Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25366
415
7
66231


 
Opis Api Connect to aplikacja, która stanowi doskonałe źródło informacji o nadmorskich kurortach. Za jej pośrednictwem mogą Państwo dowiedzieć się, gdzie warto zjeść, gdzie jest najlepsza impreza czy jest jakie są aktualnie warunki pogodowe. Udostępniamy Państwu aplikacje API dotyczące następujących miejscowości Rewal/Pobierowo, Dziwnów/Dziwnówek, Świnoujście, Międzyzdroje i Mielno. Użytkownikom udostępniamy bazę noclegowo-turystyczną nadmorskich miejscowości wraz z możliwością dokonania rezerwacji. Aplikację można pobrać bezpłatnie z naszej strony api.info.pl na tablet lub telefon.

 

Słowa kluczowe tanie   mielno   wille   świnoujscie   pokoje
Url http://api.info.pl
Kategorie Sport Turystyka > Noclegi
Data wpisu May 10, 2015
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Sport Turystyka > Noclegi
Pieniny - baza noclegowa oraz aktualne informacje o regionie, jego atrakcjach i historii. Na stronie mapy, zdjęcia oraz możliwość dopisania swojego obiektu lub firmy. Opis najważniejszych miejscowości w Pieninach: Szczawnica, Krościenko nad Dunajcem, Czorsztyn, Niedzica, Kluszkowce. Serwis prezentuje także informacje dla turystów uprawiających sporty letnia jak i zimowe, ponadto propozycja dla miłośników sportów ekstremalnych. Pieniny to pasmo górskie w południowej Polsce i północnej Słowacji, stanowiące najwyższą część długiego, porozdzielanego pasa skałek wapiennych. Od południa graniczą z pasmem Magury Spiskiej, od północy z Gorcami i Beskidem Sądeckim. Tworzą łańcuch górski o długości ok. 35 km i szerokości do 6 km podzielony przełomami Dunajca
Kategoria:

Hotel spa w Międzyzdrojach, woj. zachodniopomorskie. Zapraszamy na noclegi, kwatery, pokoje, wczasy, weselenad morzem, konferencje nad morzem. Hotel w Międzyzdrojach zaprasza na atrakcyjne noclegi nad morzem O każdej porze roku - Międzyzdroje. Hotel spa w Międzyzdrojach, woj. zachodniopomorskie. Zapraszamy na noclegi, kwatery, pokoje, wczasy, weselenad morzem, konferencje nad morzem. Hotel w Międzyzdrojach zaprasza na atrakcyjne noclegi nad morzem O każdej porze roku - Międzyzdroje.
Kategoria:

Wypoczynek w Polsce - nad morzem, w górach, nad jeziorem i innych miejscach Polski. Oferta obiektów rekreacyjno-wypoczynkowych w jednym miejscu.
Kategoria:

Mamy przyjemność zaproponować Państwu 1-, 2-, 3-, 4-osobowe pokoje w Hotelu Kraków Biała Gwiazda, zlokalizowanego w samym centrum miasta. Pokoje wyposażone są w węzeł sanitarny, TV, Internet oraz ogrzewanie centralne. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, to więcej szczegółów znajdziecie na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do odwiedzenia Krakowa i naszego hotelu.
Kategoria:

Zapewniamy naszym użytkownikom wszystkie niezbędne informacje, które mają na celu wybranie najlepszych ofert noclegów. Na naszej stronie tunanoc.pl zapewniamy nowoczesne funkcje, które pozwalają na uzyskanie wszystkich niezbędnych informacji, które mają na celu sprawdzenie szczegółów ofert przedstawianych między innymi przez hotele, przez kwatery czy domki letniskowe. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl