Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25331
415
6
66224


 
Opis IMAD jest serwisem iPhonów cenionym przez klientów. Oferuje usługi diagnostyki i naprawy urządzeń Apple. Autoryzowany serwis Apple łatwo znajdziesz w Małopolsce i na Śląsku. Możesz skorzystać z oferty autoryzowanego serwisu Apple w którym znajdziesz ofertę kompleksowej diagnozy i wyceny naprawy on-line, która wydatnie oszczędzi Twój czas. Serwis telefonów iPhone posiada certyfikację Apple. W serwisie znajdziesz kadrę doświadczonych serwisantów, którzy pomogą Ci w szybkiej naprawie Twojego sprzętu.

 

Słowa kluczowe apple iphone
Url http://https://imad.pl/
Kategorie Firmy wg branż > Handel
Data wpisu Aug 5, 2022
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Handel
Z prawdziwą przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę przygotowaną przez spółdzielnię mleczarska Milkon. Nasza rezydencja znajduje się w Ślesinie w niedalekim sąsiedztwie Konina. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zarówno właścicieli zakładów przetwórczych zainteresowanych dostawami mleka, jak i rolników pragnących zostać naszymi członkami. Spółdzielnia nasza łączy rolników prowadzących ekologiczne obejścia położone na nieskażonym terenie, co zapewnia najwyższą jakość przygotowywanego przez nich mleka. Mleko magazynujemy i transportujemy w stosownych warunkach, spełniających najwyższe standardy higieniczne i epidemiologiczne. Do zakładów przetwórczych dostarczamy je własnymi wozami. Więcej konkretów zobaczycie Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Nowoczesna firma Dariusza Czyrnego posiada wieloletnie doświadczenie w pełnej obsłudze odbiorców w obszarze montażu i naprawy kompleksowych urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych i gastronomicznych. aktywność prowadzi od 1991 roku dzięki czemu posiada wiele skutecznie zrealizowanych zleceń i obszerne grono usatysfakcjonowanych ze współpracy klientów. Doskonale wyposażone zaplecze projektowe, jak i doświadczony zespół fachowców umożliwiają realizację najtrudniejszych nawet zleceń. W rozległym asortymencie usług odnaleźć można naprawy, remonty, montaż i serwis przeróżnego typu klimatyzatorów, zamrażarek, chłodni, lad, pieców, elektrycznych patelni i dużo innych urządzeń mających zastosowanie w lokalach usługowo-gastronomicznych. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu, a więcej dokładnych informacji można odszukać na stronie internetowej.
Kategoria:

Domino to przedsiębiorstwo z ugruntowaną sytuacją na rynku. Świadczymy usługi w obszarze dystrybucji wysłodzin browarnianych i innych odpadów. Głównym walorem naszej firmy jest wieloletnie doświadczenie oraz wyspecjalizowana kadra pracowników. Funkcjonujemy na terenie całego kraju. Usługi przez nas wykonywane są zgodne ze światowymi standardami i regułami. Zlecone nam zadania realizujemy szybko, ale pieczołowicie. Usiłujemy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów - realizujemy także specjalne zamówienia. Współpracujemy z osobami indywidualnymi i firmami. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie.
Kategoria:

Firma Kab-Mar z siedzibą w Krakowie świadczy usługi w obszarze kompletacji dostaw kabli i przewodów na obszarze całego kraju. W swojej ofercie przedsiębiorstwo posiada kable gołe i nawojowe, przewody do odbiorników ruchomych, kable elektroenergetyczne i sygnalizacyjne, kable kolejowe i okrętowe, kable telekomunikacyjne oraz światłowody czołowych producentów krajowych, takich jak Tele-Fonika Kable, Eltrim, Technokabel, Eltron-Kabel, Rogum, Bitner, czy Drut-Plast. Czołowym asortymentem ofercie handlowej Kab-Maru są kable i przewody dla górnictwa. Do klientów firmy należą przedsiębiorstwa, hurtownie, firmy wykonawcze, a także indywidualni nabywcy. Ich zaufaniem Kab-Mar cieszy się dzięki temu, że gwarantuje profesjonalną oraz kompleksową obsługę, atrakcyjne ceny, wydłużone terminy płatności, gratisowy wysyłka na obszarze całego kraju tudzież otrzymanie niezbędnych atestów i certyfikatów dla oferowanych kabli oraz przewodów. Więcej informacji na naszej stronie.
Kategoria:

A CLEAN PARTNERSHIP POLSKA w Stargardzie to firma, która zajmuje się dystrybucją produktów ekologicznych tj. środki klasy premium (produkcja w Szwecji), sprzęt do sprzątania (produkcja EU) oraz czyściwa włókninowe (produkcja EC). Swoją działalność prowadzimy od 2015 r. i stawiamy sobie od początku za cel dostarczanie produktów, które będą jak najbardziej przyjazne środowisku. W ofercie Mamy chemię ekologiczną, chemie obiektową m. in. do usuwania graffiti, sprzęt ręczny, wózki hotelowe oraz kosmetyki samochodowe. Zapraszamy!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl