Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25331
415
6
66224

Ubezpieczenia samochodowe


 
Opis Agencja Ubezpieczeniowa AB Port - ubezpiecznia Warszawa. Prowadziamy sprzedaż przez internet. Oferujemy Państwu tanie ubezpieczenia OC, AC, NW, Oc przewoźnika, Oc spedytora, mieszkań i turystyczne. Pakiety czołowych towarzystw ubezpieczeniowych. Zapraszamy - ubezpieczenia komunikacyjne Warszawa.

 

Słowa kluczowe Ubezpieczenia   Pakiety ubezpieczeniowe   Ubezpieczenia oc   Ubezpieczenia ac   Oc przewoźnika   Oc spedytora   Ubezpieczenia warszawa   ubezpieczenia komunikacyjne
Url http://www.tanieoc.pl
Kategorie Biznes Ekonomia
Data wpisu Jul 10, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia
Oferta 10 Funduszy Leasingowych w jednym miejscu. Leasing operacyjny i finansowy maszyn i urządzeń, ciągników siodłowych, naczep, samochodów dostawczych i osobowych z roczników 1990-2009r. Oferty leasing w procedurach uproszczonych, bez ZUS, US i BIK. Oferta leasingu zwrotnego. Leasing nieruchomości. Nasza wieloletnia współpraca z najlepszymi funduszami leasingowymi pozwala nam na sprawną i fachową obsługę zgłaszających się do nas klientów z całego kraju.
Dzięki tej współpracy możemy Państwu zaoferować najszerszy wachlarz ofert leasingowych na rynku.
Obsługujemy klientów z terenu całego kraju.
Kategoria:

Mediare jest firmą windykacyjno - mediacyjną.
Zajmujemy się windykacją pozasądową(windykacja terenowa), windykacją sądową i po bezskuteczenej egekucji komorniczej.

Windykację polubowną prowadzimy w negocjacjach bezpośrednich co pozwala skrócić czas odzyskiwania należności i zwiększa efektywność egzekwowanego długu (78%).

Za zlecenie nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, a naszym wynagrodzeniem jest prowizja od wyegzekowanej kwoty (już od 5%).Koszta dochodzenia należności naszych klientów ponosimy sami, a pewność w odzyskaniu poniesionych nakładów finansowych umożliwia nam umiejętne połączenie elementów prawa, psychologii i
socjologii , dzięki którym, mobilizujemy do regulowania zaległych należności nawet
najbardziej kłopotliwych dłużników .
Wspólpraca z kancelarią radcowską umożliwia nam dochodzenie należności naszych klientów przed sądem bez opłat za wynajęcie prawnika,a zdobyte infomację podczas procesu windykacyjnego umozliwiają nam owocną wspólpracę w egzekwowaniu należności przez komornika.

Ponadto wspieramy firmy w pozyskiwaniu dotacji z Unii Europejskiej.
Kategoria:

Przejmiemy , kupimy spółki z o.o. i SA , GMBH , Ltd ,sro , z terenu całej europy , z zadłuzeniem wobec Zus , Us , Bankow , Dostawców krajowych i zagranicznych , w upadłośći , krytycznie zadłużone , z niskim kapitałem , z zagubionym majatkiem , zagubioną dokumentacją , Absolutnie każde , przejęcie nastepuje w formie Aktu Notarialnego , jak rowniez zmiana siedziby oraz zarządu , na zyczenie klienta zmieniamy także nazwe spółki

www.way4y.co.uk

Tel. 0044 7514 842 700

24/h
Kategoria:

ŚWIADECTWA ENERGETYCZNE

Oferuję profesjonalnie wykonanie Świadectwa Energetycznego.
Oferta charakteryzuje się:
- pełnym profesjonalizmem
- szybkością wykonania
- możliwością negocjacji cen

Posiadam duże doświadczenie w wykonywaniu świadectw i audytów energetycznych dla:
- domów jednorodzinny i wielorodzinnych
- lokali mieszkalnych
- lokali usługowych


tel: 503-073-395
mail: inspektorbudowy@wp.pl
WWW.INSPEKTORBUDOWY.COM
Kategoria:

Wszystkie osoby szukające obecnie dobrych sposobów na oszczędzanie pieniędzy jak najszybciej powinny wejść na tę witrynę internetową. Tylko tutaj znajdziemy ciekawe teksty na temat np. najtańszych na rynku pożyczek, lokat terminowych ze stosunkowo wysokim oprocentowaniem itd. Należy zaznaczyć, że za pośrednictwem serwisu możemy także zadać pytanie eksportom do spraw finansowych. Specjaliści bezpłatnie podpowiedzą, jakim sposobem rozwiązać dany problem. Odpowiedź zostanie zamieszczona się naturalnie na portalu.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl