Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24647
415
0
65950


 
Opis Centrum szkolenia psów Dog's Smile zostało stworzone w celu promowania sposobów skutecznej komunikacji z czworonogami, ułatwiających opiekunom ułożenie pupili i zbudowanie z nimi poprawnych relacji, opartych na obustronnym zrozumieniu oraz zaspokojeniu potrzeb.

W zakres naszej oferty wchodzą szkolenia w grupie - socjalizacja szczeniąt, szkolenia psów dorosłych oraz szkolenia indywidualne – z zakresu posłuszeństwa podstawowego, sesje terapeutyczne czy przygotowanie do wystaw.

Pomagamy także w diagnozowaniu i rozwiązywaniu problemów behawioralnych, takich jak agresywne zachowanie, dewastowanie mieszkania czy lęk separacyjny.

Zajęcia w naszej Szkole odbywają się w wybrane dni robocze oraz weekendy. Do dyspozycji kursantów i ich pupili oddajemy duży, zabezpieczony ogrodzeniem teren oraz pawilon wyposażony w liczne akcesoria szkoleniowe.

 

Słowa kluczowe szkoła dla psów   tresura psów   przedszkole dla szczeniąt   szkolenie psów
Url http://www.dogssmile.pl/
Kategorie Rośliny Zwierzęta > Psy
Rośliny Zwierzęta
Data wpisu Nov 4, 2020
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Rośliny Zwierzęta > Psy
"Zagroda Malik" na codzień zajmuję się hodowlą długowłosych owczarków niemieckich. Nasi pracownicy całe dnie zdbałością zajmują się psami. Dzięki profesjonalnym treningom , spacerom , zabawie i naszemu wyjątkowemu podejściu, owczarki zdobywają wiele nagród na różnorakich wystawach i konkursach. Trzeba także wspomnieć , że uwielbiają kontakt z ludźmi , a zwłaszcza z dziećmi. Każdego kto chciałby na stałe zaopiekować się jednym z naszych psów zapraszamy do kontaktu i odwiedzin.
Kategoria:

Miejsce spotkań społeczności miłośników psów. Tu każdy, kto ma psa, myśli o zakupie, miał psa lub po prostu interesują go psy, znajdzie coś dla siebie. Użytkownicy: ci zajmujący się psami zawodowo lub hobbystycznie – czyli hodowcy i inni, np. właściciele psów, ludzie szukający psa, ludzie zainteresowani tematyką psów mogą tu swobodnie zawierać znajomości, wypowiadać się, publikować swoje informacje i zdjęcia Pupili. Dodatkowo Serwis Szczenięta.pl oferuje ogłoszenia o rodowodowych szczeniętach i wiele innych ciekawych opcji. Stając się członkiem społeczności miłośników psów nabierasz dodatkowych przywilejów, sprawdź jakich?
Kategoria:

Firma Pooli oferuje ekskluzywne legowiska dla zwierząt. Firma Pooli posiada duże doświadczenie w produkcji unikalnych produktów, w tym między innymi posłania dla psa i kota. Producent legowisk dla psów, firma Pooli, staramy się ciągle rozwijać w celu poprawienia jakości produkowanych wyrobów. Zdejmowany pokrowiec legowiska Pooli daje możliwość dokupienia wymiennego pokrowca oraz prania.
Kategoria:

Ośrodek Szkolenie Psów jak sama nazwa wskazuje zajmuje się profesjonalnymi szkoleniami czworonogów. Zajęcia są organizowane poprzez wykwalifikowaną kadrę, w skład której wchodzą instruktorzy związku kynologicznego. Ośrodek działa na terenie Warszawy już od bardzo długiego czasu i cieszy się dziś bardzo dużą popularnością i renomą. Zakres szkolenia ośrodka jest bardzo zróżnicowany, między innymi obejmuje on szkolenie psów stróżujących, towarzyskich, psów obronnych czy też psów użytych na wystawy.
Kategoria:

Psi serwis Wyszczekany.pl to kompendium wiedzy na temat: pielęgnacji, wychowania oraz żywienia czworonogów.

W serwisie publikowane są także treści poradnikowe dotyczące zdrowia oraz chorób czworonogów.

Dodatkowo, Wyszczekany.pl stanowi bazę informacji na temat najpopularniejszych ras psów. W serwisie znajdują się bowiem artykuły poświęcone danej rasie wraz z pełną charakterystyką i wzorcami.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl