Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25228
415
6
66205

Morison Finansista grupa


 
Opis Morison Finansista jest polska grupą spółek, która nieprzerwanie od 1989 roku świadczy usługi z zakresu doradztwa gospodarczego, konsultingu, rachunkowości, pomocy prawnej i podatkowej. Prowadzimy badanie sprawozdań finansowych spółek oraz audyt finansowy. Pomagamy również przy zdobywaniu funduszy unijnych oraz przygotowujemy emitentów do debiutu na parkiecie NewConnect. Prowadzimy obsługę inwestycji kapitałowych.

 

Słowa kluczowe Doradztwo gospodarcze   Audyt finansowy   Badanie sprawozdań   Konsulting   Inwestycje kapitałowe   Fundusze Unijne   Księgowość   Corporate finance   obsługa prawna   podatki   Poznań   Audit   Morison   Finansista   Autoryzowany doradca   Newconnect
Url http://www.morison.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Consulting
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Data wpisu Jan 3, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Consulting
W naszej ofercie znajdziesz wzór biznes planu, który pozwoli na opracowanie własnego planu biznesowego, który będzie sprawdzał się znakomicie i który będzie w stanie bardzo mocno cieszyć wszystkie osoby. Z tego też powodu serdecznie zapraszamy do postawienia na ofertę naszej firmy i dostępne u nas rozwiązania najwyższej jakości, które będą sprawdzały się rewelacyjnie. Takie działanie może być maksymalnie korzystne i przyjemne dla wszystkich osób.
Kategoria:

Na stronie tworzydlo.pl osoby zainteresowane tematyką PR znajdą cenne informacje z zakresu badań prowadzonych przez Pana Dariusza Tworzydło. Jest to ekspert public relations, członek Rady Etyki PR, trener komunikacji interpersonalnej oraz doradca zarządów wielu firm. Prowadzi warsztaty PR, doradza w zakresie kreowania wizerunku. Na stronie można znaleźć biografię dr Tworzydło, rzeczowe analizy jego badań, wybrane publikacje, które pisał i współtworzył oraz wiadomości medialne dotyczących Pana Tworzydło.
Kategoria:

PNO zajmuje się pozyskiwaniem funduszy unijnych dla przedsiębiorców oraz sektora publicznego. Spółka specjalizuje się w pomocy w procesie ubiegania się o dotacje unijne m.in. na badania i rozwój, innowacyjne inwestycje, OZE, b2b, usługi nowoczesne oraz rozwój kadr. Jednym z obszarów działalności PNO jest również rozliczanie dotacji ue. Spółka zatrudnia ponad 500 pracowników w 40 biurach w 13 krajach europejskich.
Kategoria:

MIR Consulting oferuje Państwu usługi z zakresu doradztwa biznesowego i outsourcingu. Nasi doradcy to zespół specjalistów zajmujących się pozyskiwaniem dotacji z funduszy unijnych dla firm i NGO oraz obsłudze prawno-finansowej podmiotów gospodarczych w zakresie realizacji i rozliczania projektów UE. Przygotowujemy wnioski o dofinansowanie projektów i niezbędne załączniki (np. biznesplan, studium wykonalności i ocena oddziaływania na środowisko). W ofercie mamy usługi prawne, które świadczymy swoim klientom w ramach stałej współpracy oraz szkolenia o szerokim wachlarzu tematycznym.
Kategoria:

Misterholister.pl – profesjonalne konsultacje z zakresu odżywiania i wysiłku fizycznego. Oferta dotyczy miasta Gdańsk oraz najbliższych okolic. W ofercie m.in. konsultacje żywieniowe i indywidualne zalecenia oparte na zachodzących w organizmie klienta procesach odpowiadających za tycie/odchudzanie. Oferta treningów personalnych jest maksymalnie dopasowana do podopiecznego. Trening funkcjonalny skutecznie modeluje sylwetkę oraz wpływa pozytywnie na zdrowie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl