Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25600
415
6
66325


 
Opis Szukasz najlepszego miejsca w Warszawie, które tętni życiem i gdzie każdy świetnie się czuje? Zapraszamy do praskiego Konesera! To kompleks kilku budynków przejętych po nieistniejącej już wytwórni wódki. Tchnęliśmy w to miejsce nową energię! Wejdź na stronę i zapoznaj się z listą świetnych knajp, restauracji i sklepów. Ale to nie wszystko! Często goszczą u nas wystawy, spektakle, targi i koncerty!

 

Słowa kluczowe praga restauracje   restauracje praga warszawa   restauracje praga   restauracje warszawa praga   koneser
Url http://https://koneser.eu/
Kategorie Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie
Zdrowie Uroda > Uroda
Data wpisu Jan 5, 2022
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Metal-Art zaprasza do współpracy w zakresie wyrobu numeratorów, pieczątek i datowników. Usługi są oferowane wyłącznie na terenie Warszawy. Atutem firmy jest długoletnie doświadczenie – działa bez przerwy od 1980 roku. W tym okresie dostarczyła do wielu warszawskich instytucji i firm różnego rodzaju pieczątki: automatyczne, z trzonkami drewnianymi, w kasetkach. By zapoznać się z ofertą, cennikiem wystarczy przejść do firmowej strony.
Kategoria:

Open-legal.pl - zapewniamy szeroki dostęp do profesjonalnych usług prawniczych z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych i etycznych świadczonej obsługi prawnej.
Zasięg terytorialny naszych usług to głównie: kancelaria Warszawa, kancelaria Piaseczno, kancelaria Nadarzyn, kancelaria Lesznowola.
Kancelaria oferuje kompleksową pomoc prawną we wszelkich aspektach prowadzenia działalności gospodarczej.
Kategoria:

Zastanawiasz się dlaczego niektórym ludziom przeprowadzka nie sprawia żadnego problemu? Wystarczy skorzystać z usług firmy oferującej usługę taxi bagażowego. W ten sposób unikniesz niepotrzebnego stresu i zaoszczędzisz swój cenny czas. Przeprowadzka w Warszawie bywa jeszcze bardziej męcząca, gdyż jest to miasta często zakorkowane i ciężko przejechać z jednej dzielnicy do drugiej.
Kategoria:

Szukasz firmy, której specjalizacją są usługi transportowe Warszawa? Dobrze trafiłeś - firma Parker Logistics oferuje usługi transportowe obejmujące przewozy maszyn i urządzeń na specjalistycznych naczepach niskopodwoziowych, transport drobnicy, transport gabarytów. Zapraszamy na stronę www jaką prowadzi firma transportowa z miasta Warszawa o nazwie Parker Logistics, woj. mazowieckie - tam wszystkie informacje odnośnie oferty na usługi transportowe obejmujące transport drogowy, obejmujące transport morski, transport krajowy i międzynarodowy!
Kategoria:

W czasie II wojny światowej zajęte i rozbudowane przez Niemców, w roku 1944 stacjonowały tu cztery jednostki rozpoznawcze Luftwaffe. Znajdowała się tutaj także tymczasowa baza dla formacji lotniczych wycofywanych dla uzupełnienia stanów i sprzętu z frontu wschodniego. Lotnisko nie zostało praktycznie zniszczone w wyniku działań wojennych.
W nocy z dnia z 3 na 4 maja 1944 teren lotniska został zaatakowany przez oddział Osjana, w czasie którego zniszczono 5 samolotów Ju-52/3m oraz uszkodzono kilka innych samolotów. Atak ten był zaskoczeniem dla Niemców, podejrzewano nawet, że zniszczenia nastąpiły w wyniku alianckiego nalotu, dzięki czemu oddział wycofał się bez strat. Następne ataki Grupy Kampinos w dniach 1-2 sierpnia 1944 roku był nieudany, lotniska nie udało się opanować, a partyzanci ponieśli straty
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl