Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25366
415
7
66231


 
Opis Szukasz rzetelnej, uczciwej oraz solidnej firmy, która wykona dla ciebie projekt sieci wodnej oraz zadba o jego realizację – firma Wodpol z siedzibą w Żywcu jest dla Ciebie. Zajmujemy się sieciami wodociągowymi oraz kanalizacji sanitarnej oraz deszczowej. Do częstych prac, które również wykonujemy dla naszych inwestorów należą zabudowa oraz regulacja koryt rzecznych. W naszych realizacjach stawiamy na najnowsze technologie i wysoce doświadczoną kadrę inżynierską przez co możemy udzielać wieloletniej gwarancji. To dzięki ich zaangażowaniu i sumienności nasze prace wykonane są terminowo i zgodnie z najwyższymi standardami.

 

Słowa kluczowe wodpol żywiec   instalacje wodne   kanalizacja sanitarna   wodociągi   regulacja koryt rzek
Url http://www.zriwodpol.pl/
Kategorie Budownictwo > Instalacje sanitarne
Kraje Miasta Regiony > Śląskie
Data wpisu Aug 9, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Instalacje sanitarne
Przedsiębiorstwo Handlowe INSTAL Spółka Jawna zostało założone w 1997 roku. Od początku stawimy na rozwój, wysoką jakość obsługi klienta, a także na ciągłe poszerzanie oferowanego asortymentu.
Stawiając na ciągły rozwój naszej firmy oraz by dotrzeć do szerszej grupy klientów a także podnieść standard obsługi naszych partnerów, uruchomiliśmy sprzedaż internetową pod adresem KociolCenowy.pl. Nasz sklep online będzie oferuje szeroki wybór materiałów instalacyjnych, urządzeń grzewczych, kotły na paliwa stałe, kotły gazowe, oraz narzędzia instalatorskie.
Kategoria:

SOLVER zajmuje się systemami ogrzewania i sposobami pozyskania źródeł‚ finansowych tych inwestycji. Wykonujemy instalacje kolektorów słonecznych do podgrzewania ciepłej wody użytkowej.
Kategoria:

Wykonanie wewnętrznych instalacji wodno-kanalizacyjnych z tworzyw sztucznych, miedzi i stali, montaż centralnego ogrzewania oraz ogrzewania podłogowego czy
budowę kotłowni na gaz, ekogroszek, miał czy olej posiada w swojej ofercie trójmiejska firma H2O Awaria. Zajmujemy się również diagnozą i usuwaniem awarii. Jesteśmy pod telefonem całą dobę. Szybko przyjeżdżamy do Klienta i usuwamy awarię. Zajmujemy się również udrażnianiem rur i odpływów kanalizacji - Mamy specjalistyczny sprzęt, jaki pozwala odetkać wszystkie zatory. Funkcjonujemy sprawnie, skutecznie i zostawiamy po sobie porządek - zapraszamy do współpracy.
Kategoria:

W skład grupy Remor z Recza wchodzą trzy sekcje. Pierwszy z nich, Solar, zajmuje się instalacjami systemów powiązanymi z energią solarną. Jest ona wiodącą grupą w Polsce i Europie, która wykonuje usługi fotowoltaiczne i wyrabia panele słoneczne. Drugi dział, Marine, odpowiedzialny jest za produkcję wyposażenia dla statków. Wytwarzane przez nią części spawane są trwałe oraz niezawodne. Z kolei specjalizacją działu Plating jest galwanizacja. Oferuje on odnowę części samochodowych i motocyklowych, między innymi niklowanie, chromowanie bądź cynkowanie. Pełen wachlarz usług grupy opublikowany jest na stronie internetowej.
Kategoria:

Firma SOLAR-THERM Kolektory Słoneczne to Wyłączny Dystrybutor Systemów Solarnych SOLVER. Oferujemy systemy solarne wyposażone w kolektory słoneczne płaskie lub próżniowe oraz zasobniki ciepłej wody użytkowej o różnych pojemnościach w zależności od wielkości instalacji solarnej. Świadczymy autoryzowany montaż i serwis instalacji solarnych. Dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę w postaci bardzo atrakcyjnych pakietów solarnych zbudowanych z kompletnych zestawów solarnych oraz pieców gazowych jednofunkcyjnych atmosferycznych i kondensacyjnych firmy VAILLANT. Ponadto posiadamy w sprzedaży osiowe, promieniowe, kompaktowe wentylatory renomowanej niemieckiej firmy ebm-papst, ebm, papst i ebmpapst. Dostarczamy naszym klientom gazowe i olejowe kotły centralnego ogrzewania firm VAILLANT, WOLF, BERETTA, kotły i piece na węgiel, miał i ekogroszek firmy CICHEWICZ, SAS oraz EKOCENTR, grzejniki płytowe i konwektorowe PURMO, wodne, gazowe i olejowe nagrzewnice powietrza firmy FLOWAIR oraz WOLF. Naszym argumentem są najniższe ceny i najwyższa jakość urządzeń oraz usług. ZAPRASZAMY INSTALATORÓW DO WSPÓŁPRACY.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl