Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25331
415
6
66224

rachunkowosckrakow.pl


 
Opis Całościowe usługi księgowe, doradztwo i pomoc w zakładaniu firm, a ponadto księgi przychodów i rozchodów, ewidencję przychodów dla celów ryczałtu i karty podatkowej, rozliczanie firm o dowolnym profilu działalności i dowolnej formie prawnej to wybrane usługi, które oferuje krakowskie Biuro Rachunkowe mgr inż. Jolanty Krzyształowskiej. Posiadamy niezbędne uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych (certyfikat księgowy MF), a także ubezpieczenie w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Szczegóły oferty prezentujemy na stronie, na którą zapraszamy.

 

Słowa kluczowe biuro rachunkowe kraków   biura rachunkowe kraków   usługi księgowe kraków   biuro księgowe kraków   biuro podatkowe kraków   usługi rachunkowe kraków   biura   rachunkowe w krakowie   biuro księgowe wieliczka   usługi księgowe w krakowie   księgowość kraków
Url http://rachunkowosckrakow.pl/
Kategorie Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Data wpisu Jul 13, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Biuro rachunkowe Kognitariat funkcjonuje w branży od 1993 roku. Nasi ludzie posiadają długoletnie doświadczenie w branży oraz stale poprawiają swoje kwalifikacje poprzez udział w różnego rodzaju kursach oraz szkoleniach. Zajmujemy się obsługą w sferze podatkowej, rachunkowej oraz w szeroko rozumianym zakresie prawa gospodarczego i administracyjnego. Nasza platforma usług internetowych funkcjonuje pod nazwą KOGNITARIAT VPN od kilku lat. Platforma jest regularnie rozwijana. Nasi klienci mogą być pewni gwarancji jakości i bezpieczeństwa.
Kategoria:

Portal Cit-8.pl to strona o wnioskach, a także e-urzędach widzianych z perspektywy potrzeb klienta, który już wkrótce udostępni katalog zbierający wszystkie rodzaje spraw, które można załatwić online i pozwoli wygodnie korzystać z dobrodziejstw e-administracji. Eksperci serwisu Cit-8.pl dużą wagę przywiązują do funkcjonalności i wysokiej jakości merytorycznej narzędzi. W działaniach eksperci Cit-8.pl stawiają na prostotę i wygodę, pomagają firmom i urzędom w automatyzacji usług, standaryzacji danych i profesjonalnej obsłudze klienta. Eksperci serwisu Cit-8.pl współpracują z prawnikami, doradcami podatkowymi oraz ekspertami z zakresu e-government, którzy dzielą się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem. Fachowcy portalu Cit-8.pl uważnie wsłuchują się w opinie użytkowników. Na stronie Cit-8.pl dowiedzieć się można między innymi tego, że formularz VAT-9 składają podatnicy niemający obowiązku składania deklaracji VAT-7, VAT-7K, VAT-7D lub VAT-8, dokonujący importu usług lub nabycia towarów, dla którego są podatnikami.
Kategoria:

Całościowe usługi księgowe, doradztwo i pomoc w zakładaniu firm, a ponadto księgi przychodów i rozchodów, ewidencję przychodów dla celów ryczałtu i karty podatkowej, rozliczanie firm o dowolnym profilu działalności i dowolnej formie prawnej to wybrane usługi, które oferuje krakowskie Biuro Rachunkowe mgr inż. Jolanty Krzyształowskiej. Posiadamy niezbędne uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych (certyfikat księgowy MF), a także ubezpieczenie w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Szczegóły oferty prezentujemy na stronie, na którą zapraszamy.
Kategoria:

Firma Dossier z Warszawy specjalizuje się w księgowości, rachunkowości i podatkach. Obsługujemy osoby prywatne oraz firmy i instytucje. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kontrahentów, oferujemy kompleksową pomoc w rozwiązywaniu problemów księgowych, podatkowych oraz problemów z obszaru prawa pracy. Trudnimy się badaniem sprawozdań finansowych, prowadzeniem ksiąg rachunkowych i podatkowych, wykonywaniem ekspertyz, doradztwem podatkowym i działalnością wydawniczą oraz szkoleniową w zakresie rachunkowości. Podejmujemy się prowadzenia postępowań likwidacyjnych i upadłościowych. Więcej szczegółowych informacji na witrynie internetowej.
Kategoria:

Strona internetowa biura podatkowego Tax-Net z Katowic prezentuje dokładną ofertę usług księgowych skierowanych nie tylko do klientów indywidualnych, ale również do firm. W zakresie usług znajduje się księgowość, rachunkowość i podatki rozliczane przez doświadczonych i licencjonowanych doradców podatkowych. Oferujemy także obsługę podmiotów w języku angielskim i niemieckim. Posługujemy się systemem informacji księgowej on-line, który cieszy się dużym zadowoleniem wśród klientów. Posiadamy także specjalny kalkulator na naszej stronie www, który umożliwia wyliczenie kosztów naszych usług.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl