Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25366
415
7
66232


 
Opis Szukasz najlepszego miejsca w Warszawie, które tętni życiem i gdzie każdy świetnie się czuje? Zapraszamy do praskiego Konesera! To kompleks kilku budynków przejętych po nieistniejącej już wytwórni wódki. Tchnęliśmy w to miejsce nową energię! Wejdź na stronę i zapoznaj się z listą świetnych knajp, restauracji i sklepów. Ale to nie wszystko! Często goszczą u nas wystawy, spektakle, targi i koncerty!

 

Słowa kluczowe praga restauracje   restauracje praga warszawa   restauracje praga   restauracje warszawa praga   koneser
Url http://https://koneser.eu/
Kategorie Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie
Zdrowie Uroda > Uroda
Data wpisu Jan 5, 2022
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Chcemy przedstawić klientom firmę Stan-Mar, która istnieje na rynku do 2004 roku. Obszar działalności obejmuje Warszawę oraz Jabłonnę. W tej chwili prowadzimy cztery oddziały skupu złomu, zlokalizowane na warszawskiej Białołęce oraz jeden w Jabłonnie. Stan-Mar przeprowadza w terminie także solidnie zamówienia. Wykorzystuje własny sprzęt transportowy, wózki widłowe i ładowarki. Cała oferta naszej firmy zawiera rozbiórki, demontaż oraz złomowanie obiektów oraz konstrukcji stalowych. Do tego prowadzimy skup makulatury, sprzętu AGD i RTV, a również złomu, odpadów żelaza i stali, metali kolorowych, cynku, aluminium. Zachęcamy do odwiedzin naszej witryny internetowej.
Kategoria:

Firma Anielskieprzysmaki posiada bardzo szeroką i intrygującą propozycję skierowaną do koneserów domowego, a zarazem interesującego smaku. W ofercie odnaleźć można zarówno bogaty asortyment miodów, syropów, soków. Naturalne składniki, brak konserwantów, a również niepowtarzalny smak staja się niezwykłym atutem firmy Anielskieprzysmaki. Oryginalna receptura budowy produktów, staje się walorem zachęcającym do wybierania z bardzo szerokiego asortymentu, który stale się poszerza.
Kategoria:

Centrum Szkoleniowe Pankiewicza, to współczesny budynek umieszczony w ścisłym centrum miasta Warszawy. Usytuowanie Centrum Szkoleniowego przy ulicy Pankiewicza 3, upraszcza dotarcie do niego z poszczególnych rejonów miasta. Dziś Centrum Szkoleniowe zapewnia 13 sal szkoleniowych, jakie są współcześnie urządzone, zgodnie z aktualnymi trendami na rynku. Nasze sale wyekwipowane są w nowoczesne zaplecze użytkowe, takie niczym komfortowe krzesła i stoły, ale też nowoczesne komputery, drukarki i inny sprzęt biurowy. Wszelka sala jest pomocniczo klimatyzowana i posiada ciągły dostęp do Internetu. mamy sale różnych wielkości. Więcej na witrynie WWW.
Kategoria:

Władysława IV w połowie XVII wieku. Stał się miejscem kultu religijnego po dziś dzień. Prócz zabytkowej zabudowy kościoła zespół klasztorny kryje w swych murach grób Stanisława Staszica oraz zabytkowe źródełko obudowane czerwonym piaskowcem wąchockim z XIX wieku. Nieopodal klasztoru znajduje się również punkt widokowy, skąd rozpościera się wspaniały widok na Warszawę i Wisłę z Góry Polkowej. Odwiedzającym Bielany po raz pierwszy poleca się również wizytę w Lasku Bielańskim, który jest gratką dla przyrodników, jak i Lasku Młocińskim, gdzie można zobaczyć pozostałości zabudowań pałacowych Buhla w towarzystwie wspaniałej zieleni. Co istotne Laski Bielańskie nie są parkami, są kompleksami leśnymi, a to rzadkość w przypadku dzielnic warszawy i innych większych miast. Poza atrakcjami przyrodniczymi warto zobaczyć forty wzniesione przez Rosjan, Fort Bielany oraz Fort Wawrzyszew, będące składową Fortu Warszawa.
Kategoria:

Lakiernictwo proszkowe, cynkowanie ogniowe, piaskowanie, zabezpieczenie antykorozyjne oraz krajowe usługi transportowe - to wszystko w jednym miejscu, przedsiębiorstwie TECHNIKOR z siedzibą w Piasecznie. Skutecznie usuwamy rdzę z elementów metalowych, jak również zabezpieczamy je przed nią. Nasi pracownicy służą profesjonalną pomocą i obsługą, a produkty, które sprzedajemy, cieszą się sporym zainteresowaniem wśród klientów zarówno w Piaseczna, jak i Warszawy i okolic. Są nimi głównie małe i duże przedsiębiorstwa. Więcej wiadomości dotyczących świadczonych przez nas usług znajdą Państwo na stronie internetowej, do odwiedzenia której serdecznie zapraszamy już dziś!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl