Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25497
415
9
66295


 
Opis Od dłuższego czasu prowadzisz swoją firmę, ale na rynku właśnie pojawiła się konkurencja, która zaczęła Ci zagrażać? Nie chcesz pozwolić na to, żeby ktoś przejął Twoich klientów? Postaw na nowoczesne, lecz sprawdzone rozwiązania. Gorąco polecamy Ci nagrywanie materiałów wideo i tworzenie treści, które potem będziesz mógł wykorzystać do marketingu internetowego. Jesteśmy zespołem ekspertów, którzy właśnie z myślą o takich osobach jak Ty stworzyli ciekawie narzędzie służące do analityki wideo. Dzięki nam w zasięgu ręki będziesz mieć aplikację, która podpowie Ci jaką popularnością cieszą się Twoje filmy, skąd pochodzi ruch na Twojej stronie i ile czasu internauci spędzają na oglądaniu Twoich materiałów. Jak pokazują wszystkie najnowsze badania, wiele tych czynników ma ogromny wpływ na osiągnięcie sukcesu w sieci. Z naszym narzędziem będzie Ci znacznie prościej i łatwiej. Wykreowaliśmy profesjonalne oprogramowanie, które możesz sprawdzić wchodząc na stronę yourmuse. Znajdziesz tam jego próbną wersję i krótki przewodnik opisujący wszystkie funkcjonalności. Jeżeli będziesz mieć jakieś pytania do naszych ekspertów, to czekamy na kontakt. Podpowiemy Ci jak czytać wykresy, nauczymy obsługi i w razie potrzeby dopasujemy narzędzie do Twoich potrzeb, tak abyś mógł na przykład mieć jeszcze większą kontrolę nad swoim fanpejdżem. Cały czas trzymamy rękę na pulsie, jesteśmy na bieżąco i ciągle dodajemy nowe funkcje do naszej aplikacji. Gorąco zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

 

Słowa kluczowe analityka wideo   narzędzie marketingowe
Url http://yourmuse.io
Kategorie Komputery > Oprogramowanie
Data wpisu Apr 18, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Komputery > Oprogramowanie
Profesjonalne usługi informatyczne - Penta Gdynia - serwisu sprzętu i oprogramowania, sieci komputerowe, audyt oprogramowania. Szkolenia i instalacja - oprogramowanie Płatnik, e-pfron. Zarządzania firmą - systemy i programy dla firm: System forte, Great Plains, Penta, Symfonia Premium i symfonia forte, PentaKoszt oraz Microsoft Bpos. Kliknij link do strony i sprawdź co oferujemy.
Kategoria:

Katalog programów komputerowych z aktualizowaną na bieżąco bazą aplikacji dla systemu Windows. Każdy program jest sprawdzany i opisywany przez edytorów. Katalog podzielony jest na szereg kategorii tematycznych, ułatwiających wyszukiwanie programów. Posiada też własną wyszukiwarkę. Autorzy i producenci oprogramowania mogą zgłaszać własne aplikacje poprzez specjalnie przygotowany formularz zgłoszeniowy lub za pomocą plików PAD.
Kategoria:

Androidweb.pl – pod tym adresem dostępna jest duża ilość ciekawych aplikacji i gier, z których na pewno będą zadowoleni fani systemu Android. Każdy odwiedzjący, niezależnie od wieku, ma możliwość skorzystania z oferty bezpłatnie. Dostępne aplikacje pomagają w życiu codziennym, mogą być również doskonałym sposobem na spędzenie wolnego czasy - nie brakuje tutaj gier strategicznych, logicznych i zręcznościowych. Wszystkie tytuły są starannie opisane i przyporządkowane do odpowiednich kategorii co na pewno pomoże w wyborze.
Kategoria:

Strona internetowa zielonogórskiej firmy incomtech zajmującej się serwisem komputerów, wdrażaniem oraz tworzeniem oprogramowania. Firma posiada w swojej ofercie oprogramowanie do wspomagania pracy gabinetów stomatologicznych incomDENT. Tworzy strony internetowe w systemie CMS. Wiele swoich rozwiązań opiera o oprogramowanie Open Source.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo BIURO-MAT zapewnia specjalistyczne rozwiązania dla nowoczesnych, spełniających wymagania współczesnego rynku biur, urzędów i instytucji, średnich i małych jednostek. W ofercie uwzględniono konieczne wyposażenie, nieocenione w prawodłowym funkcjonowaniu i codziennej pracy, ale również laptoty, komutery i ich sprawny serwis. Dostarczamy nie tylko najwyższej klasy oprogramowania dla firm, ale cały czas poszerzamy ofertę o takie usługi jak monitoring, telewizja przmysłowa – Rzeszów to główne miejsce naszej działalności.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl