Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25673
415
21
66358

Organizacja pokazów barmańskich. Pokazy barmańskie


 
Opis Pokaz barmański ma charakter rozrywkowy, skierowany jest na każdą okoliczność i rodzaj imprezy. Pokaz barmański z pewnością doda kolorytmu i urozmaici Państwa imprezę. Pokaz barmański to trzeba zobaczyć. Światowe standardy, najnowsze trendy, świetna zabawa.

 

Słowa kluczowe pokaz barmański   pokazy barmańskie   organizacja pokazów barmańskich
Url http://www.diablobar.pl/
Kategorie Hobby Rozrywka > Dyskoteki
Hobby Rozrywka > Alkohol
Hobby Rozrywka > Kasyna
Data wpisu Jul 23, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Hobby Rozrywka > Dyskoteki
Klub dyskotekowy DreamClub Parzymiechy to nowo powstały konkurencyjny dla Vivy Truskolasy klub taneczny gdzie na dwóch salach gra się głównie muzykę house oraz dance. Dyskoteka powstała głównie z myślą o ambitnych klubowiczach, którzy chcą spędzić miło wieczór przy dobrej i unikalnej muzyce. Zabawy organizowane w Parzymiechach są zawsze wyjątkowe, pełne pomysłowości i nowoczesności. Dojazd do Parzymiech jest bardzo prosty dlatego też goście mieszkający w Krzepicach, Wieluniu, Kłobucku, Truskolasach czy też Działoszynie nie będą miały z tym żadnych problemów. Na oficjalnej stronie można być stale na bieżąco z newsami z nadchodzących imprez, pobierać najnowsze sety i oglądać galerię ze zdjęciami. Organizatorzy przewidują zawsze wiele atrakcji dla swoich gości i tak zaproszono gwiazdy światowej sceny jak Mirami, Cj Stone, Dj @lex, Marc van linden i wiele wiele innych. Warto się bawić w Dreamclubie.
Kategoria:

Pokaz barmański ma charakter rozrywkowy, skierowany jest na każdą okoliczność i rodzaj imprezy. Pokaz barmański z pewnością doda kolorytmu i urozmaici Państwa imprezę. Pokaz barmański to trzeba zobaczyć. Światowe standardy, najnowsze trendy, świetna zabawa.
Kategoria:

Partyfreak to najnowsze imprezy w Łodzi, informacje o nowych spotkaniach i koncertach. Najlepsze imprezy posiadają własne galerie, każdy może obejrzeć fotki ze znajomymi. Nie wiesz co robić w weekend? Wyszukaj imprezy klubowe i masowe, czytaj recenzje. Zarejestruj się i dodawaj własne opisy i newsy. Każdy może utworzyć własne galerie i linkować do nich. Jeśli nie masz pomysłu na przyszły weekend - sprawdź u nas co ciekawego przygotowali dla Ciebie właściciele najpopularniejszych klubów. Wybierz ulubioną muzykę i najciekawsze spotkanie.
Kategoria:

Zlokalizowany w Krakowie na Kazimierzu klub muzyczny Loca Music Club jest w stanie zmieścić około 100 osób. Nasz lokal posiada salę do tańczenia z dużym lustrem.. Mamy również salę dla palących.. Jesteśmy bardzo elastyczni w temacie granej muzyki. Gramy na wniosek klientów różnorodne melodie. Ogromnym plusem prowadzonego przez nas klubu jest szeroki wybór napojów wyskokowych, w tym licznych piw aromatyzowanych. Zapraszamy klientów od czwartku do soboty od godziny 18. Oferujemy także możliwość zorganizowania zabawy tematycznej, jubileuszowej albo firmowej.
Kategoria:

CreamSopot - to klub i miejsce spotkań w Sopocie[/b] Jeśli chcesz się zabawić jak prawdziwa gwiazda w sercu polskiego Trójmiasta, czyli w Sopocie to koniecznie musisz zorganizować imprezę w Club Cream. Rewelacyjna lokalizacja przy plaży, śliczny taras oraz przestronne sale to tylko parę atutów. Club Cream Sopot gwarantuje świetną zabawę, niespotykaną atmosferę, profesjonalną obsługę oraz muzykę, która porywa największych przeciwników wygibasów na parkiecie. Do dyspozycji gości są dwie sale, które w zależności od wymagań mogą być zaadaptowane na potrzeby danej imprezy. Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami oferty lokalu – serdecznie namawiamy do odwiedzenia naszej strony internetowej albo do kontaktu telefonicznego.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl