Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20077
415
7
64744

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Dom Wnętrze

Wpisy
Sortowanie :
Tartak Stefan Thermo Drewno jest producentem drewna modyfikowanego termicznie. Firma tworzy elewacje drewniane z gatunków krajowych i egzotycznych. Oferowana przez nas deska elewacyjna może być przygotowana z drewna typu cedr kanadyjski albo z drewna po obróbce termicznej czyli sosny-thermo, świerku-thermo i jesionu-thermo, a podłogi których jesteśmy wytwórcą są mocne i odporne. Tarasy drewniane są odporne na działanie grzybów i wilgoci. Z kolei fasady drewniane są imponującą dekoracją budynku charakteryzująca się niezwykłą wytrzymałością.
Kategorie:

Data dodania: Sep 23, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

INVESTMENT to firma która powstała w roku 2000. Specjalizuje się w budowie komfortowych domów jedno i wielorodzinnych. Jedną z naszych inwestycji jest Willa Magnolia znajdująca się w sąsiedztwie Parku Zdrojowego. Budowana przeze mnie nieruchomość łączy w sobie prestiż i komfort ze spokojem i dostępnością terenów zielonych. Niska zabudowa, bogata oferta mieszkań, przyjazne ciche otoczenie i grunt zamknięty i dozorowany sprawiają, że mieszkania w tym miejscu stają się jeszcze atrakcyjniejsze.
Kategorie:

Data dodania: Sep 23, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zachęcamy do skorzystania z usług doświadczonego studio betonu Concraft. Działamy z sukcesem od przeszło 15 lat na obszarze Bielsko-Białej. Wykonujemy elementy z betonu architektonicznego. Na swoją pozycję na rynku zapracowaliśmy nie tylko najlepszą jakością świadczonych przez nas usług ale również przykładnym i fachowym podejściem do wszelkiego zlecenia. Nasza zaangażowana załoga pracowników podejmie się adaptacji nawet w największym stopniu odważnych projektów. Inwitujemy do kontaktu telefonicznego czy też elektronicznego. Cały zakres usług oraz dane kontaktowe przedsiębiorstwa mieszczą się na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Sep 23, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Producent systemów przewodów kolektorowych firma Mouvitech zaistniała w ponad dziesięć lat temu w Szwecji, a została założona przez rodzinę Ojala. Zasadniczym założeniem od początku podjęcia działalności było wytwarzanie wysokiej jakości produktów dla branży Dolnych Źródeł Zasilania Pomp Ciepła. Wraz z rozwojem firmy zostały otwarte nowe zakłady wytwórcze w Polsce, Finlandii, Holandii oraz Wielkiej Brytanii. Mouvitech Polska sp. z o.o. znajduje się w Niepołomicach. Zapewniamy naszym odbiorcom takie artykuły jak: komory rozdzielaczowe i rozdzielacze, sondy pionowe, kolektory poziome, złączki oraz zawory, rury PE, zgrzewarki jak również wszelkiego typu urządzenia oraz narzędzia. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Sep 23, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zawodowcem w dziedzinie całkowitych usług związanych z budową, sprzedażą bądź wypożyczeniem nieruchomości różnorodnego rodzaju jest katowickie firma PBC Sp. z o.o.. Przedsiębiorstwo jest wyspecjalizowane zarówno w planowaniu oraz prognozowaniu kosztów danej inwestycji, jak także w całościowym wykonawstwie i nadzorze oddania danego budynku do użytku. Na miejscu usługi konsultingowe oferują doświadczeni opiniodawcy. Jednostce można zlecić pełną realizację budowy, opracowanie dokumentacji geotechnicznej, wynajem profesjonalnego sprzętu czy badanie i ewaluację stanu technicznego wyselekcjonowanego obiektu. Pozostałe informacje zamieszczono na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Sep 23, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeden-Klucz z regionu województwa śląskiego to aktywnie rozwijające się przedsiębiorstwo, którego głównym celem jest satysfakcja każdego kontrahenta. Specjalizacją przedsiębiorstwa jest wytwórczość systemów Master Key. Aby móc realizować wszelkie oczekiwania naszych kochanych kontrahentów, od wielu lat współpracujemy z czołowymi na rynku producentami wkładek bębenkowych. Najlepsze co możemy Państwu zaproponować to najwyższa klasa realizowanych przez nas usług oraz punktualne i szybkie dostawy na obszarze całego kraju. Kompletna oferta razem z danymi kontaktowymi przedsiębiorstwa znajduje się stronie internetowej. Inwitujemy również do kooperacji drogą elektroniczną innymi słowy telefoniczną.
Kategorie:

Data dodania: Sep 14, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zakład produkcyjny DOM-LET Mariusz Jaruszewski oferuje kompletny asortyment wyrobów z drewna, oraz dodatkowo świadczy usługi budowlano montażowe. W spisie produktów/usług spółki znajdują się boazeria świerkowa klasy A-B, sucha, w długości do 5,40m, tarcica sucha, czterostronnie strugana, skandynawska różnorakich parametrów, deski podłogowe i stropy sosnowe o grubościach 28 i 30mm, kantówki suche strugane i listwy montażowe, elewacje drewniane w kilkunastu wzorach, z pół-balem, listwy wykończeniowe świerkowe, sosnowe, bukowe i dębowe oraz deski tarasowe ryflowane, olejowane z sosny kaukaskiej i modrzewia syberyjskiego.
Kategorie:

Data dodania: Sep 14, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

GAL-BET jest korporacją istniejąca od 1988 roku i produkującą wyroby betonowe. W bogatej ofercie spółki znajdują się wszelkiego typu stylowe kolumny betonowe, słupy ogrodzeniowe, fontanny oraz tralki i balustrady, , a ponadto wszelkiego stylu betonowe ozdoby ogrodowe, ławy, stoły , a ponadto ramy okienne. Wszystkie produkty opracowujemy z szarego betonu, a firma pod kątem cenowym jest bardzo konkurencyjna.
Kategorie:

Data dodania: Sep 14, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedsiębiorstwo Adviser zlokalizowane w Poznaniu, w celu najwyższej dbałości o rośliny frapuje się projektowaniem oraz montażem układów skrapiania oraz płynnego nawożenia, jak również układów kierowania klimatem w szklarniach. Ogromne doświadczenie oraz znajomość najnowocześniejszych technologii pozwala naszym pracownikom oferować i realizować jak najlepsze dla danego obiektu rozwiązanie. Indywidualne podejście do każdego klienta, najwyższej jakości towary i pierwszorzędna załoga sprawiają, iż nasza firma jest szeroko poważana. Jeżeli pragną Państwo zapoznać się z pełną ofertą przedsiębiorstwa, zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Sep 10, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Dla tych z Państwa, którzy poszukują wysokiej jakości materiałów budowlanych i wyrobów hutniczych bądź dachów, Firma Handlowa Zajkowska będzie najkorzystniejszym rozwiązaniem. Zaletami firmy są rozsądne ceny, a także rozległy asortyment różnorodnych materiałów. Personel firmy udziela kompetentnych porad. Ze względu na swoją rzetelność i profesjonalizm w krótkim czasie zdobyła dużo pozytywnych referencji, jak również szerokie grono zadowolonych ze współpracy klientów. W szerokim asortymencie produktów mogą odszukać Państwo okna dachowe, ceowniki i profile aluminiowe, kątowniki, pręty, druty, tynki elewacyjne, papy, gipsy i szpachle. Więcej informacji na stronie:
Kategorie:

Data dodania: Sep 5, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl