Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22898
415
11
65544

Dobre nurkowanie z AQUAMATIC


 
Opis Nurkowanie.Kursy. Polska baza nurkowa w Chorwacji. Kurs nurkowania Wrocław. Chorwacja. Sklep nurkowy. Napełnianie butli. Wypożyczanie i serwis sprzętu.

 

Słowa kluczowe nurkowanie   kursy nurkowe   w chorwacji   kurs nurkowania   chorwacja wyspa   pag   wraki   wrakach   szkolenie   turystyka nurkowa poczatkujących techniczne
Url http://www.nurkowanie.wroc.pl
Kategorie Sport Turystyka > Wczasy i wakacje
Edukacja Nauka > Kursy
Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie > Wrocław
Data wpisu Dec 13, 2007
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Sport Turystyka > Wczasy i wakacje
Pensjonat Słoneczna w Sierakowie to kilkanaście pokoi noclegowych dla przyjezdnych gości. Dostaną tutaj idealne miejsce pobytu zarówno grupy zorganizowane, jak też i pary oraz turyści samodzielnie wykorzystujący wakacje w tym ustronnym miejscu. Rezerwując miejsce odpoczynku wakacyjnego trzeba zawczasu zarezerwować najlepsze miejsca gościnne, jakie są niezastąpione, w razie gdyby pogoda nie sprzyjała, jak również po męczącym, pełnym ruchowości fizycznej dniu spędzonym nad jeziorem w tym fantastycznym miejscu.
Kategoria:

Gold Sail to sposób na niezapomniane wakacje pod żaglami w słonecznej Chorwacji. Postaramy się pomóc w zorganizowaniu wolnych chwil wraz z rodzina lub przyjaciółmi. Dzięki Naszej bogatej ofercie rejsów tematycznych będziecie mieli Państwo okazję odkryć malownicze porty w tej części Europy. Natomiast wybierając ofertę wynajmu jachtu w Chorwacji macie pewność, że nikt i nic nie zepsuje Waszych wakacji. Będziecie Sam na sam z morzem i cudowną przyrodą.
Kategoria:

Czartery jachtów to sposób na realizacje Waszych marzeń. Nasze jachty: Sasanka 660 i Sasanka 620 są wymarzonymi jachtami do żeglowania po Mazurach. Przygotowaliśmy je tak, aby zapewnić Wam maksymalny komfort wypoczynku. Mazury i Giżycko: tutaj spełniają się żeglarskie marzenia, tutaj rozpocznie się Wasz rejs - na naszych jachtach.
Kategoria:

Biuro Usług Turystycznych "Integracja" posiada bogata ofertę wycieczek szkolnych i objazdowych, pielgrzymek oraz wczasów w krajach śródziemnomorskich i egzotycznych. Na naszej stronie w krótkim czasie zdobędziesz niezbędne informacje odnośnie terminów, cen, wyżywienia itp., wystarczy tylko wybrać miejsce wypoczynku.

Polecamy:

1. Zielone szkoły i wycieczki szkolne jedno-, 2-, 3- i 4-dniowe,

2. Atrakcyjne pielgrzymki:
- Sanktuaria Europy - 16 dni,
- Włochy Rzym - 5 dni,
- Włochy - sanktuaria franciszkańskie - 10 dni,
- Cypr - śladami wczesnego chrześcijaństwa - 8 dni,
- Chorwacja - Medjugorie i okolice - 8 dni,
- Sanktuaria Francji - 10 dni.

3. Wycieczki objazdowe:
- Wyprawa historyczna szlakiem ogniem i Mieczem - 8 dni,
- Litwa, Łotwa, Estonia - szlakiem krajów bałtyckich - 9 dni,
- Wiedeń, Praga, Budapeszt, Bratysława - 7 dni,
- Rosja Katyń - 4 dni,
- Rumunia - szlakiem księcia Drakuli - 9 dni,
- Ukraina, Krym - Twierdze i Pałace Krymu - 11 dni.

4. Wczasy w krajach śródziemnomorskich i egzotycznych.
Kategoria:

Rewelacyjne spływy kajakowe polskimi rzekami. Zapraszamy na kajaki - Łupawa, Piława, Korytnica, Rega, Dobrzyca, Drawa, Brda, Gwda, Słupia. Spływy kajakowe rodzinne, indywidualne i dla firm z licznymi atrakcjami - także aktywnego wypoczynek na rowerach, paintball, windsurfing. Spływy kajakowe najlepszymi polskimi rzekami. Zapraszamy Państwa na kajaki - czekają na Was wiele atrakcji.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl