Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25406
415
6
66278

Art Studio Autorska Pracownia Aranżacji Wnętrz Anna Paszkiewicz


 
Opis "Art Studio" jest firma zajmującą się kompleksową aranżacją wnętrz, od projektu do efektu. Powstała z myślą o stworzeniu autorskiej pracowni architektury wnętrz, odpowiadającej indywidualnym potrzebom współczesnego człowieka, chcącego połączyć osobiste preferencje z moją wiedzą, doświadczeniem i inwencją twórczą.

 

Słowa kluczowe Projektowanie wnętrz białystok   aranżacja wnęrz białystok   architekci wnętrz białystok   projektaci wnętrz bialystok
Url http://artstudio.bialystok.pl
Kategorie Dom Wnętrze
Data wpisu Oct 10, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Dom Wnętrze
Wysokiej jakości produkty biologiczne takie jak fungicydy, środki chwastobójcze, herbicydy, insektycydy, środki owadobójcze mają niską toksyczność dla zwierząt i ludzi. W przyszłości ulegają całkowitemu rozkładowi w glebie i roślinach. Możesz wybrać takie środki dla różnych kultur. Gdzie kupić środki ochrony roślin? W naszym sklepie internetowym. Oferujemy duży wybór wysokiej jakości produktów różnych producentów w atrakcyjnej cenie.
Kategoria:

Producent paneli fotowoltaicznych z siedzibą w Krakowie. Firma zajmuje się kompleksową obsługą przez cały proces. Zaczyna od Analizy możliwości gospodarstwa. Następnie przygotowywany jest dedykowany projekt. Pracownicy pomagają również w wypełnieniu wniosku o dotacje. Po samym montażu gwarantujemy wsparcie techniczne oraz monitoring, dzięki podłączeniu do sieci.
Kategoria:

Świadczymy wysokiej jakości usługi montażu i serwisu szklarni oraz oranżerii. Mamy szeroki wybór produktów. Zobacz naszą ofertę i skontaktuj się z Nami


GREENHOUSE
SERVICE
Świadczymy dla Was usługi montażu i serwisu szklarni, i oranżerii. Dbamy o odpowiednią jakość naszych realizacji dzięki czemu kwiaty w Twoim ogrodzie zawsze będą miały odpowiednie warunki. Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej.
Kategoria:

Budomax jest firmą usługową z tradycjami i wieloletnim doświadczeniem działająca na rynku polskim od 1992 roku. Głównym założeniem firmy od początku jej powstania było kompleksowe wykonawstwo podłóg drewnianych. Naturalne drewno wciąż stanowi o standardzie wykańczania wnętrz, tworząc ciepłą, przyjazną atmosferę, będąc często najważniejszym elementem wnętrza. Wybranie odpowiedniego gatunku drewna i sposób jego wykończenia wprowadzi do Państwa domu naturalne piękno i komfort, z pewnością zaskoczy niejednego z Państwa gości. Wychodząc naprzeciw wciąż rosnącym wymaganiom klientów, nasze wieloletnie doświadczenie, sprzęt najnowszej generacji i odpowiedni dobór profesjonalnych materiałów, pozwalają nam na zaspokojenie nawet najbardziej wymagającego klienta. Współpracujemy z firmami uznanymi na całym świecie przez klientów, wykonawców, a także projektantami wnętrz, którzy często są pomocni w doborze odpowiedniego gatunku drewna do pomieszczeń w Państwa domach. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą


-Wykonujemy usługi związane z kompleksowym układaniem parkietów, podłóg drewnianych i tarasów:
 
układanie parkietu w różne wzory 
układanie drewnianych podłóg
układanie tarasów drewnianych
renowacja starych parkietów i podłóg
układanie listew przypodłogowych
bezpyłowe cyklinowanie
lakierowanie 
szpachlowanie
olejowanie
badanie wilgotności podłoża
poziomowanie podłoża
chemia do parkietu i równania podłoża
Kategoria:

Jesteśmy firmą, która z usługami deweloperskimi związana jest od 2003 roku. Przez ten czas nie tylko zrealizowaliśmy bardzo wiele inwestycji, ale także realizowaliśmy zarządzanie nieruchomościami. Każdy kto nam zaufa otrzyma profesjonalną oraz rzetelną obsługę jego nieruchomości. Gwarantujemy, że dzięki nam każda nieruchomość na pewno znowu zakwitnie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl