Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25673
415
11
66357


 
Opis Biuro Rachunkowe Ewa Gąsiorek, które znajduje się w Warszawie, gwarantuje wszechstronne usługi księgowe na najwyższym poziomie. Gwarantujemy wsparcie w obsłudze księgowej i kadrowo-płacowej. Proponujemy również profesjonalne doradztwo podatkowe. Naszą propozycję kierujemy do dużych, małych i jednoosobowych firm. Gwarantujemy indywidualne podejście sprofilowane do potrzeb klienta. Odciążamy klienta w obowiązkach, co umożliwia oszczędność czasu oraz pieniędzy. Wszystkich zainteresowanych współpracą z naszym biurem, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami propozycji na naszej stronie internetowej.

 

Słowa kluczowe Biuro księgowe Warszawa Ochota   kadry i płace Warszawa Ochota   KPiR Warszawa Ochota   Księgi handlowe Warszawa   Księgowość Warszawa Ochota   usługi księgowe Warszawa
Url http://www.finanseeg.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Data wpisu Jul 14, 2020
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Secus Asset Management SA. Jesteśmy domem maklerskim, który dostarcza innowacyjnych produktów inwestycyjnych. Zarządza pierwszym w Polsce funduszem Private Equity Secus I FIZ i funduszem zalążkowym. Świadczy również usługi na rzecz firmom poszukujących kapitału (IPO, pre-IPO, NewConnect).
Kategoria:

Minęły czasy kilometrowych kolejek, jakie były stałym, corocznym zjawiskiem w urzędach skarbowych, gdy zbliżał się termin składania deklaracji podatkowych. Wirtualne możliwości znalazły bowiem odzwierciedlenie również w rozliczeniach. PIT można teraz wypełnić w domu za pośrednictwem Internetu. Wystarczy zalogować się na stronie Ministerstwa Finansów, a następnie wypełnić pobraną deklarację, złożyć elektroniczny podpis i wysłać. W odpowiedzi dostaniemy informację zwrotną o przyjęciu dokumentu. Ministerstwo udziela również informacji, gdzie można kupić certyfikowane urządzenia do podpisu elektronicznego, zakwalifikowanego jako bezpieczny.
Jeżeli szukasz biura rachunkowego z Wrocławia które zapewni Ci profesjonalne usługi księgowe zachęcam do zapoznania się z ofertą firmy Biuro Rachunkowe DUET s.c. 
Kategoria:

ReVision Sp. z o.o. jest kancelarią biegłych rewidentów i doradców podatkowych. Obręb naszych usług obejmuje przede wszystkim doradztwo w zakresie badania sprawozdań finansowych, rachunkowości oraz podatków w firmach zlokalizowanych w Polsce, Niemczech lub Rosji. Obsługę realizujemy w języku polskim, angielskim i niemieckim, rosyjskim bądź hiszpańskim, a rozległy profil naszych działań pomaga kooperować z Odbiorcami z przeróżnych specjalności. Jak dotąd sfinalizowaliśmy około tysiąca badań sprawozdań finansowych, zaś bieżącą rachunkowość prowadzimy dla ponad 200 firm. Osoby zainteresowane doradztwem w organizacji rachunkowości czy też prawa skarbowego zapraszamy na stronę www ReVision.
Kategoria:

Profesjonalną obsługę księgową dla małych i dużych firm w Poznaniu zapewnia Biuro księgowe MBJ BIZNES. Zapraszamy osoby prowadzące już działalność, jak i dopiero rozpoczynające przygodę z biznesem. Zapewniamy kompleksowe i kompetentne wsparcie w oparciu o nowoczesne narzędzia. Usługi księgowe obejmują obszary: kadry i płace, nadzór księgowy oraz obsługę cudzoziemców. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo, czego potwierdzeniem jest świadectwo kwalifikacyjne MF oraz ubezpieczenie OC. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zaznajomienia z całą ofertą.
Kategoria:

Nasza Agencja Ekonomiczna już od blisko 18 lat świadczy usługi księgowe dla małych i średnich przedsiębiorców. Prowadzimy księgi handlowe, książki przychodów i rozchodów, rozliczamy podatki, załatwiamy sprawy kadrowo-płacowe oraz ZUS, sporządzamy bilanse roczne, wypełniamy PITy. Gwarantujemy rzetelną obsługę wszelkich podmiotów gospodarczych.

Nasze usługi świadczymy na terenie Bydgoszczy, nasze biuro mieści się w największej dzielnicy miasta, Fordonie.

Posiadamy koncesję MF 4551.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego biura.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl