Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
83
64952


 
Opis Kobieta i Rozwód to firma oferująca generalne usługi osobom, które przeżywają rozwód. Spółka założona z idei kobiety stawia na profesjonalną obsługę wszystkich klientów, gdzie wyspecjalizowana grupa, która składa się z adwokatów, terapeutów i trenerów personalnych, poradzi każdej osobie potrzebującej pomocy. Każdy interesant traktowany jest osobiście, któremu specjaliści dobierają najbardziej odpowiednie rozwiązanie problemu. Zapraszam do zaznajomienia się z witryną w Internecie firmy Kobieta i Rozwód.

 

Słowa kluczowe dobry adwokat warszawa   adwokat rozwody warszawa   adwokat rodzinny warszawa   adwokat warszawa rozwód   adwokat rozwód warszawa
Url http://kobietairozwod.pl/
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Prawo Społeczeństwo > Dom i Rodzina
Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Data wpisu Apr 1, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Kancelaria bezzaliczkowo prowadzi szereg postępowań sądowych zmierzających do wyegzekwowania wierzytelności. Pomoc prawna przy dochodzeniu roszczeń jest bezpłatna. Podobnie wszelkie sprawy dotyczące roszczeń odszkodowawczych przeciwko ubezpieczycielom prowadzone są bezzaliczkowo. Serdecznie zapraszamy na stronę internetową tej kancelarii prawnej w Katowicach i prosimy o bezpośredni kontakt z Panią Adwokat Ewą Draga-Buchta.
Kategoria:

Nie od dziś wiadomo, że prawo może być obosiecznym mieczem – z jednej strony pozwala walczyć o swoje, a z drugiej niekiedy stawia nas w ciężkiej sytuacji. Mając jednak dostęp do godnych uwagi usług adwokackich czy radcowskich możemy korzystnie wyjść z niemalże każdego położenia – wystarczy jedynie skontaktować się z fachowcami, którzy na co dzień zajmują się taką problematyką. Sami nie podołamy prawnym kruczkom, ale to nie my przygotowywaliśmy się do tego przez całe życie – od tego są prawnicy.
Kategoria:

Adwokat Agnieszka Prętczyńska świadczy usługi prawne na terenie m.st. Warszawa. Działalność Agnieszka Prętczyńska Kancelaria Adwokacka skupia się na prowadzeniu spraw:
-odszkodowawczych, zwłaszcza o odszkodowania i zadośćuczynienia osobowe, z tytułu szkód komunikacyjnych, za błędy lekarskie i niesłuszne aresztowania;
-karnych,
-gospodarczych, w szczególności umowy pożyczki, leasing, sprawy spółek, zobowiązania.

Adwokat Agnieszka Prętczyńska posiada wieloletnie doświadczenie w prawie odszkodowań, a także kilkuletnie w sprawach karnych.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszki Prętczyńskiej ma swoją siedzibę przy Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawa.

Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na stronie www.
Kategoria:

Adwokat Paweł Spiechowicz. Kancelaria Adwokacka w Warszawie (Praga Południe – Saska Kępa)
Porady prawne, sporządzanie opinii prawnych, prowadzenie spraw sądowych w sprawach:
cywilnych (np. spadki, zachowki, podziały majątków, odszkodowania, ochrona dóbr osobistych,
prawa autorskie), gospodarczych, karnych, o wykroczenia, administracyjnych i rodzinnych (np.
alimenty). Obsługa osób prywatnych i firm. Możliwość stałej obsługi klienta w zakresie
prowadzonej przez niego działalności.
Kategoria:

Adwokat Wiktor Mordarski gwarantuje obsługę prawną osobom prywatnym i przedsiębiorstwom w ramach stałej współpracy czy też jednorazowych zleceń. Specjalizuje się w prowadzeniu spraw z prawa rzeczowego, rodzinnego oraz spadkowego oraz prawa pracy. Pomaga również w sprawach z zakresu prawa w obrocie gospodarczym. Prowadzi dokumentację firmową, obejmującą sporządzanie rejestrów i ewidencji. Prowadzi sprawy osób prywatnych oraz firm i przedsiębiorstw. Reprezentuje klientów w instytucjach oraz urzędach. Sporządza projekty umów oraz opinie prawne. Ponadto przygotowuje pisma procesowe i pozwy. Każda sprawa jest analizowana przez zespół prawników. Wysokość wynagrodzenia zależy od zakresu świadczonych usług i jest ustalana w czasie konsultacji z klientem. Kancelaria swoją siedzibę ma w Krakowie. Więcej na stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl