnętrznych: żaluzji, rolet rzymskich, plis, rolet materiałowych, żaluzji pionowych. Firma Słoneczne Markizy istnieje od lutego 2010 roku i mimo relatywnie krótkiej działalności zdobyła niesamowite zaufanie klientów. Oferowanie najwyższej jakości artykułów oraz usług sprawia, że firma sukcesywnie powiększa sieć sprzedaży, jaka aktualnie obejmuje takie miasta jak: Bydgoszcz, Gdańsk, Głogów, Poznań, Warszawę i inne miasta. Więcej informacji odnajdą Państwo na stronie:
Kategorie:

Data dodania: Oct 8, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Studio dekoracji okna i wnętrz Gabriela specjalizuje się w kreowaniu aranżacji mieszkań, domów, okien, pomieszczeń funkcjonalności publicznej i dystrybucji publikacji wyposażenia wnętrz. Na asortyment Studia Gabriela składają się karnisze, tapety, dywany, wykładziny dywanowe, tkaniny dekoracyjne, zasłonowe i obiciowe, meble tapicerowane , a oprócz tego przeprowadzanie ich renowacji, usługi stolarskie , a ponadto serwis dekoracji.
Kategorie:

Data dodania: Sep 23, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma ELKOMATIC powstała w 2004 roku i od tego czasu para się produkcją wkładów kominkowych HIBANA. Chcąc poprawić jakość i wydajność ogrzewania we własnym budynku, sami wytwarzaliśmy urządzenie uniwersalne i wydajne spełniające wszystkie nasze wymagania. Kominki przez moją firmę proponowane zrobione w całości ze stali, o eleganckiej, surowej estetyce , a oprócz tego bardzo niskiej emisyjności tlenku węgla, spełniające najwyższe wymagania normy europejskiej. Na asortyment przez naszą firmę proponowany składają się również kominki powietrzne oraz dodatkowo piece zasypowe.
Kategorie:

Data dodania: Sep 23, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Tartak Stefan Thermo Drewno jest producentem drewna modyfikowanego termicznie. Firma tworzy elewacje drewniane z gatunków krajowych i egzotycznych. Oferowana przez nas deska elewacyjna może być przygotowana z drewna typu cedr kanadyjski albo z drewna po obróbce termicznej czyli sosny-thermo, świerku-thermo i jesionu-thermo, a podłogi których jesteśmy wytwórcą są mocne i odporne. Tarasy drewniane są odporne na działanie grzybów i wilgoci. Z kolei fasady drewniane są imponującą dekoracją budynku charakteryzująca się niezwykłą wytrzymałością.
Kategorie:

Data dodania: Sep 23, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

INVESTMENT to firma która powstała w roku 2000. Specjalizuje się w budowie komfortowych domów jedno i wielorodzinnych. Jedną z naszych inwestycji jest Willa Magnolia znajdująca się w sąsiedztwie Parku Zdrojowego. Budowana przeze mnie nieruchomość łączy w sobie prestiż i komfort ze spokojem i dostępnością terenów zielonych. Niska zabudowa, bogata oferta mieszkań, przyjazne ciche otoczenie i grunt zamknięty i dozorowany sprawiają, że mieszkania w tym miejscu stają się jeszcze atrakcyjniejsze.
Kategorie:

Data dodania: Sep 23, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zachęcamy do skorzystania z usług doświadczonego studio betonu Concraft. Działamy z sukcesem od przeszło 15 lat na obszarze Bielsko-Białej. Wykonujemy elementy z betonu architektonicznego. Na swoją pozycję na rynku zapracowaliśmy nie tylko najlepszą jakością świadczonych przez nas usług ale również przykładnym i fachowym podejściem do wszelkiego zlecenia. Nasza zaangażowana załoga pracowników podejmie się adaptacji nawet w największym stopniu odważnych projektów. Inwitujemy do kontaktu telefonicznego czy też elektronicznego. Cały zakres usług oraz dane kontaktowe przedsiębiorstwa mieszczą się na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Sep 23, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Producent systemów przewodów kolektorowych firma Mouvitech zaistniała w ponad dziesięć lat temu w Szwecji, a została założona przez rodzinę Ojala. Zasadniczym założeniem od początku podjęcia działalności było wytwarzanie wysokiej jakości produktów dla branży Dolnych Źródeł Zasilania Pomp Ciepła. Wraz z rozwojem firmy zostały otwarte nowe zakłady wytwórcze w Polsce, Finlandii, Holandii oraz Wielkiej Brytanii. Mouvitech Polska sp. z o.o. znajduje się w Niepołomicach. Zapewniamy naszym odbiorcom takie artykuły jak: komory rozdzielaczowe i rozdzielacze, sondy pionowe, kolektory poziome, złączki oraz zawory, rury PE, zgrzewarki jak również wszelkiego typu urządzenia oraz narzędzia. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Sep 23, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zawodowcem w dziedzinie całkowitych usług związanych z budową, sprzedażą bądź wypożyczeniem nieruchomości różnorodnego rodzaju jest katowickie firma PBC Sp. z o.o.. Przedsiębiorstwo jest wyspecjalizowane zarówno w planowaniu oraz prognozowaniu kosztów danej inwestycji, jak także w całościowym wykonawstwie i nadzorze oddania danego budynku do użytku. Na miejscu usługi konsultingowe oferują doświadczeni opiniodawcy. Jednostce można zlecić pełną realizację budowy, opracowanie dokumentacji geotechnicznej, wynajem profesjonalnego sprzętu czy badanie i ewaluację stanu technicznego wyselekcjonowanego obiektu. Pozostałe informacje zamieszczono na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Sep 23, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeden-Klucz z regionu województwa śląskiego to aktywnie rozwijające się przedsiębiorstwo, którego głównym celem jest satysfakcja każdego kontrahenta. Specjalizacją przedsiębiorstwa jest wytwórczość systemów Master Key. Aby móc realizować wszelkie oczekiwania naszych kochanych kontrahentów, od wielu lat współpracujemy z czołowymi na rynku producentami wkładek bębenkowych. Najlepsze co możemy Państwu zaproponować to najwyższa klasa realizowanych przez nas usług oraz punktualne i szybkie dostawy na obszarze całego kraju. Kompletna oferta razem z danymi kontaktowymi przedsiębiorstwa znajduje się stronie internetowej. Inwitujemy również do kooperacji drogą elektroniczną innymi słowy telefoniczną.
Kategorie:

Data dodania: Sep 14, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zakład produkcyjny DOM-LET Mariusz Jaruszewski oferuje kompletny asortyment wyrobów z drewna, oraz dodatkowo świadczy usługi budowlano montażowe. W spisie produktów/usług spółki znajdują się boazeria świerkowa klasy A-B, sucha, w długości do 5,40m, tarcica sucha, czterostronnie strugana, skandynawska różnorakich parametrów, deski podłogowe i stropy sosnowe o grubościach 28 i 30mm, kantówki suche strugane i listwy montażowe, elewacje drewniane w kilkunastu wzorach, z pół-balem, listwy wykończeniowe świerkowe, sosnowe, bukowe i dębowe oraz deski tarasowe ryflowane, olejowane z sosny kaukaskiej i modrzewia syberyjskiego.
Kategorie:

Data dodania: Sep 14, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl