Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25406
415
6
66278

Szkoła policealna


 
Opis Ochoczo zapraszamy Was do jednej z najlepszej bezpłatnej szkoły policealnej w Warszawie. Nasza oferta oświatowa jest bardzo ogromna. Możemy zaproponować aż 34 najbardziej atrakcyjne specjalizacje. Masz alternatywę edukowania się praktycznie w każdym kierunku. Dokładnie dobrana kadra dydaktyczna pomoże Tobie rozwinąć zainteresowania i maksymalnie poszerzyć wiedzę w ich zakresie. Dzięki nam staniesz się utalentowanym fachmanem w wybranej przez siebie dziedzinie.

 

Słowa kluczowe szkoły policealne
Url http://www.szkola.gowork.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Szkoły
Data wpisu May 16, 2011
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Szkoły
Centrum Oświaty, Szkolnictwa i Kultury „COSIK” w Adamowiźnie zaprasza Państwa do skorzystania ze swoich usług. Zachęcamy do zapisów do naszej Niepublicznej Szkoły Podstawowej dzieci z Grodziska Mazowieckiego, Radziejowic, Milanówka i innych sąsiadujących miejscowości. Asystujemy rodzicom w edukowaniu ich pociech przez budowanie ich wrażliwości na najistotniejsze wartości. Aranżujemy interesujące zajęcia uzupełniające oraz wycieczki, które wzniecają w dzieciach ciekawość świata. Osoby zainteresowane osiągnięciem szczegółowych informacji dotyczących naszego Ośrodka, zapraszamy do zaznajomienia się ze stroną internetową.
Kategoria:

Zespół Szkół w Bielsku-Białej Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach zaprasza do bezpłatnych szkół dla dorosłych i młodzieży. Posiadamy uprawnienia szkoły publicznej. Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych, Technikum Fryzjerskie, Trzyletnie Technikum Uzupełniające dla Dorosłych, Technikum Logistyczne, Zasadnicza Szkoła Zawodowa dla Młodzieży, Niepubliczne Medyczne Studium Zawodowe, Niepubliczne Policealne Studium Zawodowe, Niepubliczne Studium Wizażu i Stylizacji. Pobierz dokumenty rekrutacyjne z naszej strony internetowej i rozpocznij kształcenie w wybranym przez siebie kierunku. Oferujemy również bogatą ofertę kursów i szkoleń.
Kategoria:

Strona Zespołu Szkół nr 3 w Ropczycach. W skład placówki wchodzą: Gimnazjum nr 3 w Ropczycach oraz Gimnazjum nr 2 w Ropczycach. Zapraszamy na naszą stronę !!!
Kategoria:

Przedstawiamy Państwu Collegium Medyczne Medica. Swoje placówki mamy w Szczecinie, Stargardzie i Świnoujściu. Kształcimy w szkołach medycznych, szkołach policealnych, technikach, szkołach branżowych, liceach dla dorosłych, szkołach podstawowych dla dorosłych. Oferujemy kursy: medyczne, pedagogiczne, komputerowe, masażu, pierwszej pomocy, pielęgniarek, położnych czy dla ratowników medycznych. Posiadamy także na wynajem sale wykładowe. W celu uzyskania bliższych wiadomości prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy bądź osobisty w naszej placówce. Więcej wiadomości mieści się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Lekarz czy pielęgniarka są trochę jak ksiądz czy zakonnica, muszą mieć powołanie. Tak jak ksiądz tak i lekarz musi wykazywać się dużą odpornością psychiczną i cierpliwością w stosunku do pacjentów. Przeważnie są to ludzie cierpiący dlatego należy wykazać się również w pewnym stopniu empatią. Szkoła medyczna jest to miejsce które przygotowuje do podejmowania tego typu wyzwań, ale duże znaczenie mają również predyspozycje studenta. Mile widziane są samokontrola, życzliwość, odpowiedzialność i zdyscyplinowanie. Szkoła medyczna zdecydowanie nie jest dla każdego dlatego zanim ktokolwiek zdecyduje się na naukę w niej powinien to poważnie przemyśleć.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl