Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25648
415
9
66343


 
Opis Pod Starym Zegarem to pięknie przygotowane lokale mieszkalne znajdujące się na obszarze dawnej jednostki wojskowej w Legnicy. Nasze mieszkania wyróżniają ciekawe rozwiązania. Zaprojektowana architektura budowli jest złożona z charakterystycznych, niepowtarzalnych elementów, nadających świetny wygląd. Znaczna część lokali, dzięki wykorzystaniu architektury budowli, posiada standard podobny do apartamentów. Wysokość mieszkań dochodzi do 3,8 m a na ostatniej kondygnacji posiadają one wysokość nawet 6 metrów i zostały wzbogacone o antresole. Zachęcamy do obejrzenia naszej oferty mieszkań.

 

Słowa kluczowe nieruchomości   nowe mieszkania Legnica   mieszkania na sprzedaż Legnica   mieszkania w Legnicy
Url http://www.mieszkaniatorunska.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Data wpisu Dec 5, 2015
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Firma nasza jest biurem nieruchomości zajmującym się pośredniczeniem w obrocie nieruchomościami na terenie Warszawy i okolic. Agencja działa na rynku od 2003r. Zakres działań biura obejmuje pośredniczenie w sprzedaży, kupnie, wynajmie. Zajmujemy się wszystkimi rodzajami nieruchomości, tj. mieszkaniami, domami, działkami, lokalami użytkowymi oraz powierzchniami biurowymi.
Kategoria:

Wynajem lokali biurowych to specjalność firmy CSG z Katowic. Dysponuje ona kompleksem biurowców przy ul. Ceglanej, w której swoją siedzibę mają polskie i zagraniczne firmy z różnych branż. Atutem oferty jest z pewnością bardzo dobra lokalizacja oraz wiele udogodnień na terenie obiektu, w tym basen, sauna i bar przekąskowy. Monitorowany teren kompleksu, szybkie łącze internetowe oraz dodatkowe zasilanie awaryjne gwarantują bezpieczeństwo i komfort.
Kategoria:

Agencja Krzewscy Nieruchomości Białystok sprzedaż mieszkań, wynajem mieszkań, domy, hale, magazyny, nieruchomości Mieszkania działki, kupię mieszkanie, dom, działka, lokal, kupię nieruchomość, sprzedaż, wynajem, agencje nieruchomości, Białystok, podlaskie, pośrednictwo nieruchomości, ogłoszenia.
Kategoria:

Jednostka MARCOPOLO DEVELOPMENT świadczy kompleksowe usługi w zakresie budownictwa mieszkaniowego oraz przemysłowego. Siedziba firmy zawiera się w Śremie w sąsiedztwie Poznania. Funkcjonujemy na rynku już od ponad 20 lat. Realizujemy procesy inwestycyjne polegające na uzyskiwaniu nieruchomości lub projektowaniu architektonicznym. Nasz wieloletni sukces zawdzięczamy wysokiej jakości przeprowadzanych przez nas usług. Zapewniamy w pełni kompetentne podejście do każdego zlecenia. Inwitujemy do podjęcia z nami współpracy drogą telefoniczną bądź elektroniczną. Osoby zaciekawione propozycją firmy, zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej.
Kategoria:

Nieruchomości Żyrardów - Agencja PARTNER NIERUCHOMOŚCI
pośredniczy w transakcjach kupna / sprzedaży tel 046 855 44 00 i wynajmu: mieszkań, domów,
lokali użytkowych, działek budowlanych, przemysłowych i rolnych, nieruchomosci Zyrardow szybki rozwój.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl