Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25636
415
8
66338

Wynajem autokarów, transport: autokary, busy, minibusy


 
Opis Profesjonalna firma oferująca wynajem autokarów. Oferujemy przewóz osób, wycieczki, transport, wynajem autokarów, busów, do państwa dyspozycji oddajemy autokary i busy wysokiej klasy z świetnie przygotowanymi kierowcami.

To nasza najnowsza usługa dla Klientów oczekujących:
- komfortu
- sprawnego i łatwego przejazdu z miejsca zamieszkania, biura do miejsca docelowego: miejsca zamieszkania, biura, hotelu
- szybki przejazd bez zbędnych przesiadek i dojazdów na przystanki autobusowe.

Transport posiada:
- klimatyzację
- radio CD, DVD, MP3, LCD 13”

W cenie:
- kawa, ciastko
- woda mineralna

 

Słowa kluczowe wynajem autokarów   przewóz osób   wynajem busów   przewóz osób   autokary   wynajem autobusów   wynajem minibus   wycieczki autokarowe   bilety autokarowe   luksusowe autokary   transport autokarowy   wynajem autokarów
Url http://www.silesiatransport.pl
Kategorie Firmy wg branż > Transport > Przewozy osobowe
Sport Turystyka > Biura podróży
Motoryzacja > Wynajem busów
Data wpisu Oct 27, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Transport > Przewozy osobowe
Dom pogrzebowy Exitus prowadzi swą działalność od 1991 roku na obszarze Warszawy oraz pobliskich miejscowości. Zajmuje się pochówkiem tradycyjnym i kremacjami, które polegają na spopielaniu ciała w trumnie ekologicznej w temperaturze powyżej 1000 stopni Celsjusza. Po skremowaniu ciała zmarłego prochy są powierzane rodzinie w urnie wraz z odpowiednim poświadczeniem. Urnę wolno pochować w grobie tradycyjnym albo w kolumbariach, to znaczy ściennych niszach urnowych. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji wszelkiego dnia przez całą dobę. Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności w szpitalach, urzędach oraz cmentarzach. Dowiedz się więcej na stronie internetowej.
Kategoria:

AMK-AUTO - wynajem samochodów Gdynia, Gdańsk, Sopot. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - wypożyczalnia samochodów, rent a car in Gdansk.
Kategoria:

Najdokładniejszy planer podróży online. Strona skonstruowana została tak, aby maksymalnie ułatwić nawigację i przyspieszyć wyznaczanie dowolnej trasy w całej Europie. Po wyzczaczeniu trasy istnieje możliwość wydrukowania zarówno mapki, jak i dokładnej instrukcji przejazdu z dużą dokłądnością.
Kategoria:

Wszystkich Państwa z Kłodzka oraz okolic zapraszamy do skorzystania z usług firmy taksówkarskiej Ryno Taxi. Jeżeli chcesz wyjechać na urlop w góry lub nad morze albo masz pilną konferencję i potrzebujesz ekspresowego przewozu, wybierz nas. Gwarantujemy, iż dojedziesz w każde miejsce bez opóźnień, wygodnym pojazdem i w miłej atmosferze. Każdy z naszych pojazdów przechodzi odpowiednie badania techniczne, dzięki czemu mamy pełne przekonanie, iż będzie sprawny każdego dnia oraz szybko dojedzie w wybraną przez Ciebie lokalizację. Nasi kierowcy mają odpowiednie przeszkolenia oraz wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu poradzą sobie w niespodziewanych i trudnych sytuacjach na drodze. Dowiedz się więcej na stronie.
Kategoria:

Firma Natur wynajmuje swoje busy i autobusy oraz świadczy usługi przewozowe na regularnych liniach już od 1996 roku. Od początku naszym celem było dostarczenie usług na najwyższym poziomie i kształtowanie relacji z klientem opartych na zaufaniu i najwyższej jakości.

# Nasza oferta obejmuje: Obsługa różnego rodzaju imprez okolicznościowych (śluby, wesela, przysięgi, pielgrzymki itp.)
# Obsługa wycieczek
# Transfer na i z lotniska
# Obsługa klubów sportowych - przewozy na zgrupowania i zawody
# Przewozy pracowników, wyjazdy integracyjne oraz szkolenia
# Inne usługi według potrzeb klienta
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl