Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25604
415
6
66325

Książki, multimedia, zabawki - Sklep internetowy Merikom


 
Opis Sklep internetowy - księgarania oferująca szeroki asortyment książek, zarówno literatury jak i naukowych, podręczników szkolnych, słowników, map i atlasów, wydawnictw językowych, prawnych, ekonomicznych. Oferujemy ponadto programy multimedialne, gry edukacyjne, zabawki dla dzieci. Szybka dostawa, duży asortyment, zapraszamy na zakupy. Merikom.

 

Słowa kluczowe Książki   multimedia   zabawki   słowniki   atlasy   podręczniki szkolne   prawo   ekonomia   informatyka   niemiecki   angielski.
Url http://www.merikom.pl
Kategorie Zakupy Online > Artykuły dla dzieci
Data wpisu Jan 17, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zakupy Online > Artykuły dla dzieci
Chcesz znaleźć specjalistyczny kokon dla noworodka? Nie wiesz gdzie trafić na modne akcesorium wykonane z dobrej jakości materiałów? Zobacz jak prezentuje się oferta naszego sklepu i czym prędzej złóż zamówienie bez wychodzenia z domu. Jesteśmy doświadczonym zespołem pracowników i jeśli będziesz mieć do nas jakieś pytania odnośnie dostępnego u nas asortymentu, to chętnie z Tobą porozmawiamy. Zapraszamy do kontaktu.
Kategoria:

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór zabawek dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, klocki drewniane, zabawki elektroniczne, puzzle, lalki i pluszaki. Produkty renomowanych marek, m.in. Fisher Price, Siku, Hasbro, Ben 10, Welly, Hot Wheels, Lotus, Ratatouille, Barbie, Disney, Bratz, Mattel, Auto Drom, My Little Pony, Tomy i wiele innych.
Kategoria:

Nie masz siły na chodzenie po sklepach i noszenia ciężkich zakupów do domu? Od teraz nie musisz tego robić! Wystarczy że wejdziesz na BDdziecko.pl zamówisz to czego potrzebujesz a zakupy przyjadą wprost pod Twoje drzwi! Kupisz u nas wszystko czego potrzebujesz dla swojego dziecka, od pampersów po gry i zabawki! BDdziecko jest częścią pasażu BDsklep.pl w którym znajdziesz prawie wszystko czego szukasz. Zapraszamy!
Kategoria:

W ekoleko znajdziesz wysokiej jakości rowerki biegowe z drewna, zabawki do pchania, konie bujane, klocki z drewna, mebelki dla dzieci i wiele innych zabawek i akcesoriów dla dzieci. Wszystkie nasze zabawki są bezpieczne, solidne i praktyczne. W ekoleko przykładamy także ogromną wagę do bezpieczeństwa. Nasze zabawki posiadają odpowiednie certyfikaty i są malowane bezpiecznymi dla dzieci farbami. Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców, babcie, dziadków, ciocie i wujków - wszystkich tych, którzy chcą sprawić radość dzieciom.
Kategoria:

Zabawki odgrywają jedną z najważniejszych ról w kształtowaniu umiejętności i osobowości dziecka.
Są one źródłem poznawania otaczającego go świata dorosłych i toważyszą mu podczas całego dzieciństwa.
Do prawidłowego rozwoju, dziecko potrzebuje nie tylko odpowiedniej diety, ale również zabawek rozwojowych, przyczyniających się i zachęcających dziecko do rozwijania zdolności poznawczych, zmysłów, cech motorycznych, oraz sfery emocjonalnej.
Wszystkie zabawki dostępne w naszym sklepie posiadają odpowiednie atesty i są w pełni bezpieczne nawet dla najmłodszych dzieci.
www.babytoys.pl
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl