Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20349
415
4
64859


 
Opis Kobieta i Rozwód to firma oferująca generalne usługi osobom, które przeżywają rozwód. Spółka założona z idei kobiety stawia na profesjonalną obsługę wszystkich klientów, gdzie wyspecjalizowana grupa, która składa się z adwokatów, terapeutów i trenerów personalnych, poradzi każdej osobie potrzebującej pomocy. Każdy interesant traktowany jest osobiście, któremu specjaliści dobierają najbardziej odpowiednie rozwiązanie problemu. Zapraszam do zaznajomienia się z witryną w Internecie firmy Kobieta i Rozwód.

 

Słowa kluczowe dobry adwokat warszawa   adwokat rozwody warszawa   adwokat rodzinny warszawa   adwokat warszawa rozwód   adwokat rozwód warszawa
Url http://kobietairozwod.pl/
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Prawo Społeczeństwo > Dom i Rodzina
Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Data wpisu Apr 1, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Radcy prawni z kancelarii Kołodziejska & Mindykowski służą pomocą w formułowaniu korespondencji z instytucjami państwowymi, oferują ochronę prawną, zastępstwo procesowe, analizę pism, opiniowanie i sporządzanie umów. Specjalizujemy w prawie cywilnym administracyjnym, korporacyjnym, jak również internetowym czy autorskim. Więcej informacji na stronie firmy.
Kategoria:

Kancelaria Adwokacka Rzeszów - Adwokat Rzeszów - Marta Bartoń-Szpunar świadczy usługi prawne osobom fizycznym i podmiotom gospodarczym, w tym m.in. udziela porad prawnych, sporządza pisma procesowe, wydaje opinie prawne, reprezentuje Klientów na całym Podkarpaciu przed sądami wszystkich instancji. Kancelaria Adwokacka ”KANCELARIA24” specjalizuje się z następujących dziedzin prawa:
− prawa cywilnego (ochrona dóbr osobistych, analiza i sporządzanie umów, prawa własności, naruszenia posiadania, odszkodowania za wypadki komunikacyjne, odszkodowania za błędy lekarskie),
− prawa karnego,
− prawa spadkowego,
− prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
− prawa gospodarczego,
− prawa rodzinnego (rozwód, separacja, alimenty, podział majątku),
− prawa spółek,
− prawa budowlanego,
− prawa farmaceutycznego.
Kancelaria zaprasza wszystkich zainteresowanych do kontaktu osobistego w Rzeszowie na Plac Wolności 13 oraz do odwiedzenia strony www.kancelaria24.org.
Kategoria:

Specjalizuję się w prawie cywilnym, karnym i gospodarczym.

Kancelaria zapewnia również wsparcie w temacie prawa niemieckiego:

dochodzenie roszczeń na terenie Polski od nieuczciwych kontrahentów, dłużników zamieszkałych w Polsce. Zapraszam na stronę kancelarii, uzyskają na niej państwo dodatkowe informacje związane z prawem cywilnym, karnym oraz w kwestii opłat sądowych
Kategoria:

Kancelaria Radcy Prawnego Igora Buczkowskiego to gwarancja uzyskania naprawdę najlepszych rezultatów jeżeli mowa o sprawach prawnych. Wiele lat w zawodzie, szeroki zakres świadczonych usług oraz oczywiście profesjonalizm w każdym calu. To najlepsze informacje powodujące, że warto korzystać z pomocy takiego specjalisty, szczególnie jeżeli poszukuje się doskonałego prawnika na terenie trójmiasta.
Kategoria:

Niektóre rozprawy sądowe są bardzo trudnymi spotkaniami, gdzie w jednym miejscu spotykają się często niezwykle dotkliwie skrzywdzone ofiary oraz ich prześladowcy, a spotkania takie nie obywają się bez łez i bólu. Doświadczony adwokat, na przykład adwokat prawa karnego z Zielonej Góry, zna od podszewki właśnie takie przypadki, gdyż takie właśnie najczęściej są przez niego przygotowywane.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl