Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20163
415
2
64774


 
Opis Kobieta i Rozwód to firma oferująca generalne usługi osobom, które przeżywają rozwód. Spółka założona z idei kobiety stawia na profesjonalną obsługę wszystkich klientów, gdzie wyspecjalizowana grupa, która składa się z adwokatów, terapeutów i trenerów personalnych, poradzi każdej osobie potrzebującej pomocy. Każdy interesant traktowany jest osobiście, któremu specjaliści dobierają najbardziej odpowiednie rozwiązanie problemu. Zapraszam do zaznajomienia się z witryną w Internecie firmy Kobieta i Rozwód.

 

Słowa kluczowe dobry adwokat warszawa   adwokat rozwody warszawa   adwokat rodzinny warszawa   adwokat warszawa rozwód   adwokat rozwód warszawa
Url http://kobietairozwod.pl/
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Prawo Społeczeństwo > Dom i Rodzina
Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Data wpisu Apr 1, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Polecamy szeroki wachlarz usług Kancelarii Adwokackiej Aliny Korzeniewskiej, która ukończyła studia prawnicze w roku 1997, w 1997 do 1999 roku odbywała aplikację prokuratorską. Przez okres 10 lat zajmowała stanowisko prokuratora w prokuraturach powszechnych,a następnie w prokuraturach wojskowych. Od 2009 roku prowadzi praktykę adwokacką.
Działalność kancelarii zmierza do zagwarantowania naszym klientom pełnego poczucia komfortu i stabilizacji.
Kategoria:

Kancelaria adwokacka w Krakowie oferuje swoim klientom także szkolenia prawne, z których można skorzystać, aby zdobyć wiedzę na temat zagadnień prawnych. Zdarza się, że takie szkolenie z prawa w Krakowie skupia osoby młode, które chcą w przyszłości zostać prawnikami i zastanawiają się jak taka praca wygląda. Na takim szkoleniu można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy z zakresu różnych dziedzin i gałęzi prawa.
Kategoria:

Kancelaria Adwokacka adwokata Krzysztofa Tumielewicza ma swoją siedzibą przy ulicy Staromłyńskiej w Szczecinie. Bronimy poszkodowanych w procesach karnych. Nasze specjalizacje: prawo karne, prawo cywilne oraz prawo administracyjne. udział w negocjacjach oraz mediacjach, pozasądowe rozwiązywanie sporów, w tym postępowanie przedsądowe oraz prowadzenie postępowań egzekucyjnych. Średni koszt porady prawnej waha się od 50 zł do 150 zł netto. Dla osób niezamożnych, po wcześniejszym umówieniu prowadzimy także dni bezpłatnych porad prawnych.
Kategoria:

Mecenas Natalia Lechman korzystając w pełni z przysługującej adwokatom autonomii wykonywanego zawodu, obejmuje działaniem obszar całego kraju. Z tytułu tego że siedzibą kancelarii jest Szczecin a filii Goleniów maksymalna aktywność działań prawnych kancelarii pokrywa województwo zachodniopomorskie. Dziedzina świadczonych przez kancelarię usług adwokackich jest bardzo szeroki ale szczególnie są to :
- sprawy rodzinne (podział majątku, rozwód, separacja, alimenty, ustalenie i egzekucja kontaktów z dziećmi)
- sprawy spadkowe (ustalenie spadku, zachowek, testament, podział spadku)
- sprawy gospodarcze i usługi dla przedsiębiorców (mediacje, obsługa prawna, rejestracja spółki, windykacja, opiniowanie umów)
Przewodnim zamysłem aktywności kancelarii jest zabezpieczenie spraw klienta i zachowanie stosunków opartych na zaufaniu. Aby zachować wysoką biegłość adwokacką, kancelaria kładzie duży nacisk na podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Kancelaria czuwa nad tokiem spraw i informuje klienta o jej postępach. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą stroną internetową i rozpoczęcia współpracy.
Kategoria:

Witryna kancelarii adwokackiej z Poznania, prowadzonej przez Kingę Swobodę. Kancelaria prawna zajmuje się reprezentowaniem zarówno osób fizycznych jak i przedsiębiorstw. Specjalizacją kancelarii jest prawo rodzinne (alimenty, rozwody), prawo karne i prawo administracyjne. W przypadku przedsiębiorstw kancelaria zajmuje się obsługą prawną nieruchomości, prawem pracy, prawem handlowym.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl