Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25406
415
6
66278

Biuro Turystyczne BiG Fun Travel Kraków


 
Opis BiG Fun Travel, to krakowskie biuro turystyczne istniejące na rynku od 2006 roku powstało z połączenia podmiotów działających od 1999 roku. Dziś, oferujemy Państwu liczne usługi turystyczne, poczynając od pełnej gamy wczasów i wycieczek największych touroperatorów, poprzez organizowane przez nas wyjazdy integracyjne dla firm lub też obozy, kolonie, zielone szkoły dla szkół, a kończąc na sprzedaży biletów autokarowych, polis i ubezpieczeń oraz wynajmie samochodów i rezerwacji hoteli poprzez system na naszej stronie internetowej.

 

Słowa kluczowe biuro turystyczne   biuro podróży   wczasy   wakacje   zielone szkoły   obozy   kolonie   bilety   hotele   samochody   turystyka medyczna
Url http://www.bigfuntravel.pl/
Kategorie Sport Turystyka > Biura podróży
Sport Turystyka > Bilety autokarowe
Sport Turystyka > Last minute
Data wpisu May 23, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Sport Turystyka > Biura podróży
Chciałbyś zafundować swoim pracownikom wyjazd zagraniczny? A może interesuje cię zakupienie podróży po kraju? Jeżeli tak, to koniecznie powinieneś się z nami skontaktować. W naszej ofercie znajdują się wycieczki firmowe najwyższej klasy. Zajmujemy się pełną organizacją i animacją spędzanego przez pracowników Twojej firmy czasu. Dla osób zainteresowanych przygotowujemy również oferty na indywidualne zamówienie. Do dyspozycji klientów oddajemy również organizację imprez okolicznościowych oraz bony na zaplanowane już wyjazdy, będące wspaniałą formą podarunku. Więcej informacji o nas i o naszej ofercie znajduje się na stronie www.
Kategoria:

Domena gracetour.waw.pl to wizytówka biura podróży funkcjonującego w regionie mazowieckim. Firma specjalizuje się w organizowaniu wycieczek przede wszystkim dla najmłodszych. Jej zaskakująco obszerny dorobek i długi czas funkcjonowania na rynku dowodzi, że zwiedzanie Warszawy nie musi ograniczać się do oglądania Starego Miasta i innych miejsc będących ikoną stolicy, nie bardzo zajmujących dla dzieci. Przewodnik po Warszawie z odpowiednio zaplanowaną wycieczką potrafi zapewnić najmłodszym szereg atrakcji na cały dzień, a jeśli wycieczka jest dłuższa i obejmuje również okolice Warszawy – na kilka dni. Biuro dysponuje autokarem do wynajęcia, z którego pomocą można wybrać się z grupą w takie miejsca jak park jurajski, skanseny, parki linowe i inne ciekawe obiekty w okolicach stolicy.
Kategoria:

Biuro podróży COOL TOUR znajduje się w Lublinie. Posiadamy dłuższe niż dziesięć lat doświadczenie w branży, które zapewnia interesujące oferty podróży. Naszą specjalnością jest organizowanie autokarowych wypraw weekendowych, jednak oferujemy także wczasy, bilety lotnicze i wiele innych atrakcji. Mamy każde konieczne uprawnienia, wymagane przepisami polskiego prawa. Jesteśmy ubezpieczeni, co zapewnia naszym klientom komfort i zwrot pieniędzy w przypadku jakichkolwiek problemów. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i niesamowitego zagospodarowania czasu wolnego.
Kategoria:

Biuro podróży Expert Wakacje posiada swoją siedzibę w Żorach. Proponujemy różnorodną ofertę eskapad objazdowych nie jedynie do państw europejskich, ale również do Afryki i Azji. Z nami w przystępnej cenie zobaczysz piramidy egipskie, włoskie zabytki czy odpoczniesz w Tunezji. Wiemy, jak istotny dla każdego jest wybór zimowego czy letniego urlopu w dobrym miejscu. Dlatego staramy się do wszelkiego klienta podchodzić indywidualnie i podsuwać mu ofertę w największym stopniu dostosowaną do jego oczekiwań. Proponujemy mnóstwo wycieczek także dla rodzin z małymi dziećmi. Gwarantujemy, że z naszym biurem podróży wypoczynek w każdym miejscu będzie udany. Więcej na witrynie internetowej.
Kategoria:

Jeśli zamierzasz skorzystać z pomocy jakiegoś godnego zaufania biura turystycznego, zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją. Przedsiębiorstwo BUT działa już od kilkunastu lat. Przez ten czas nasze biuro zorganizowało nadzwyczaj wiele wycieczek dla dzieci, w tym tak zwane zielone szkoły, obozy, wyjazdy studenckie itp. Zawsze dbamy o jakość oferowanych przez nas usług, staramy się dostosować ofertę do potrzeb zamawiającego. Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo i dobra zabawa uczestników organizowanych przez nas kolonii.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl