Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25331
415
6
66224

Gdański Ośrodek Psychoterapii, mgr Anna Nowalińska-Samson


 
Opis Jestem psychologiem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Moją ofertę kieruje do osób, które: cierpią z powodu doświadczanych trudności (np. depresja, nerwica, lęki, zaburzenia odżywiania, rozwód, kryzys, problemy rodzinne, małżeńskie itp.), pragną głębiej poznać przyczyny swoich trudności (m.in. zrozumieć siebie, dotrzeć do wewnętrznych zasobów i ograniczeń) oraz wprowadzić w swoim zyciu zmiany, tak by było ono bardziej satysfakcjonujące. Prowadzę indywidualnąpsychoterapięosób dorosłych w nurcie psychoterapii psychoanalitycznej. Więcej informacji na mojej stronie internetowej. Zapraszam.

 

Słowa kluczowe psycholog   psychoterapeuta   psychologowie   psychoterapeuci   psychoanaliza   depresja   nerwica   anoreksja   bulimia   problemy małżeńskie   problemy rodzinne   rozwód   kryzys
Url http://www.psycholog-gdansk.com.pl
Kategorie Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Psychologia
Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Data wpisu Jul 1, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda
Dziecko boryka się z problemami z wagą? Jest otyłe, ma nadwagę lub jego waga jest zbyt mała? Szukasz wsparcia, które może dać tylko dietetyk dziecięcy? Jednocześnie oczekujesz profesjonalizmu i indywidualnego podejścia? Trawiłeś w idealne miejsce! Dziecięca Akademia Dietetyczna, która oferuje konsultacje dietetyczne dla dzieci to przestrzeń, której potrzebuje Twoje dziecko, aby nauczyć się zdrowych nawyków żywieniowych. Kreatywność, innowacyjność, profesjonalizm poparty wiedzą z badań naukowych — to wszystko, co cechuje Dziecięca Akademię Dietetyczną. Wraz z konsultacją możesz otrzymać jadłospis, jeśli dieta nie jest zbytnio urozmaicona czy podpowiedzi co zrobić z małym niejadkiem. Również Ty skorzystasz na tej konsultacji, ponieważ dostaniesz wskazówki jak zbilansować posiłki, aby maluchowi nigdy niczego nie brakowało. Każde dziecko jest inne, więc indywidualne podejście to podstawa, a nauka odbywa się poprzez zabawę. Więc nie czekaj już dłużej! Zapisz się na konsultację dietetyczną w Dziecięcej Akademii Dietetycznej.
Kategoria:

Producent profesjonalnych przyrządów do terapii integracji sensorycznej.
Nasza oferta obejmuje kompleksowe wyposażenie gabinetów do terapii integracji sensorycznej. Od projektu do realizacji. Odbiorcami naszych wyrobów są prywatne gabinety terapeutyczne, szkoły specjalne, placówki integracyjne, ośrodki wczesnej interwencji, poradnie i ośrodki psychologiczno-pedagogiczne.
Kategoria:

EfektDent jest nowoczesnym Centrum Stomatologii w Warszawie. Nasi wysokiej klasy stomatolodzy wykonują zabiegi z następujących dziedzin stomatologii: stomatologia zachowawcza, ortodoncja, implantologia, stomatologia estetyczna, protetyka, endodoncja, wybielanie zębów oraz chirurgia. Mamy możliwość wykonania zdjęć wewnątrzustnych RTG. Zapoznaj się z naszymi zniżkami!
Kategoria:

Poradnia OTOLARYNGOLODZY24 oferuje pacjentom pomoc w zakresie laryngologii. Zarówno dzieci jak i dorośli mogą skorzystać z naszej oferty. Oferujemy nowoczesne metody leczenia, dzięki czemu możemy zapewnić doskonałą jakość usług. Zatrudniamy wyłącznie doskonale wykwalifikowanych specjalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży. Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie. Oferujemy możliwość umówienia się także w godzinach wieczornych, co pozwala na bezproblemową wizytę dla osób pracujących.
Kategoria:

Firma Luksusowe Włosy oferuje nowatorskie rozwiązania dla kobiet, mężczyzn i dzieci z problemem wypadających włosów. W ofercie znajdują się peruki, dopinki, systemy, tupety z naturalnych ludzkich włosów, co gwarantuje ich dyskretny wygląd. Dodatkowo firma oferuje usługi fryzjerskie, pozwalające dopasować fryzurę do indywidualnych oczekiwań klienta. Niezależnie od przyczyny utraty włosów firma Luksusowe Włosy z Katowic pomaga swoim klientom w odzyskaniu dobrego samopoczucia.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl