Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25497
415
9
66295

Hotel sprzedam


 
Opis Sprzedam obiekt hotelowy położony w górskiej miejscowości turystyczno-uzdrowiskowej. Obiekt składa się z dwóch dwugwiazdkowych hoteli oraz dużego terenu wokół nich. Posiada 353 miejsca hotelowe, kilka sal konferencyjnych, centrum fitness oraz centrum odnowy bilogicznej spa. Jest przystosowany do organizowania turnusów rehabilitacyjnych.

 

Słowa kluczowe sprzedam nieruchomość   sprzedam hotel   kupię hotel   sprzedam nieruchomość inwestycyjną   nieruchomość   hotel   realestate   hotel   hotele
Url http://www.kupie-hotel.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Firmy wg branż > Nieruchomości
Data wpisu Feb 3, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Nowe mieszkania na warszawskiej Białołęce umieszczone na Osiedlu Margerytka to wyjątkowa inwestycja oferująca mieszkania dla młodych. Oferujemy szereg pomysłów tudzież rozwiązań, jakie budują jakość życia mieszkańców. Marzenie o wygodnym życiu w Warszawie może się ziścić, a Ty zamieszkasz w jednym z nowomodnych budynków znajdującym się na zagrodzonym Osiedlu Margerytka. Proponujemy nowe oraz doskonale rozplanowane mieszkania o przestrzeni od 30 do 100 m2. Pożądane byłoby podkreślić, iż rezydenci otrzymują co więcej miejsca garażowe. Wybór lokalizacji został programowy z myślą o rodzinach z dziećmi, które wymagają kontaktu z naturą. Prócz tego w okolicy znajdują się sklepy, lokale usługowe, żłobki, przedszkola i ośrodki służby zdrowia.
Kategoria:

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu przedsiębiorstwo Nieruchomości Grabowscy. Jesteśmy biurem nieruchomości, które posiada olbrzymie doświadczenie przesyłane z pokolenia na pokolenie, funkcjonujemy bowiem już od 1890 roku. Jest to najlepsza gwarancja naszej solidności oraz wysokiej klasy usług. Fundamentem naszej pracy są takie wartości jak poszanowanie tradycji i wzajemne zaufanie. Proponujemy Państwu sprzedaż nowych, wygodnych mieszkań zlokalizowanych na terenie Torunia. Nasze dotychczasowe realizacje zdobyły liczne nagrody oraz wyróżnienia w Konkursie Prezydenta Miasta Torunia na Obiekt Roku. Serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego bądź osobistego, postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie. Więcej wiadomości znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Firma nasza jest biurem nieruchomości zajmującym się pośredniczeniem w obrocie nieruchomościami na terenie Warszawy i okolic. Agencja działa na rynku od 2003r. Zakres działań biura obejmuje pośredniczenie w sprzedaży, kupnie, wynajmie. Zajmujemy się wszystkimi rodzajami nieruchomości, tj. mieszkaniami, domami, działkami, lokalami użytkowymi oraz powierzchniami biurowymi.
Kategoria:

4. Hale
Obiekty przemysłowe, takie jak hale, hale stalowe i hale magazynowe na wynajem, sprzedaż lub do budowy oferuje Państwu firma Jartom, lider w branży nieruchomości przemysłowych. Proponujemy hale wszelkiego rodzaju i każdego przeznaczenia. Nasza bogata i stale aktualizowana baza danych dotycząca ofert wynajmu i sprzedaży hal z terenu całego kraju gwarantuje znalezienie idealnego dla Państwa obiektu, spełniającego wszystkie założenia i warunki. Zapraszamy serdecznie do współpracy.
Kategoria:

Nieruchomości Nowy Sącz, Wieliczka, Nieruchomości Myślenice, Mszana Dolna, Nieruchomości Rabka Zdrój, Nowy Targ, Zakopane, Bochnia, Limanowa, Szczawnica, Brzesko, Stary Sącz, Piwniczna Zdrój, Krynica Zdrój, Grybów, GorliceNieruchomości Nowy Sącz, Wieliczka, Nieruchomości Myślenice, Mszana Dolna, Nieruchomości Rabka Zdrój, Nowy Targ, Zakopane, Bochnia, Limanowa, Szczawnica, Brzesko, Stary Sącz, Piwniczna Zdrój, Krynica Zdrój, Grybów, Gorlice
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl