Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24687
415
0
65975

Dieta dukana


 
Opis Każdy, kto chce pozbyć się zbędnych kilogramów szukawielu sposobów, które mogłyby mu pomóc. Często są to ćwiczenia fizyczne, ale one są powiązane z systematycznością. Nie każdy jednakże ma czas i chęć na to, biorąc pod uwagę, iż spora część społeczeństwa prowadzi bierny tryb życia. Toteż ludzie sięgają po inne metody. Jedną z nich jest odmiana żywienia, na bardziej zdrowe i lekkie. Oczywiście nie jest to zapewnienie wyzbycia się dokuczającego problemu, jakim jest nadwaga. W dzisiejszych czasach jest tak wiele różnych diet, że czasem ciężko jest dokonać wyboru. Dlatego można skorzystać z opinii innych osób, które stosują dane diety. Pozwoli to na właściwą ocenę sytuacji. Na naszej stronie można zobaczyć mnóstwo relacji dotyczących wielu metod odchudzania.

 

Słowa kluczowe dieta   diety   antydieta   dieta kopenhaska   dieta dukana   dieta proteinowa   dieta 1000 kalorii   wady diet   niebezpieczne diety   diety odchudzające
Url http://www.antydieta.com
Kategorie Zdrowie Uroda > Dieta
Data wpisu Jan 17, 2011
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Dieta
Poszukujecie portalu internetowego, gdzie w jednym miejscu będziecie mogli znaleźć kompleksowe informacje na temat odżywiania i skutecznego odchudzania? Właśnie takim miejscem jest Dietamap. Portal prowadzimy w gronie wykształconych dietetyków, co warunkuje jego merytoryczną wartość. Wszystkie porady i artykuły są bardzo wiarygodne.
Dodatkowo serwis dietmap jest idealnym miejscem dla tych, którzy chcą podzielić się z innymi wynikami swojego odchudzania, bądź doświadczeniami podczas swojej diety. Mogą to zrobić zarówno na naszym forum, jak również poprzez platformę blogerską.
Dla ciekawskich działy z poradami i artykułami, oraz opis wszystkich popularnych diet.
Zajrzyjcie na dietmap i przekonajcie się, że dieta to nie tylko wyrzeczenia i trudności. Zdrowa, dieta może być naprawdę przyjemnym sposobem na życie!
Kategoria:

Margaretka Świętokrzyska jest kameralnym pensjonatem zlokalizowanym w Górach Świętokrzyskich. Posiada rozbudowaną bazę rekreacyjną i rehabilitacyjną, dzięki której oferuje m.in. saunę suchą, łaźnię parową, siłownię oraz gabinety masażu i fizjoterapii. Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób chorych na otyłość, cukrzycę, nadwagę, jak i zdrowych - w celach profilaktycznych.
Kategoria:

Wiele osób w XXI wieku ma problemy ze swoim ciałem. Dotykają ich różnego rodzaju choroby, spowodowane głównie przez nadwagę, którą kreuje styl odżywiania, czyli dieta. Jeśli chcesz sobie pomóc i zmienić swoje życie, schudnąć, poprawić zdrowie, powinna cię zainteresować dieta warzywno-owocowa, oraz firma Madohora, której oferta znajduje się pod linkiem madohora.pl. Czas na zmiany!
Kategoria:

Plany żywieniowe i porady dietetyczne oferuje gabinet METAMORFOZA Bartosza Stachowicza w Krakowie. W zależności od celu, który chcesz osiągnąć, zostanie dla Ciebie ułożona dieta na odchudzanie, przytycie lub utrzymanie wagi. Zachęcamy do kontaktu osoby dorosłe oraz rodziców, którzy szukają wsparcia dietetycznego też dla swoich dzieci. W swojej pracy wykorzystuję autorski algorytm żywienia, który polega na utrzymaniu równowagi między węglowodanami prostymi a złożonymi. Zapraszam do kontaktu.
Kategoria:

Jeśli zawsze chciałaś schudnąć, a skomplikowane diety były dla ciebie zbyt niedostępne, może warto pomyśleć o diecie tyleż prostej co skutecznej - diecie 1000 kalorii. Odchudzanie sprowadza się tutaj do unikania najbardziej kalorycznych potraw i pilnowania, aby nie przekroczyć dziennej dawki kalorii. Proste? Tak, ale jakie skuteczne!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl