Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20393
415
5
64897


 
Opis Jeśli poszukujesz DJ na wesele lub inną imprezę to lepiej nie można było trafić! Od ponad 10 lat zajmujemy się szeroko pojęta oprawą muzyczna i oświetleniową wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. W szczególności wesel, bankietów, urodzin, dyskotek itp. Jesteśmy wszędzie tam gdzie potrzeba stworzyć niezapomniany klimat muzyczny i oświetleniowy. To co robimy to nie tylko nasza praca ale również pasja. Dzięki temu możesz być pewien, że podejdziemy do organizacji Twojego wydarzenia jakby to było nasze własne!

Być może nie wiesz, ale wybierając dj na wesele musisz wiedzieć, że ta praca to nie tylko poprzez puszczanie muzyki. To przede wszystkim odpowiedzialność, organizacja i odpowiednie planowanie. Dzięki temu para młoda i goście weselni mogą skupić się na zabawie i mieć niezapomniane, wspaniałe wspomnienia. Od ponad 10 lat zajmujemy się szeroko pojęta oprawą muzyczna i oświetleniową wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. W szczególności wesel, bankietów, urodzin, dyskotek itp. Jesteśmy wszędzie tam gdzie potrzeba stworzyć niezapomniany klimat muzyczny i oświetleniowy. To co robimy to nie tylko nasza praca ale również pasja. Dzięki temu możesz być pewien, że podejdziemy do organizacji Twojego wydarzenia jakby to było nasze własne!

Art of Sound, Twój DJ na Wesele

 

Słowa kluczowe Dj na wesele   dj event   organizacja imprez   organizacja wesel   nagłośnienie
Url http://artofsound.pl
Kategorie Kultura Sztuka > Muzyka > Zespoły
Firmy wg branż > Organizacja imprez
Kultura Sztuka > Muzyka
Data wpisu Jun 29, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kultura Sztuka > Muzyka > Zespoły
Pod adresem tym spotkamy pewnego bardzo pomysłowego Dee Jaya który zapewnia muzyczne uatrakcyjnienie niemalże każdej okazji. Kompleksowość usług zawiera poza oprawą muzyczną również profesjonalne światła oraz akustykę. Swój sprzęt, który nie zawodzi, otwartość na ludzi a także kreatywność powodują, iż uświetniając imprezę własną usługą, dee jay ten wprowadza gości w cudowny humor. Poza tym oferuje on również wiele innych atrakcji, w tym na przykład fontannę z gorącą czekoladą. Świetna muzyka grana przez wykonawców to zapewnienie świetnej zabawy.
Kategoria:

Firma DJ KWELMAN, której siedziba znajduje się w Toruniu, oferuje klientom dużą różnorodność czynności powiązanych z zagwarantowaniem oprawy muzycznej na imprezach okolicznościowych. Oferujemy obsługę wodzirejską wesel, urodzin oraz wiele innych. Gra na akordeonie i saksofonie może uświetnić każdą uroczystość. Mamy profesjonalne nagłośnienie, dzięki czemu brzmienie usatysfakcjonuje każdego klienta. Gwarantujemy świetną jakość oferowanych usług. Dla obsługiwanych przez nas klientów przygotowaliśmy także sposobność wynajęcia fotobudki.
Kategoria:

Zespół muzyczny "LC music" z Konina. Gramy myzykę do tańca i rozrywkową kilkanaście lat doświadczenia. Obsługujemy wesela, bale, dancingi i inne nietypowe imprezy. Świadczymy również usługi wodzirejskie. Posiadamy własne nagłośnienie i oświetlenie.
Dojedziemy do każdego miejsca w kraju.
Kategoria:

ZESPÓŁ MUZYCZNY BIAŁE WILKI:
WESELA, PRZYJĘCIA, IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE, STUDNIÓWKI, BANKIETY. REPERTUAR POLSKI JAK I ZAGRANICZNY.SKRZYPCE DO KOŚCIOŁA NA ŻYCZENIE.GRAMY OD PONAD 10 LAT..WŁASNY SPRZĘT I TRANSPORT.SYLWEK.600163733
ZESPÓŁ MUZYCZNY BIAŁE WILKI:
Kategoria:

Zespół muzyczny Galeria - profesjonalna obsługa okolicznościowych imprez muzycznych.
Nasz repertuar stanowią przeboje powstałe na przełomie lat 70 aż do najnowszych hitów, ponadto nieustannie pracujemy nad poszerzaniem naszego bogatego repertuaru.
Dysponujemy profesjonalnym intstrumentarium, własnym nagłośnieniem i własnym transportem, ponadto dzięki współpracy z firmami nagłośnieniowymi zapewniamy możliwość kompleksowej organizacji oraz obsługi wszelkich imprez plenerowych.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl