Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25406
415
6
66278

Program Symfonia Finanse i Księgowość opis funkcjonalności


 
Opis Program Symfonia Finanse i Księgowość to cieszący się znakomitą marką produkt, który stworzony został na potrzeby rejestracji zdarzeń gospodarczych w firmach zobowiązanych z litery prawa do prowadzenia pełnej księgowości. Program jest stale modyfikowany stosownie do zmieniających się przepisów prawnych. Pozwala na ewidencję ksiąg rachunkowych, prowadzenie rejestrów VAT oraz rozrachunków. Ergonomiczny interfejs użytkownika ułatwia wprowadzanie danych oraz wspiera ich przeglądanie i weryfikację. Na podstawie zaewidencjonowanych dokumentów pozwala on na łatwe otrzymanie wymaganych przepisami prawa zestawień z ksiąg rachunkowych, zestawień do podatku od towarów i usług, w tym deklaracji podatkowych. Rozbudowany plan kont oraz możliwość definiowania dodatkowych ustawień parametrów księgowych przy wykorzystaniu raportów gotowych, jak i definiowanych na indywidualne zamówienie, sprostają wymaganiom sprawozdawczości każdej firmy.

 

Słowa kluczowe program finanse i księgowość   System Symfonia   program księgowy   FK   Sage
Url http://www.ktm.com.pl/
Kategorie Komputery > Oprogramowanie
Komputery > Usługi komputerowe
Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Data wpisu Nov 15, 2010
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Komputery > Oprogramowanie
Stworzyliśmy do składania deklaracji pit program online, dzięki któremu na pewno szybko i wygodnie złożycie swoją deklarację pit. Jest to najlepsze rozwiązanie dla osób, które w szybkim terminie chcą uzyskać zwrot podatku na swoje konto, bowiem program e-deklaracje sprawia, że pieniądze są znacznie szybciej dostarczane niż w przypadku złożenia rozliczenia pit stacjonarnie. Podczas składania deklaracji pit można także wybrać, komu chce się oddać swój 1% podatku i zdecydować, na jaką organizację go przeznaczyć. Portal Podatkowy umożliwia sprawdzenie i wczytanie danych, co wiąże się również z ogromną oszczędnością czasu. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo danych, a także podczas wypełniania i składania deklaracji pit. Z naszego programu można skorzystać także w przypadku pit 2019 oraz pit 2020 i innych.
Kategoria:

W działalności naszej firmy stawiamy na najwyższej jakości profesjonalizm, który uwidacznia się w spełnianiu wszelkich wymagań naszych klientów. Specjalizujemy się w tworzeniu zaawansowanych systemów informatycznych dedykowanych administracji. Gwarantujemy Państwu najwyższą jakość naszych programów, dzięki posiadanej przez nas wykształconej kadrze pracowników. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony.
Kategoria:

Comarch CDN XL 8.0 oprogramowanie które posiada funkcjonalność jakiej się nie spodziewasz. Pozwoli zarządzać Ci dokumentami w ramach Projektu, ponadto generowanie i powiązanie różnych dokumentów w ramach projektów. Zawiera m.in. dokumenty takie jak: zapytania ofertowe, oferty, kosztorysy projektów i harmonogramy projektów.
Kategoria:

LOTTOmania jest programem wspomagającym analizę gier lotto.
Umożliwia drukowanie zakładów bezpośrednio na blankietach totalizatora sportowego.
Wbudowany generator systemów pozwala na utworzenie systemu lotto z grupy własnych liczb lub sugerowanych przez program.

LOTTOmania oferuje pełen zakres statystyk prowadzonych dla pojedynczych liczb oraz dla par, trójek, czwórek itd.
Za pomocą jednego kliknięcia program aktualizuje bazę wyników losowań dla wszystkich loterii.
Typowanie liczb oferowane przez program bazuje na najczęściej losowanych układach liczb.
Wspomagane loterie: lotto, mini lotto, joker.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo BIURO-MAT zapewnia specjalistyczne rozwiązania dla nowoczesnych, spełniających wymagania współczesnego rynku biur, urzędów i instytucji, średnich i małych jednostek. W ofercie uwzględniono konieczne wyposażenie, nieocenione w prawodłowym funkcjonowaniu i codziennej pracy, ale również laptoty, komutery i ich sprawny serwis. Dostarczamy nie tylko najwyższej klasy oprogramowania dla firm, ale cały czas poszerzamy ofertę o takie usługi jak monitoring, telewizja przmysłowa – Rzeszów to główne miejsce naszej działalności.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl