Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25497
415
9
66295

Wynajem autokarów, transport: autokary, busy, minibusy


 
Opis Profesjonalna firma oferująca wynajem autokarów. Oferujemy przewóz osób, wycieczki, transport, wynajem autokarów, busów, do państwa dyspozycji oddajemy autokary i busy wysokiej klasy z świetnie przygotowanymi kierowcami.

To nasza najnowsza usługa dla Klientów oczekujących:
- komfortu
- sprawnego i łatwego przejazdu z miejsca zamieszkania, biura do miejsca docelowego: miejsca zamieszkania, biura, hotelu
- szybki przejazd bez zbędnych przesiadek i dojazdów na przystanki autobusowe.

Transport posiada:
- klimatyzację
- radio CD, DVD, MP3, LCD 13”

W cenie:
- kawa, ciastko
- woda mineralna

 

Słowa kluczowe wynajem autokarów   przewóz osób   wynajem busów   przewóz osób   autokary   wynajem autobusów   wynajem minibus   wycieczki autokarowe   bilety autokarowe   luksusowe autokary   transport autokarowy   wynajem autokarów
Url http://www.silesiatransport.pl
Kategorie Firmy wg branż > Transport > Przewozy osobowe
Sport Turystyka > Biura podróży
Motoryzacja > Wynajem busów
Data wpisu Oct 27, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Transport > Przewozy osobowe
Firma Seba Tour zaprasza do korzystania ze swoich usług. Siedziba naszej firmy mieści się w Nysie w województwie opolskim. Zajmujemy się transportem osób z Polski do Niemiec oraz z powrotem. Mamy nowoczesne i sprawdzone pojazdy i doświadczonych kierowców, którzy zapewniają Państwu gwarancję bezpiecznej oraz sprawnej podróży. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty, uprawniające nas do realizacji kursów. Gwarantujemy wysoką jakość usług w atrakcyjnych cenach. Osoby zainteresowane dokładnymi informacjami na temat aktywności przedsiębiorstwa oraz wykonywanych usług zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:

Wybierając usługi naszej firmy przewozowej możesz liczyć na bardzo atrakcyjne ceny oraz szereg rozmaitych usług, w ramach których świadczymy transport. Możesz wynająć nas do przewozu osób na uroczystości, czy też w celach wycieczkowych lub przy organizacji pielgrzymki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta na naszej stronie internetowej już teraz !
Kategoria:

Nasza firma przewozowa specjalizuje się w krajowym i międzynarodowym przewozie osób. Oferujemy wynajem autobusów i busów wraz z kierowcą. Obsługujemy wycieczki, transfer na lotnisko, pielgrzymki, firmy, szkoły, koła emerytów i inne. Realizujemy też usługi w zakresie przewozu osób niepełnosprawnych i przewozu pracowniczych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - szczegóły na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo AFbus oferuje klientom częste przewozy do Niemiec oraz z powrotem. Organizujemy przewozy z wielu miejsc w naszym kraju. Obsługujemy południową oraz środkową część Polski. Gwarantujemy niezwykle atrakcyjne ceny wszystkich przewozów a także sposobność dopasowania drogi przejazdu do indywidualnych wymagań każdego klienta. Ubezpieczamy klientów na czas podróży. Doskonałe wyposażenie naszych mikrobusów gwarantuje wygodne warunki przejazdu. Udostępniamy sposobność transportu dużej ilości bagaży. Działamy w sektorze od ponad 20 lat.
Kategoria:

Polecam z korzystania z usług jakie daje wam nasza firma. Specjalizujemy się w transporcie osób z lotnisk Katowic-Pyrzowic jak również z Kraków Balice i Wrocławia. Działamy na rynku od 2008r. mamy dużo zadowolonych klientów indywidualnych jak również firm które obsługujemy. Posiadamy wygodne, klimatyzowane vany, które zapewniają komfort podczas jazdy. Kursy z lotnisk kierowane są głównie do hoteli i hosteli w Krakowie jak również oferujemy bezpośredni transport z lotnisk do Zakopanego.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl