Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25497
415
9
66295

Ogrody


 
Opis W internetowym poradniku ogrodniczym macie możliwość zapoznania się z praktycznymi poradami dotyczącymi m.in. urządzania ogrodu, nawożenia gleby czy rozmnażania roślin. Serwis jest praktycznym przewodnikiem dla każdego ogrodnika zarówno tego początkującego jak i średnio zaawansowanego.

 

Słowa kluczowe ogrody   poradnik   ogrodniczy   kwiaty   doniczkowe   sadzenie   porady   uprawa   hodowla   roślin
Url http://poradnikogrodniczy.pl
Kategorie Dom Wnętrze > Ogrody
Data wpisu Oct 17, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Dom Wnętrze > Ogrody
Internetowy Sklep Nort-Bis oferuje sztuczne żywopłoty które mogą służyć jako osłony balkonowe, indywidualne skrzynki na listy (Mailbox, Letter box), sejfy ścienne i sejfy gabinetowe. Sprawdź nas teraz, Okazja skorzystaj - Kliknij i zobacz więcej. Sprzedaż skrzynek pocztowych na listy w Warszawie - skrzynki pocztowe to nierdzewne skrzynki lokatorskie i skrzynki zbiorcze. Zapraszamy Państwa - sztuczne żywopłoty, sejfy i skrzynki na listy Warszawa. Wysokiej jakości sztuczny żywopłot (Sztuczne liście i rośliny artificial ) jako osłona balkonu.
Kategoria:

Każdy z nas ma choć jedno drzewko iglaste, ale czy każdy z nas nie chciał by mieć pod tym drzewkiem własne grzyby leśne? ZAPEWNE TAK!

Pomyśl z jaką zazdrością spotkasz się ze strony sąsiada jak zobaczy grzyby na Twojej działce – zapewne dozna szoku!!! TERAZ TO NIE PROBLEM!!!

Dzięki firmie MYKOFLOR® mamy do zaoferowania żywą grzybnię mikoryzową do grzybów leśnych.

SKŁAD SZCZEPIONKI:

borowik szlachetny, borowik sosnowy, mleczaj rydz, koźlarz babka, koźlarz pomarańczowoczerwony, maślak zwyczajny

ZASTOSOWANIE:

Ektomikoryzę z zestawem grzybów jadalnych można stosować do wszystkich gatunków i odmian: dębu, buka, brzozy, grabu, sosny i świerka.

Uwaga:

Obok wystąpienia grzybów jadalnych mogą pojawić się grzyby niejadalne oraz trujące, dlatego należy zachować należytą ostrożność podczas ich zbierania.

STOSOWANIE:
pojemność 250ml
(1 dawka 10 ml = 1 łyżeczka)

1. Rośliny kopane z gruntu z gołym korzeniem lub sadzone z doniczki 1-2 miejsca aplikacji
2. Roślina sadzona w tym lub poprzednim roku 1 miejsce aplikacji
3. Roślina 3-5 lat po posadzeniu 2-3 miejsca aplikacji
4. Duże drzewa 5-6 miejsc aplikacji
5. Drzewa rosnące w grupie 5-6 miejsc aplikacji

PROSTA APLIKACJA:

Zastosowanie szczepionek mikoryzowych jest bardzo proste.
Od kupionej butelki odetnij końcówkę. Następnie podkop mały dołek wokół korzeni rośliny (na ok 10 cm głębokości). Potem wyciśnij około 1 łyżeczkę (ok 10 ml) mikoryzy na korzeń rośliny. Na koniec dołki zakop i obficie podlej roślinę.

Jeżeli damy więcej miejsc aplikacji to [url=http://www.gadar.pl/grzybnia]grzybnia[/url] będzie miała więcej ognisk startowych do kolonizacji terytorium. Szybszy będzie efekt stosowania.

CO DAJE NAM ZASTOSOWANIE MIKORYZY:

- lepsze zaopatrzenie w wodę
- wyższą dostępność składników pokarmowych, w tym trudno przyswajalnych (fosfor,żelazo )
- zwielokrotnienie powierzchni chłonnej systemu korzeniowego i stymulacja jego wzrostu
- wyższą odporność czynną i bierną na patogeny korzeniowe (fytoftoroza, fuzarioza i inne)
- lepsze i obfitsze kwitnienie, owocowanie, kondycja, żywy wygląd
- mniejsza wrażliwość na stresy środowiskowe: nieodpowiednie pH, zasolenie, zalanie, toksyczne związki

Oferowane Państwu przez firmę MYKOFLOR® grzybnia mikoryzowa jest wyizolowana z korzeni roślin rosnących w najlepszych siedliskach. Przetestowana w licznych doświadczeniach w Laboratorium Grzybów Mikoryzowych MYKOFLOR® . Jest to najnowocześniejszy produkt polecany przez Polskie Towarzystwo Mikoryzowe do stosowania amatorskiego i profesjonalnego. Nasze preparaty są produktem naturalnym rozmnożonym w warunkach laboratoryjnych; nie zawierają patogenów ani saprofitów (testowane mikrobiologicznie).

MIKORYZA to występująca od początków życia na Ziemi symbioza grzybów i roślin.

Dzięki grzybom rośliny mogły opanować wiele miejsc niesprzyjających wegetacji i rosnąć w najtrudniejszych warunkach. Jako naturalny stymulator wzrostu mikoryza zawsze pomaga.
Kategoria:

Pracownicy firmy ogrodniczej Garden Time każdy ogród i każde zlecenie traktują indywidualnie, dostosowując ofertę do oczekiwanego efektu oraz budżetu, jakim dysponuje klient. Firma Garden Time oferuje usługi takie jak sadzenie roślin ozdobnych, żywopłotów, iglaków, a także przycinanie i formowanie roślin, przygotowanie ogrodu do zimy oraz zbieranie liści i porządki w ogrodzie.
Kategoria:

Nasz ogród, zdjęcia i opisy roślin, drzew i krzewów, domku, rzeczki, oczka wodnego, skalniaka.
Moje dodatkowe hobby związane z ogrodem, wkomponowywanie elementów z ogrodów japońskich, wiadomości i adresy stron internetowych na temat ogrodów japońskich, budowa skalniaka , oczka wodnego i źródełka , zabezpieczanie roślin na zimę.
Kategoria:

Przydomowy ogródek jest miejscem, gdzie chcemy zaznać chociaż ociupinkę wyciszenia, pdprężyć się oraz sycić odpoczynkiem na świeżym powietrzu. Jak wiadomo najlepiej relaksuje się w miejscach, w których jest porządek i które są zadbane. Nieraz nie mamy czasu, żeby zadbać o swój przydomowy ogród jak należy, z tej przyczyny często przekształca on się w gąszcz badyli oraz przerośniętej trawy czy wręcz w pustynię. Jeśli pragnęlibyśmy przywrócić mu należyty wygląd, lecz nie mamy na to czasu lub dostatecznej wiedzy, dobrym pomysłem jest najęcie doświadczonej firmy - przykładowo Bioarchitektura.pl. Specjalizują się one w projektach ogródków, a także w ich aranżacji, a także eksperci będą służyć nam poradą odnośnie pielęgnacji roślin. Na skutek tego zdobędziemy pewność, iż wszystko odbędzie się odpowiednio natomiast zasadzone rośliny będą dobrze rosły.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl