Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25406
415
6
66278

Expertia.pl - wiadomości, artykuły, filmy


 
Opis Portal wiedzy zamieszczający wiadomości i artykuły branżowe, porady ekspertów oraz filmy wideo z takich branż, jak: medycyna, stomatologia, ratownictwo, kulinaria, moda i styl, weterynaria, praca i kariera.

 

Słowa kluczowe portal   wiadomości   informacje   porady   opinie   eksperci   specjaliści   filmy   wideo   tv   wiedza   wiedza specjalistyczna   wiedza ogólna   ciekawostki naukowe   artykuły   społeczności   medycyna   stomatologia   ratownictwo   kulinaria   moda i styl   weterynaria  
Url http://expertia.pl
Kategorie Internet > Portale
Internet > Aktualności
Zdrowie Uroda > Medycyna
Data wpisu Apr 14, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Średnia ocen: 3.00 3.00 (max. 5)
Ilość komentarzy: 1

Komentarz napisał Mimo (data: 19-Sep-2008)
Tytuł: Niezłe
Komentarz: Dobry serwis, utrzymany na poziomie podobnym do portalu wieszjak. Konkretne porady.
Ranking:

Inne wpisy w kategorii: Internet > Portale
Witryna internetowa www.sklepikarz.com przedstawia dla zainteresowanych dużą liczbę wiadomości powiązanych z działalnością sklepów LIDL oraz Biedronka. Klienci odnajdą u nas takie informacje jak aktualne akcje promocyjne, czas funkcjonowanie sklepu oraz dużo innych przydatnych danych. Ponadto oferujemy sposobność zapoznania się z opiniami ludzi kupujących w opisywanych sklepach, które mogą okazać się pomocne przy zakupie konkretnych produktów. Na prowadzonej przez nas witrynie użytkownicy odnajdą także opisy licznych sklepów internetowych.
Kategoria:

Turystyka to jeden z głównych obszarów, jaki jest szeroko promowany w obrębie Partnerstwa dla Polski Wschodniej. Samorządy nawiązały współpracę, której zamysłem jest reklamowanie atrakcyjnych regionów wschodnich. Obszary te wyróżniają się dogodnym położeniem geograficznym i przyrodniczym, które może być wykorzystywane przez podmioty gospodarcze, które ulokują swoje inwestycje w Suwałkach. Obszary wschodniej Polski są nadal niedoceniane przez inwestorów, a tymczasem jest w nich znaczący potencjał. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszej witryny oraz do zapoznania się z treściami reklamowymi.
Kategoria:

Android.com.pl - to największe w Polsce centrum Android OS. Systemu operacyjnego stworzonego przez Google. Na Android OS pracuje już T-mobile G1 / HTC Dream którego recenzję można u nas przeczytać. Zapraszamy wszystkich również na największe w Polsce Forum platformy Android OS. http://forum.android.com.pl
Android.com.pl to newsy, forum, informacje o telefonach komórkowych, takich jak sztandarowy HTC Dream - T-Mobile G1, cała linia telefonów GPhone, oraz gry, aplikacje i programy.
Kategoria:

Rozwod-z-klasa.pl to portal dla wszystkich, którzy bez zbędnych stresów chcą zacząć nowe życie. Dowiesz się tu wszystkiego o separacji i rozwodzie, także kościelnym. Często rozwód to twarda, prawnicza batalia – o mieszkanie, majątek, czy dzieci. Warto się do tego przygotować, by wiedzieć jakie są możliwości i kiedy można wywalczyć więcej. Wyjaśniamy także wszelkie aspekty istotne po rozwodzie – kto odpowiada za jakie długi i kiedy wierzyciele mogą zwrócić się do byłego małżonka.
Kategoria:

Serwis e-podroznik.pl służy do wyszukiwania rozkładów jazdy polskich
przedsiębiorstw komunikacyjnych takich jak PKS, PKP oraz busy. Rozkład jazdy
prezentowany jest zarówno w formie tabliczek przystankowych jak i wyszukiwarki połączeń. Można także wyszukiwać połączenia z przesiadkami. To jest rozkład pks Słupsk.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl