Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25665
415
9
66354


 
Opis Podstawą naszej praktyki jest budowanie długotrwałych relacji z pacjentami opartych na wzajemnym zaufaniu i zrozumieniu. W PrecisDENT Centrum Implantologii i Stomatologii Mikroskopowej kładziemy duży nacisk na komunikację, dzięki czemu każdy pacjent jest dokładnie poinformowany o dostępnych opcjach leczenia, potencjalnych ryzykach oraz oczekiwanych wynikach. To partnerstwo pozwala na wspólne podejmowanie decyzji o najlepszym planie leczenia.

 

Słowa kluczowe stomatologia   implantologia
Url http://precisdent.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Gabinety
Data wpisu May 13, 2024
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Lekarze
Jeżeli interesują Cię internetowe porady lekarskie, które możesz uzyskać szybko i za niską cenę, to zapraszamy Cię na stronę internetową www.lekarz-radzi.com, którą prowadzi pani doktor Ewa Rachwał – Kleinrok. Jest ona specjalistką z dziedziny pediatrii oraz psychiatrii dzieci i młodzieży, z wieloletnim stażem klinicznym i na swoim koncie posiada tysiące zadowolonych pacjentów – tych małych, jak i tych nieco starszych. Pani doktor udziela specjalistycznych, indywidualnych porad, na które pacjent czeka maksymalnie 48 godzin.
Kategoria:

Gastrolog Częstochowa - gabinet specjalistyczny lekarza gastrologa. Pomoc w schorzeniach i dolegliwościach układu pokarmowego, badania endoskopowe (gastroskopię, kolonoskopię). Jeśli żyjesz w ciągłym stresie i nie masz czasu na zdrowe odżywianie, bądź ostrożny. Problemy dróg pokarmowych to jedna z najczęstszych dolegliwości, na które skarżą się pacjenci. Nie bagatelizuj pierwszych sygnałów i już dziś pozwól, by pomógł Ci doświadczony gastrolog. Częstochowa znalazła już swojego specjalistę. Czy Ty również chcesz poczuć się lepiej?
Kategoria:

Leczenie bólu kręgosłupa w Poznaniu to tak naprawdę sprawa, która wymaga osoby z dużym doświadczeniem. W naszej klinice lekarz Michał Gapiński troszczy się sie przede wszystkim o dobro pacjentów. Nigdy nie działa od razu. Za każdym razem przed zabiegiem wykonuje szeregi niezbędnych badań. Jednak po takowym zabiegu możemy się w stu procentach spodziewać, że będziemy czuć się lepiej. Wszystkie bóle głowy, czy nóg powinny ustąpić.
Kategoria:

Alkoholik to osoba uzależniona od alkoholu, jego spożywanie jest podyktowane psychicznym, fizycznym względnie społecznym wpływem. Alkoholik w skutek picia ponosi straty zarówno fizyczne jak oraz w życiu rodzinnym tudzież społecznym, zadaje krzywdę sobie, swojejwłasnej rodzinie i najbliższym osobom, często również popada w konflikt z prawempełnomocnictwem. Terapia antyalkoholowa jest zespołem wszystkich działań mających na celu zatrzymanie rozwoju choroby. Pierwszym i niezbędnym do podjęcia terapii czynnikiem jest odtrucie czyli odtruwanie organizmu. Firma MEDICUS realizuje odtrucia alkoholowe prowadzone przez wykwalifikowanych lekarzy, przy użyciu indywidualnych odpowiednich do stanu pacjenta leków i płynów infuzyjnych.
Kategoria:

Czy warto zapisać się na neurehabilitację? Zamierzasz umówić się na wizytę u neuropsychologa? Nie czekaj, bo warto skorzystać z fachowej pomocy, by zdiagnozować obecną sytuację a także opracować plan dalszej terapii. Nasi pracownicy są otwarci na potrzeby każdego pacjenta. Pracujemy z zaangażowaniem, stosując nowoczesne metody.Dlatego warto skorzystać z naszego wykształcenia i doświadczenia i skontaktować się z nami.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl