Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25497
415
9
66295

Drewniane tarasy - Warszawa


 
Opis Oferujemy kompleksowe wykonawstwo drewnianych tarasów. Stosujemy różne gatunki drewna rodzimego, egzotycznego (afromozja, bangkirai, massaranduba, merbau, padouck, ipe i inne) oraz nowoczesne systemy mocowań. Wykonujemy również tarasy z desek kompozytowych oraz w systemie tradycyjnym. Oferujemy również projekt oraz montaż oświetlenia. Sporządzimy projekt oraz kosztorys. Dodatkowo istnieje możliwość aranżacji tarasu oraz jego otoczenia.

 

Słowa kluczowe Drewniane   tarasy   Warszawa   Afromozja   Bangkirai   Teak   Padouk   Merbau   Massaranduba   Tatajuba   drewno egzotyczne
Url http://www.drewniane-tarasy.com.pl
Kategorie Budownictwo > Usługi budowlane
Dom Wnętrze > Ogrody
Data wpisu Nov 24, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Usługi budowlane
Grażyna Sosnowska jest Komornikiem Sądowym prowadzącym Kancelarię przy Sądzie Rejonowym w Grajewie. Na prośbę wierzyciela komornik prowadzi poszukiwanie majątku dłużnika, z którego zdołałby spłacić należność. Zajmuje się także orzeczeniami sądowymi dotyczącymi egzekucji sądowych, a także zabezpieczeniem roszczeń. W myśl naszego prawa wierzyciel ma prawo doboru komornika do egzekucji długu. Komornik wykonuje spis inwentarza oraz redaguje protokoły przed zainicjowaniem postępowania egzekucyjnego. Więcej wiadomości o kancelarii i jej działalności mieści się na stronie internetowej.
Kategoria:

Prace o charakterze ziemnym, w których potrzebny jest sprzęt ciężki mogą wykonać jedynie nieliczne firmy w Łodzi. Nasza firma, jaka posiada swoją witrynę internetową pod adresem koparki-lodz.com.pl, posiada do wykorzystania koparki, koparko-ładowarki oraz samochody ciężarowe. Jeśli zależy Ci na wyburzeniu bądź przewiezieniu sporego stosu gruzu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta przez telefon 42-712-57-21. W chwili rozmowy rozplanujemy wszystkie szczegóły dotyczące zlecenia, a także termin wykonania określonych czynności na budowie.
Kategoria:

Oksydowanie detali i elementów metalowych oferuje Przedsiębiorstwo GALWANEX w Lublinie. Funkcjonujemy na rynku od 1986 roku, zajmując się wysokiej jakości obsługą związaną z cynkowaniem i galwanizacją. Dzięki tym procedurom możemy zagwarantować jednorodną i wytrzymałą powłokę antykorozyjną i zapewnić klientom stworzenie na wyrobach metalowych stabilnej powierzchni ochronnej i ozdobnej. Wykonujemy oprócz tego cynkowanie z połyskiem, cynkowanie zawieszkowe i bębnowe oraz pasywację powłok. Zapraszamy do kontaktu.
Kategoria:

MM MetalBud to wytwórnia konstrukcji stalowych. Firma powstała w 2004 roku i współcześnie jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, zatrudniającym 16 osób. Produkujemy drobne konstrukcje stalowe oraz formy stalowe, zbiorniki, kotwy metalowe, kotwy fundamentowe. Tworzymy konstrukcje spawane zgodnie z dostarczonym projektem. Wykonujemy prace dla takich zakładów pracy jak Mostostal, Consolis. Naszymi odbiorcami są również urzędy oraz klienci detaliczni.
Kategoria:

STEFDACH to mała firma wykonującą prace dekarskie zarówno dla inwestorów prywatnych (np. na domach jednorodzinnych, kamienicach) jak i dla firm (dachy o pow. do 2000m2). Atutami firmy są niskie ceny usług, wysoka jakość i terminowość.

Wykonujemy następujące rodzaje pokryć dachowych:

>> Dachówka ceramiczna i betonowa,
>> Blachodachówka i blacha trapezowa,
>> Gonty bitumiczne,
>> Papa termozgrzewalna,
>> Ondulina.

Montaż takich elementów jak:

>> Obróbki blacharskie,
>> Okna dachowe i wyłazy,
>> Ławy śniegowe,
>> Rynny oraz rury spustowe.

Oferujemy również prace takie jak:

>> Naprawa dachów,
>> Docieplanie poddaszy,
>> Malowanie dachów.

Zapewniamy Państwu:

>> Wysoką jakość usług,
>> Konkurencyjność cenową,
>> Sprawną realizację zleceń,
>> Pełen profesjonalizm wykonywanych działań.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl