Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20229
415
2
64804


 
Opis Jeśli poszukujesz DJ na wesele lub inną imprezę to lepiej nie można było trafić! Od ponad 10 lat zajmujemy się szeroko pojęta oprawą muzyczna i oświetleniową wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. W szczególności wesel, bankietów, urodzin, dyskotek itp. Jesteśmy wszędzie tam gdzie potrzeba stworzyć niezapomniany klimat muzyczny i oświetleniowy. To co robimy to nie tylko nasza praca ale również pasja. Dzięki temu możesz być pewien, że podejdziemy do organizacji Twojego wydarzenia jakby to było nasze własne!

Być może nie wiesz, ale wybierając dj na wesele musisz wiedzieć, że ta praca to nie tylko poprzez puszczanie muzyki. To przede wszystkim odpowiedzialność, organizacja i odpowiednie planowanie. Dzięki temu para młoda i goście weselni mogą skupić się na zabawie i mieć niezapomniane, wspaniałe wspomnienia. Od ponad 10 lat zajmujemy się szeroko pojęta oprawą muzyczna i oświetleniową wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. W szczególności wesel, bankietów, urodzin, dyskotek itp. Jesteśmy wszędzie tam gdzie potrzeba stworzyć niezapomniany klimat muzyczny i oświetleniowy. To co robimy to nie tylko nasza praca ale również pasja. Dzięki temu możesz być pewien, że podejdziemy do organizacji Twojego wydarzenia jakby to było nasze własne!

Art of Sound, Twój DJ na Wesele

 

Słowa kluczowe Dj na wesele   dj event   organizacja imprez   organizacja wesel   nagłośnienie
Url http://artofsound.pl
Kategorie Kultura Sztuka > Muzyka > Zespoły
Firmy wg branż > Organizacja imprez
Kultura Sztuka > Muzyka
Data wpisu Jun 29, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kultura Sztuka > Muzyka > Zespoły
Agencja Anseba zajmuje się wynajem i organizowaniem zespołów muzycznych na różnego rodzaju imprezy firmowe, gale, konferencje, uroczystości. Nasi artyści reprezentują różne gatunki i style. Załatwiamy zespoły muzyczne, DJ-ów, wokalistów, tancerzy. Zapraszamy na stronę w celu zapoznania się z ofertą.
Kategoria:

T R I O - H I T -zespół muzyczny, który może zagrać na wszelkiego rodzaju imprezach, zabawach tanecznych, takich jak wesela, bale, studniówki, dancingi, biesiady, festyny, itp.Zespół muzyczny, który stworzy wspaniały klimat na twoim weselu, bądź też na innych uroczystościach festynach czy zabawach.Doświadczenie muzyków tego zespołu w branży estradowej powoduje że muzyka wykonywana ma niepowtarzalny smak i czyste brzmienie.
Kategoria:

Firma Salsa band zapewnia profesjonalną oprawę muzyczną oraz zespoły muzyczne na imprezy okolicznościowe na terenie wschodniej oraz centralnej Polski. Oferta firmy na stronie internetowej gdzie można posłuchać utworów demo mp3 oraz obejrzeć pliki video.
Kategoria:

Zespoły muzyczne - Swing Thing - dobry zespół na wesele. Imprezy muzyczne, bankiety, imprezy w stylu retro, muzyka na imprezie - zespoły na wesele. Zespół muzyczny na wesele - Swing Thing - serdecznie zaprasza Państwa.
Kategoria:

White Tiger - ambitny projekt muzyczny. Muzyka z pogranicza rock-pop z elementami blues, funky i smothjazz'u.
Muzyka, która z jednej strony czerpie z doskonale znanych źródeł, a jednocześnie jednoznacznie nie pasuje do jednego konkretnego gatunku.
White Tiger, to projekt, który powstał z miłości - ogromnej miłości do muzyki!
Postawiliśmy przed sobą ogromne wyzwanie. Chcemy dać Wam muzykę rasową, trzymając się konwencji rock-pop, a jednocześnie czerpiąc wiele dobrych rzeczy z innych gatunków.
Skład zespołu - 7 osób!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl