Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25279
415
8
66216

hr.consultants - list motywacyjny


 
Opis Serwis hr.consultants to firma doradztwa zawodowego z siedzibą w Warszawie. Oferujemy przygotowywanie dokumentów aplikacyjnych na zamówienie oraz szereg artykułów i informacji o tym jak dobrze napisać cv i list motywacyjny. Poza tym na stronie znajdziesz wzory życiorysów oraz listów motywacyjnych na wiele stanowisk również w języku angielskim. Zapraszamy do korzystania z naszych usługi i przeglądania informacji.

 

Słowa kluczowe list motywacyjny   cv   po angielsku   pisanie cv   curriculum vitae   Ĺźyciorys zawodowy   rozmowa kwalifikacyjna   wzory cv   listy motywacyjne   wzory listów motywacyjnych
Url http://www.consultants.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Data wpisu Sep 25, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
W biurze rachunkowym Asset otrzymacie Państwo profesjonalne doradztwo finansowe, w tym darmowe porady oraz usługi związane z prowadzeniem pełnej księgowości firmy, rozliczeniami z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, Urzędem Skarbowym. Usługi księgowe i wszelkie inne doradztwo firma prowadzi od 2005 roku. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. Zapraszamy!
Kategoria:

Polecamy profesjonalne usługi firmy Trio Corporate Finance. Jeżeli poszukujecie doradztwa biznesowego, interesują was doskonale przeprowadzone przejęcia i fuzje, to koniecznie skorzystajcie z okazji i po prostu sprawdzajcie cały pakiet usług w firmie Trio CF. Doświadczenie, wiele przeprowadzonych operacji i oczywiście wyrobiona marka na rynku polskim to podstawa działania firmy
Kategoria:

Poszukujesz profesjonalnej pomocy z obszaru zarzadzania zasobami ludzkimi? Ciekawi Cię problematyka taka jak na przykład Systemy premiowania pracowników i Rozwój umiejętności osobistych pracowników? Odwiedź stronę internetową firmy Anacco! Zajmujemy się konsultingiem i doradztwem personalnym jak również szkoleniami z zakresu zarządzania przez cele. Posiadamy przeszło 16 lat doświadczenia, natomiast naszymi partnerami są największe firmy z branży finansów, teleinformatycznej, farmaceutycznej czy innych. Uczestniczyliśmy też w wielu konferencjach branżowych, gdzie nasze prelekcje cieszyły się znaczącym zainteresowaniem. Zachęcamy do współpracy!
Kategoria:

Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności w zakresie komunikacji interpersonalnej, wystąpień publicznych lub budowania zespołu, pewnie chcesz to zrobić pod okiem profesjonalistów - ludzi, którzy w tym zakresie osiągnęli niejeden sukces. Słusznie. Dlatego zapraszamy na stronę firmy szkoleniowej Personal Reactor, która o komunikacji wie wszystko. Zapewnimy Ci szkolenia szyte na miarę, które wywołają do twórczej przemiany i rozwiną osobistą efektywność. Nauczymy Cię technik sprzedażowych oraz zarządzania przywództwem i zrobimy to pod okiem najlepszych, polskich ekspertów. Znajdziesz nas na naszej stronie - zapraszamy!
Kategoria:

Firma FranklinCovey to globalny lider na rynku rozwiązań, których głównym tematem są: podnoszenie efektywności, narzędzia i techniki wspomagajace wzrost wydajności. Usługi doradztwa i konsultacje biznesowe, szkolenia i warsztaty koncentrują wszystkie wysiłki pracowników , kadrę kierowniczą , menadżerów, na najważniejszych zadaniach, czyniąc realizację kluczowych zadań największym priorytetem. W trakcie warsztatów uczestnicy dowiadują się krok po kroku czym jest skuteczna motywacja i w jaki sposób mogą osiągnąć swoje cele. Klienci firmy FranklinCovey to głównie firmy z listy Fortune 100 (90% wszystkich wymienionych firm) a z listy Fortune 500 jest ich ponad 75%. Ponadto, małe i średnie przedsiębiorstwa, liczne jednostki rządowe oraz instytucje oświatowe.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl